*** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pumper
    Klubi Liige
    • Mar 2009
    • 2359

    #256
    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

    Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    Ei ole veel,
    AGA SA OLED??

    Küsimusele ei vastata küsimusega, eriti kui see küsimus polnud sulle mõeldutki.
    cpaciba, dasvidanja.
    Mõnikord on küsimusele vastamine küsimusega põhjendatud nagu ka sellel juhul kui harakas ründas:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Last edited by Pumper; 13.07.12, 07:58.

    Comment

    • Trapface
      Jube Noob
      • Feb 2012
      • 197

      #257
      Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

      Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
      Ma küsisin talt konkreetse küsimuse ja siis tuli mingi random isik vahele?
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • Mr_Kenny
        Vana Tegija
        • Jun 2011
        • 1357

        #258
        Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

        Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
        Ma küsisin talt konkreetse küsimuse ja siis tuli mingi random isik vahele?
        Kes sina selline oled et Hr. Pokkerisheriffi mõnitad?

        Comment

        • vsiu100
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4253

          #259
          Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

          Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
          Brag: Akadeemiline test 96 punkti.
          Beat: Kehva BRM'i tõttu minust ilmselt iial pokkeriprod ei saa.
          Variance: Keegi tartlane mul aias muru ei taha ära niita?
          foorumikasutaja Chief : 100p

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #260
            Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

            Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
            Kes sina selline oled et Hr. Pokkerisheriffi mõnitad?
            Pole kedagi mõnitanud. Tundsin huvi, kuidas tal pokkeris läheb lihtsalt.
            Try again..

            Comment

            • pokkerisheriff
              Grinder
              • Oct 2011
              • 824

              #261
              Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

              pole eriti mänginud peale aasta alguse downerit.

              Comment

              • JohannesJ
                Grinder
                • Jun 2010
                • 684

                #262
                Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                Kõva suvi ikka see aasta :S Läksin õue ja vähe sellest, et lühikeste riietega jahe on hakkas vihma ka jälle sadama.
                Oskab keegi öelda kumb siis parem on, kas swed-i või lhv kogumispension? Mõlemalt poolt pommitatakse, et ühel osakud odavamad, teisel hooldus kallim jne.

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #263
                  Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                  Algselt postitas JohannesJ Vaata postitust
                  Kõva suvi ikka see aasta :S Läksin õue ja vähe sellest, et lühikeste riietega jahe on hakkas vihma ka jälle sadama.
                  Oskab keegi öelda kumb siis parem on, kas swed-i või lhv kogumispension? Mõlemalt poolt pommitatakse, et ühel osakud odavamad, teisel hooldus kallim jne.
                  Swedbankil pidavat kõige halvem tootlus olema. Uurides puurides erinevaid graafikuid, siis tõesti tundub, et LHVl läheb kõige paremini selles vallas.

                  Vaata, kui hea või halva II samba fondi oled valinud

                  21.10.2011, Äripäev
                  Aktsiaturgude langus ja tugevate-stabiilsete riikide võlakirjade hinnatõus on aidanud viimastel kuudel konservatiivsetel II samba pensionifondidel tõusta tabeli etteotsa.

                  Äripäeva arvutuste baasil kokku pandud tabel näitab, et kõige paremaks fondiks on tõusnud LHV Pensionifond S, mis investeerib vaid võlakirjadesse ja rahaturuinstrumentidesse.
                  Ka ülejäänud LHV Panga neli fondi troonivad tabeli tipus ning neile järgneb SEB Konservatiivne Pensionifond, mis investeerib samuti peamiselt vaid võlakirjadesse.

                  Kõige rohkem võiks valikutega olla rahul investorid, kes liitusid LHV Pensionifondiga S esimeses voorus (enne 30. aprilli 2002). Nende väärtpaberiportfell peaks olema teeninud praeguseks orienteerivalt 33,0% kasumit. Ehk kui võtta aluseks Eesti keskmine palk, peaks fondi olema sisse makstud 3454 eurot ning portfell hetkel väärt 4592 eurot.

                  Viskasin kiire pilgu peale, kui palju on II pensionisamba ajaloo jooksul (juuli 02-sept 11) tõusnud Eestis hinnad ning sain numbriks 45,5%, mis on märksa enam parima pensionifondi tootlusest.
                  Kuna me oleme maksnud raha II sambasse aga aastaid igakuiselt, siis tuleb perioodilisust arvestada ka inflatsiooni puhul, nii et inflatsioonile (ehk ostujõule) on alla jäänud fondid, mis on teeninud investoritele üheksa aasta jooksul alla 20% (ehk kõik peale LHV fondide).

                  Nii näiteks on kolm suuremat II samba fondi (Swedbank K3, SEB Progressiivne ja Swedbank K2) teeninud alates juulist 2002 vastavalt 2,1%; 0,7% ja 0,4%.
                  Kui võtta aga aluseks lühemad perioodid (alla 1-8 aasta investeerimist), siis on neid fonde valinud investorid aga kaotusseisus.
                  Nii on SEB Progressiivse fondiga 2005.-2006. aastal liitunu praeguseks kaotanud umbes 6-7% sissepandud rahast.

                  Comment

                  • JohannesJ
                    Grinder
                    • Jun 2010
                    • 684

                    #264
                    Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                    Ty, läksingi hiljuti LHV üle, paar päeva tagasi pangas käies aga hakati jälle swedis pinnima mind :D

                    Comment

                    • ceni
                      Jube Noob
                      • Feb 2010
                      • 110

                      #265
                      Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                      Algselt postitas JohannesJ Vaata postitust
                      Oskab keegi öelda kumb siis parem on, kas swed-i või lhv kogumispension? Mõlemalt poolt pommitatakse, et ühel osakud odavamad, teisel hooldus kallim jne.
                      Huvitav. Kas tõesti on panga argumendiks see, et osak on odavam? Pole ju vahet, kas sul on 1 100 eurone või 10 10 eurost?

                      Comment

                      • ok2aa
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 1903

                        #266
                        Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                        sick: http://dollforum.com/forum/viewtopic.php?f=11&t=32662

                        Comment

                        • muruntau
                          • Jan 2009
                          • 4325

                          #267
                          Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                          FC Pokkeriprod - FC Levadia (jah, see meistriliiga sats) karikamängu aeg on lõpuks paigas: kolmap 15.08. kell 18.00. Sportland Arenal. FB Event: https://www.facebook.com/events/492444120782438/

                          Comment

                          • eddi
                            Vana Tegija
                            • Oct 2009
                            • 1200

                            #268
                            Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                            LOL

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #269
                              Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                              WTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF

                              Absoluutselt kõikidel on rämedad pervonäod.

                              Comment

                              • pokkerisheriff
                                Grinder
                                • Oct 2011
                                • 824

                                #270
                                Re: *** JUULI OFFTOPIC*** valime huvitava teema, ehk NAISED

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                WTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF

                                Absoluutselt kõikidel on rämedad pervonäod.
                                nukkudel?

                                Comment

                                Working...