*** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jrgn hell
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 3328

    #586
    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

    rofl, ma proovisin nii, et iga vend teab ainult enda ees oleva mehe mütsi värvi. Jällegi võtsin vist liiga otse seda pea mitte keeramise juttu ja nii ei suutnud mingit loogikat leida.

    Comment

    • Mr_Kenny
      Vana Tegija
      • Jun 2011
      • 1357

      #587
      Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

      Algselt postitas BentleyMulsanne Vaata postitust
      well done. Mr_Kenny kas sa unibetis MR_JIMMY?
      Jah mis siis?

      Comment

      • BentleyMulsanne
        Bännitud
        • May 2012
        • 499

        #588
        Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

        Kui on 6 bodybuilderit, kelle puhul väliselt kehamassi erinevusi sisuliselt võimatu hinnata, 2 meest on europiidid, 2 asiaadid ja 2 aborigeenid. Igast etnilise grupi esindajast üks on 95kg ja teine 102kg kehamassiga. Meil on kasutada n.ö hiiglasliku kiiku millel keskel tugipunkt, kuhu saame mehed peale panna - tegemaks kindlaks kehamassid. Kaalumisi võib korraldada ainult 2. Kuidas kindlaks teha, kes, kui palju kaalub(millise valemiga). Lahenduskäiku?

        Comment

        • BentleyMulsanne
          Bännitud
          • May 2012
          • 499

          #589
          Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Eemaldumise ja SEEJÄREL Väljaspoolkasti mõtlemise all pidasin ikka silmas laiendatud mõtlemist/väljastpoolt lahenduse otsimist. Ei pidanud second-quessingut silmas.

          Comment

          • harryahven
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1964

            #590
            Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

            mõtlesin, et kui nokatsid, siis näeks äkki enda mütsi nokast mis värvi müts on, aga pildil kõik nokad mustad ka lol

            Comment

            • BentleyMulsanne
              Bännitud
              • May 2012
              • 499

              #591
              Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

              Mis pull nende microgamingu tubadega on? Vahel, kui väga suur pot on ja mehed preallinis(mõlemad tegurid esinevad korraga) ja peale turni on veel tagaoleval mängijal "oute" siis süsteem viivitab meeletult riveri kaardi andmisega . Vägisi jääb mulje nagu pokkeriserver teeb mingeid kalkulatsioone mis kaart visata ehk kellele nüüd võit . Drawing dead situatsioonides ja olukorras, kus board jookseb nii. et üks ei connecti üldse boardiga või halvasti ja teine hästi ei esine kunagi monster delayd. Tavaliselt toimub see cooler tüüpi olukordades? Kellegil mõtteid, mis selle taga on?(lihtsalt server pullib?aga siis tekib küsimus, miks delay ainult spetsiifilistes olukorras tekib) Keegi veel mingisuguseid anomaaliaid täheldanud ?

              Comment

              • Mr_Kenny
                Vana Tegija
                • Jun 2011
                • 1357

                #592
                Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                Oh boy, here we go again..

                Comment

                • harryahven
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1964

                  #593
                  Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                  algorithms, algorithms everywhere

                  Comment

                  • Vandalar
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3577

                    #594
                    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                    See delay on nii kaua eksisteerinud kui inimkond online pokkerit ja microgamingut mäletab.

                    Comment

                    • BentleyMulsanne
                      Bännitud
                      • May 2012
                      • 499

                      #595
                      Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                      :D tõmbab tuju veel paremaks kohe.


                      Ma 2005 aastast microgamingu softis tegev ja igasugustele anomaaliatele tunnistajaks olnud. Viimastel aastatel midagi veidrat enam ei toimu, ei tule kuuikuid jne. Lihtsalt aastaid on see pull kestnud, et vahel tõmbab väga suurtes pottides riveri kaardi ette delayga. Ja siin ei ole vahet, läbi millise interneti pakkujaga olen või mis asukohast(linnast/riigist). Tegemist on microgamingu enda serveri laggimisega või käib mingi arvutamine. Unustagem hetkeks ära, et olen mees, kes väidab, et pokerstarsi algoritmid on exploiditavad.
                      Last edited by BentleyMulsanne; 24.07.12, 01:36.

                      Comment

                      • salamadner
                        Julm Donk
                        • Jun 2009
                        • 59

                        #596
                        Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                        Algselt postitas BentleyMulsanne Vaata postitust
                        Kui on 6 bodybuilderit, kelle puhul väliselt kehamassi erinevusi sisuliselt võimatu hinnata, 2 meest on europiidid, 2 asiaadid ja 2 aborigeenid. Igast etnilise grupi esindajast üks on 95kg ja teine 102kg kehamassiga. Meil on kasutada n.ö hiiglasliku kiiku millel keskel tugipunkt, kuhu saame mehed peale panna - tegemaks kindlaks kehamassid. Kaalumisi võib korraldada ainult 2. Kuidas kindlaks teha, kes, kui palju kaalub(millise valemiga). Lahenduskäiku?
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Muide mõistatuste jaoks oli teema olemas.
                        Last edited by salamadner; 23.07.12, 22:26.

                        Comment

                        • BentleyMulsanne
                          Bännitud
                          • May 2012
                          • 499

                          #597
                          Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                          Vihjeks siis saada esimenekord 4 bodybuilderit kiigele. Väikseid valemeid ootaks vastuseks.

                          Comment

                          • BentleyMulsanne
                            Bännitud
                            • May 2012
                            • 499

                            #598
                            Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                            Ega kõik ülesanded pole lihtsad
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • Spewmonkey
                              Seina Augustaja
                              • Oct 2008
                              • 2293

                              #599
                              Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                              Algselt postitas BentleyMulsanne Vaata postitust
                              :D tõmbab tuju veel paremaks kohe.


                              Ma 2005 aastast microgamingu softis tegev ja igasugustele anomaaliatele tunnistajaks olnud. Viimastel aastatel midagi veidrat enam ei toimu, ei tule kuuikuid jne. Lihtsalt aastaid on see pull kestnud, et vahel tõmbab väga suurtes pottides riveri kaardi ette delayga. Ja siin ei ole vahet, läbi millise interneti pakkujaga olen või mis asukohast(linnast/riigist). Tegemist on triobeti enda serveri laggimisega või käib tõesti tavapärasest suurem arvutamine. Unustagem hetkeks ära, et olen mees, kes väidab, et pokerstarsi algoritmid on exploiditavad.
                              Pane põlema ennast, yea?

                              Comment

                              • BentleyMulsanne
                                Bännitud
                                • May 2012
                                • 499

                                #600
                                Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                                Esitasin konkreetse küsimuse - millest on delay tingitud) ja thats it, ilma suurema appelleerimiseta . Käitu normaalselt.

                                Comment

                                Working...