RANKA TABEL: Milliseid stardikäsi ja kuidas mängida full-ring rahalauas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Realist
    Julm Donk
    • Oct 2008
    • 28

    #46
    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    Algselt postitas paradigmlost
    Põhjalik ja vajalik artikkel...Tänud:P

    Aga ma ei sa aru miks siis foldida, kui turnil tõmbele pihta ei saa, riveriga on ju sama suur võimalus mast või rida kokku saada:S igathes olen siiani siis pidavalt väga valesti mängind...tõmbeid
    Cbet tõmbega on semibluff, ehk sul on võimalus võtta pot kohe maha või siis saada järgmisel tänaval oma ost kätte. Edasin sõltub juba palju vastasest aga üldjuhul ei ole mõtet agressiivselt edasi mängida (kui ei hittinud muidugi) või siis tõsteid callida, kuna sellega kasvab pot (ja sinu osalus selles) väga suureks ning arvatavasti oled sa ka taga, ehk vastasel on juba midagi käes. Ja kui riveril ei hiti siis oled sa omadega mülkas. Oddsid on sinu vastu.
    (Loodan, et olen õigesti aru saanud.)

    Väga hea artikkel, tänan. Jään põnevusega ootama artiklit postflop mängust.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #47
      Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

      Algselt postitas -andres-
      Oma mängus ma üldjuhul väldin preflopis full stackidega all-in minemist QQ-ga. Kui olen raise 3-4 bettinud ja saan laksust allinn, siis enamjaolt suundub hiir ikkagi foldi peale. Mul pigem niipidi, et kui QQga teisest vennast mingit kindlat readi pole, et lahmib wide range allinn, siis saan callida, muidu mitte :/.
      Ma pidasin foldimist silmas juhul, kui sa näed floppi.

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #48
        Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

        Algselt postitas ranka
        Ma pidasin foldimist silmas juhul, kui sa näed floppi.
        A, okei. Lugesin ja sain siis valesti aru siis.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #49
          Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

          Artiklit täiendatud lausega:


          Täiendused:
          Kui raised ja keegi tagant reraiseb, siis KK+ re-reraise all-in, teised käed foldi!

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #50
            Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

            Ja täiendasin veelkord!

            Täiendused:
            Kui sa raised ja keegi tagant reraiseb, siis KK+ re-reraise (soovitavalt all-in), teised käed foldi! Kui sa oled CO, button või SB ja sa raised ning keegi tagant reraiseb, siis re-reraise (soovitavalt all-in) QQ+, AK, teised käed fold.

            Comment

            • zyxxx
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 453

              #51
              Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

              Algselt postitas ranka
              Ja täiendasin veelkord!

              Täiendused:
              Kui sa raised ja keegi tagant reraiseb, siis KK+ re-reraise (soovitavalt all-in), teised käed foldi! Kui sa oled CO, button või SB ja sa raised ning keegi tagant reraiseb, siis re-reraise (soovitavalt all-in) QQ+, AK, teised käed fold.
              Ma ei tea, mina olen selle QQ ja AK reraise all-iniga juba pool oma bankrolli lihtsalt maha mänginud nii, et tegelikult peaks siia panema juurde väikese paranduse: Käitu nii kui sul on piisavalt suur bankroll ja 10 buy-inine kukkumine sinu mängulusti ei vähenda.

              Comment

              • bounce
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 865

                #52
                Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                Comment

                • -andres-
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4546

                  #53
                  Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                  Standard. Küll juhtub hiljem ka vastupidi :).

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #54
                    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                    Algselt postitas zyxxx
                    Ma ei tea, mina olen selle QQ ja AK reraise all-iniga juba pool oma bankrolli lihtsalt maha mänginud nii, et tegelikult peaks siia panema juurde väikese paranduse: Käitu nii kui sul on piisavalt suur bankroll ja 10 buy-inine kukkumine sinu mängulusti ei vähenda.
                    Bankroll managment on eraldi teema ning ühegi strateegia mina ei hakka bankrolli seostama. Kui ei ole rolli, ei tohi mängida!

