*** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Cashmer
    Õpihimuline Mängur
    • Jan 2011
    • 438

    #406
    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

    Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
    Sorry jätsin täpsustamata jah. Ja teile "üle EV" jooksjatele:

    Eesti Haigekassa tasub hambaravi eest järgmistel juhtudel:

    alla 19-aastaste patsientide hambaravi;
    alla 19-aastaste patsientide ortodontiline ravi raskemate diagnooside korral;
    üle 19- aastaste patsientide vältimatu abi põletike puhul (hamba eemaldamine ja mädakolde avamine ja ravi);
    töövõimetus- ja vanaduspensionäride hambaproteeside eest 4000 krooni 3 aasta jooksul
    tarkusehambad saab tasuta välja tõmmata.

    Comment

    • viki
      Grinder
      • Apr 2010
      • 893

      #407
      Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Installin vBulletin'i alkomeetri plugina? See vist tähendaks muruntaule perm-bänni foorumist ja mind näeks ka suht harva :)
      Võiks olla küll.Ma tahan alati oma"asjalikke"mõtteid täis peaga kirja panna.Hommikul ei jõua ära kustutada.Täna jälle sama olukord.Huvitav on see,et mängu isu kadus kohe,kui roll jälle soliidne 1,5k $ on.Peale omahaga praktiliselt bustoks tõmbamist,viitsisin isuga mängida.Peaks vist järjekordse omaha gamble tegema?

      Comment

      • Matu
        FPP Pro
        • Aug 2009
        • 284

        #408
        Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

        Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
        tarkusehambad saab tasuta välja tõmmata.
        Lasin ka tarkusehamba välja tõmmata ja polnud tasuta midagi, kogu jama läks kokku kuskil 90 euri

        Comment

        • Cashmer
          Õpihimuline Mängur
          • Jan 2011
          • 438

          #409
          Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

          Algselt postitas Matu Vaata postitust
          Lasin ka tarkusehamba välja tõmmata ja polnud tasuta midagi, kogu jama läks kokku kuskil 90 euri
          Haigekassa maksab kinni tarkusehammaste tõmbamise - pool aastat ootad järjekorras, edasistele htarkusehammaste eemaldamistele saad aja umbes nädalaga, mustamäel, ei mäelta kliiniku nime. vist oli sütiste teel. mitte, et lähed oma arsti juurde ja tema tasuta tõmbab. Enamus inimesi ei viitsi nii kaua oodata ja niiöelda vööra arsti juurde minna ning on nõus pigem maksma, et asi kohe kaelast ära saada. Mina sain oma arstilt sellest võimalusest teada.

          Comment

          • jrgn hell
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 3328

            #410
            Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

            Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
            Haigekassa maksab kinni tarkusehammaste tõmbamise - pool aastat ootad järjekorras, edasistele htarkusehammaste eemaldamistele saad aja umbes nädalaga, mustamäel, ei mäelta kliiniku nime. vist oli sütiste teel. mitte, et lähed oma arsti juurde ja tema tasuta tõmbab. Enamus inimesi ei viitsi nii kaua oodata ja niiöelda vööra arsti juurde minna ning on nõus pigem maksma, et asi kohe kaelast ära saada. Mina sain oma arstilt sellest võimalusest teada.
            Teele Viira?

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #411
              Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

              Comment

              • jrgn hell
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 3328

                #412
                Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                kellelgi Tartus 1 toalist korralikku normal kohas korterit on pakkuda maksejõulisele tsikile.

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #413
                  Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                  Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
                  Teele Viira?
                  Mõtlesin just sama :D

                  Comment

                  • Cashmer
                    Õpihimuline Mängur
                    • Jan 2011
                    • 438

                    #414
                    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                    Algselt postitas Spewmonkey
                    Ps. Kõva minek "pool aastat ootad järjekorras". Level, much?
                    tarkusehambad ei kasva ühe ööga suhu. lõikuvad suht pikalt. mul ´kasvasid´ aastaga, nii et pool aastat oodata järjekorras pole midagi.

                    kes tahab, see uurib edasi tasuta tarkusehammaste eemaldamise kohta, kes tahab, maksab ise. keerukamad eemaldamise makasvad ikka mitusada euri. reeglina on inimesel neli tarkusehammast.

                    Comment

                    • virukunn
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 2036

                      #415
                      Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                      Igaksjuhuks küsin siit ka. Ega kellelgi või kellegi tuttaval pole TTÜ kanti 2-3 toalist korterit üürile anda ? Miski 300-350€ kuus on hinnapiir ja peaks võimalikult kena ikka välja nägema :)

                      Comment

                      • vonkartoffel
                        Pokkerihai
                        • May 2009
                        • 1658

                        #416
                        Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                        Jätkame. Mulle palun kesklinna/vanalinna 2-3toalist, või väiksemat või ka suuremat, peaasi et hea pakkumine on.

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #417
                          Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                          Jätkan ka.
                          Juhul kui kellegil on Võrumaal pakkuda 3 toalist, siis ootaks pakkumist :)
                          Tean, et see võimalus, et kellegil Võru linnas korterit pakkuda on 0,001% aga siiski.

                          Comment

                          • BuildUp
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2547

                            #418
                            Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                            Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                            Jätkan ka.
                            Juhul kui kellegil on Võrumaal pakkuda 3 toalist, siis ootaks pakkumist :)
                            Tean, et see võimalus, et kellegil Võru linnas korterit pakkuda on 0,001% aga siiski.
                            Mul on. http://city24.ee/kinnisvara/korter/1123153

                            Comment

                            • Jeebus
                              määäääää
                              • Jun 2012
                              • 1409

                              #419
                              Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                              tore, et captcha-d on selgemaks muutunud, mul on varem pidevalt probleeme nendega olnud, nüüd ez

                              Comment

                              • Mr_Kenny
                                Vana Tegija
                                • Jun 2011
                                • 1357

                                #420
                                Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                                Ok ma ka siis, otsin sügiseks Tartu korterit, võiks olla kaks magamistuba ja decent asukoht. Max üür 600€ kuus.

                                Comment

                                Working...