Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED
rofl, ma proovisin nii, et iga vend teab ainult enda ees oleva mehe mütsi värvi. Jällegi võtsin vist liiga otse seda pea mitte keeramise juttu ja nii ei suutnud mingit loogikat leida.
rofl, ma proovisin nii, et iga vend teab ainult enda ees oleva mehe mütsi värvi. Jällegi võtsin vist liiga otse seda pea mitte keeramise juttu ja nii ei suutnud mingit loogikat leida.
Comment