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #55
                      Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                      Algselt postitas zyxxx
                      Ma ei tea, mina olen selle QQ ja AK reraise all-iniga juba pool oma bankrolli lihtsalt maha mänginud nii, et tegelikult peaks siia panema juurde väikese paranduse: Käitu nii kui sul on piisavalt suur bankroll ja 10 buy-inine kukkumine sinu mängulusti ei vähenda.
                      Enamus sellel tasemel mängijaid ei muuda oma allinn raisemise käsi kunagi. Kes on sinu raise allinn tõstnud AQ või TT, see teeb seda edaspidigi. Kes teeb seda ainult AA, KK, nende vastu võid oma QQ kohe maha visata. Tuleb igakord note panna, kui sellist liigutust näed. Loomulikult mängivad rolli ka tilt ja stacki suurus, alkohol ja muu, aga põhiline sellel puhul on hea read mängija kohta.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #56
                        Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                        Algselt postitas alaska
                        Enamus sellel tasemel mängijaid ei muuda oma allinn raisemise käsi kunagi. Kes on sinu raise allinn tõstnud AQ või TT, see teeb seda edaspidigi. Kes teeb seda ainult AA, KK, nende vastu võid oma QQ kohe maha visata. Tuleb igakord note panna, kui sellist liigutust näed. Loomulikult mängivad rolli ka tilt ja stacki suurus, alkohol ja muu, aga põhiline sellel puhul on hea read mängija kohta.
                        Jah nii on!

                        Comment

                        • zyxxx
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2008
                          • 453

                          #57
                          Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                          Algselt postitas alaska
                          Enamus sellel tasemel mängijaid ei muuda oma allinn raisemise käsi kunagi. Kes on sinu raise allinn tõstnud AQ või TT, see teeb seda edaspidigi. Kes teeb seda ainult AA, KK, nende vastu võid oma QQ kohe maha visata. Tuleb igakord note panna, kui sellist liigutust näed. Loomulikult mängivad rolli ka tilt ja stacki suurus, alkohol ja muu, aga põhiline sellel puhul on hea read mängija kohta.
                          Minu prohmakad ongi tulnud suuresti tänu sellele, et olen viimasel ajal hakanud jälgima HUD-ga teiste mängijate VPIP-i. Kõik need all-inid, milles ma olen hävinud, on vastaste vastu kelle VPIP > 20, mõni isegi > 40. Ilmselt siis luckbox lihtsalt kinni hetkel.

                          Comment

                          • Aristotep
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 605

                            #58
                            Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                            Vpip ei mängi mingit rolli siin imo. Ka vpip 100 mehel võivad ässad käes olla. Pigem vaata 3bet statsi juba, saad range enam-vähem kätte.

                            Comment

                            • zyxxx
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2008
                              • 453

                              #59
                              Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                              Algselt postitas Aristotep
                              Vpip ei mängi mingit rolli siin imo. Ka vpip 100 mehel võivad ässad käes olla. Pigem vaata 3bet statsi juba, saad range enam-vähem kätte.
                              Ässad tulevad kõigile ühtemoodi kätte. Küsimus on selles kui tõenäoline on, et sellel hetkel on vastasel käes ässad. VPIP näitab kui lai käte range vastasel on, st. mida kitsam range, seda tõenäolisemalt ta läheb just ässadega all-in, mitte tavalise põhuga. See on kõigest minu loogika...

                              Comment

                              • kivisaba
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2514

                                #60
                                Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                                Algselt postitas alaska
                                Enamus sellel tasemel mängijaid ei muuda oma allinn raisemise käsi kunagi. Kes on sinu raise allinn tõstnud AQ või TT, see teeb seda edaspidigi. Kes teeb seda ainult AA, KK, nende vastu võid oma QQ kohe maha visata. Tuleb igakord note panna, kui sellist liigutust näed. Loomulikult mängivad rolli ka tilt ja stacki suurus, alkohol ja muu, aga põhiline sellel puhul on hea read mängija kohta.
                                aga kuidas sa tead kas kohtusid tema AI range ülemise või alumise otsaga ?

                                muide täna proovisin seda ranget natuke kaldusin kõrvale mõned kohad panin kaart madalamaga raise sisse ja ühes kohas jätsin Sc-ga raisemata aga tulemus oli hea +2,5BI

                                Comment

                                Working...