*** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #361
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

    Algselt postitas camu Vaata postitust
    Muidu nõus, aga antibiotsid on mõttetud, kui tunned et hakkab tulema peale mingi jama, siis viina võtta. Ja mitte paar pitsi vaid soovitatavalt vähemalt 0.5L, üle sajakilosed vähemalt 1L. Siis ülejärgmiseks päevaks tervis korra nagu Norras.
    Õpi kirjutama tolgus. Õige on korras nagu Norras, mitte korra nagu Norras.

    Comment

    • Fabulous
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 2674

      #362
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

      Gerimaxi koha pealt nii palju, et kui ma paar kuud tagasi seda võtsin, siis esimesed kaks-kolm tabletti mõjusid normaalselt ja efekti oli näha, aga edasistel kordadel ei tundnud enam midagi.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #363
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

        Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
        Gerimaxi koha pealt nii palju, et kui ma paar kuud tagasi seda võtsin, siis esimesed kaks-kolm tabletti mõjusid normaalselt ja efekti oli näha, aga edasistel kordadel ei tundnud enam midagi.
        Jup. See standard. Siis võta suurem annus, see aitab.

        Comment

        • Fabulous
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 2674

          #364
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

          Suht 50/50, et su jutt on level, aga kui viimast korda neid tablette võtsin, suurendasingi annust kahe peale. Pooleteise tunni pärast ikkagi magasin.

          Comment

          • Jeebus
            määäääää
            • Jun 2012
            • 1409

            #365
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

            gerimax on algajatele jah
            sulle soovitaks kokaiini, kui pooleteise tunni pärast ikka magad, siis suurenda annust kahe peale

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #366
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

              Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
              Suht 50/50, et su jutt on level, aga kui viimast korda neid tablette võtsin, suurendasingi annust kahe peale. Pooleteise tunni pärast ikkagi magasin.
              Loomulikult oli level. Miks sellist sodi omale sisse kahmida? Olgu looduslik või mitte - keda kotib.

              Jeebuse näitest kokaiin on ka looduslik aga see on laenamine homsest päevast. Energiat, motivatsiooni annuta ikka muudest viisidest - korralik toitumine, magamine ja sport. Lihtne öelda, raske teha aga ei ole hulle backfire effekte, lihtsam muidugi ketas sisse libistada ja siis lüüa rusikaga vastu rinda, et ma söön vitamiine lol.

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #367
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                Viinasokid 24/7 jalas.

                Comment

                • Jeebus
                  määäääää
                  • Jun 2012
                  • 1409

                  #368
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                  toitumine :
                  40% süsivesikud 40% valgud 20% rasvad
                  40kcal energiat per 1kg kehamass
                  1 multivitamin tablett toiduga

                  1h päevas võtab aega väike sörk + paar kätekõverdust/lõuatõmmet ja venitus!
                  ja positiivne oleks, kui päevas ikka 10km+ kokku liiguksid

                  tulemus:
                  pole vaja ühtegi energiajooki ega mistahes keskendusmistabletti
                  Last edited by Jeebus; 16.06.12, 13:39.

                  Comment

                  • Poke
                    Grinder
                    • Mar 2010
                    • 995

                    #369
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                    Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
                    toitumine :
                    40% süsivesikud 40% valgud 20% rasvad
                    40kcal energiat per 1kg kehamass
                    1 multivitamin tablett toiduga

                    1h päevas võtab aega väike sörk + paar kätekõverdust/lõuatõmmet ja venitus!
                    ja positiivne oleks, kui päevas ikka 10km+ kokku liiguksid

                    tulemus:
                    pole vaja ühtegi energiajooki ega mistahes keskendusmistabletti
                    this

                    kuigi ise ei viitsi vabsee trenni teha ja söön seda mida tahan, kunas tahan ja palju tahan.
                    kuigi see maksab kätte, viimaste aastatega on mõnus magu ette tulnud :)

                    Comment

                    • Poke
                      Grinder
                      • Mar 2010
                      • 995

                      #370
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #371
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                        Algselt postitas Jeebus Vaata postitust
                        toitumine :
                        10% süsivesikud 30% valgud 60% rasvad
                        40kcal energiat per 1kg kehamass
                        1 multivitamin tablett toiduga

                        1h päevas võtab aega väike sörk + paar kätekõverdust/lõuatõmmet ja venitus!
                        ja positiivne oleks, kui päevas ikka 10km+ kokku liiguksid

                        tulemus:
                        pole vaja ühtegi energiajooki ega mistahes keskendusmistabletti
                        FYP

                        Comment

                        • camu
                          Super Moderaator
                          • Jan 2009
                          • 3411

                          #372
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                          Kust need protsendid? Ma vahetaks valgud ja rasvad ära oma peaga.

                          Comment

                          • Jeebus
                            määäääää
                            • Jun 2012
                            • 1409

                            #373
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                            protsendid on mul isikliku toitumise järgi, tegelikult on veel minu toitumine 46-46-8

                            mul on 5% body fat, see ongi taolise lihtsa skeemi tulemus

                            loomulikult võiks rasva (natuke) rohkem tarbida aga selline on mu isiklik kava lihtsalt

                            EDIT : panin oma dieedi üles for yuks, flame away!

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            Last edited by Jeebus; 16.06.12, 14:51.

                            Comment

                            • alaska
                              forever
                              • Oct 2008
                              • 6599

                              #374
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                              Standard kehaehitaja kava. Ma ajan rohkem "primal blueprint" teemat.

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #375
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                                Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                                Jutt jookseb vennal.

                                --
                                Leits ma soovitaks sul abi otsida. See, et sa mulle igalpool üritad ära panna ( jah just nimelt üritad, kuna ilmselgelt ei tule sul see eriti hästi välja ), ei morjenda mind absoluutselt. Ma ei lange elusees sinu tasemele ja ei hakka kellegagi, keda ma ei tunne lambist klähvima, et enda tähelepanuvajadust rahuldada. Ilmselgelt üritad sa ka end väljanäidata kellegina, kes sa kohe kindlasti pole. Internetis on seda muidugi üsna lebo teha. Edu. Mõtle natuke selle üle.
                                Edaspidiseid ärapanemisi kavatsen lihtsalt eirata ja reportida.
                                Pole probleemi .. tunnen end piisavalt harituna .. aga sina oled ikkagi retard, see kahjuks ei muutu.

                                Comment

                                Working...