*** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ok2aa
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 1903

    #211
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

    Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
    Minu koridoris pole peale mõne sex-tape midagi lindistatud.

    Btw väga kohatu video su poolt. Ootasin midagi pokkerisheriffilikumat.
    oled madise teemat küll juba lugenud seega peaksid teadma,et vids or it didnt happen

    Comment

    • JohannesJ
      Grinder
      • Jun 2010
      • 684

      #212
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

      hehe jah!:D

      Comment

      • con
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 1954

        #213
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

        buumi aeg sai harku vangla boss endale 100 000k eek nuppudega tooli. Kõik teised üldosakonnas 25k.
        ei taha teada ka mida teistes riigiasutustes tehakse, kui eelarvest jääb raha üle. keegi seda vabatahtlikult tagastama ei hakka.

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #214
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

          Mille eest vanglas istusid?

          Comment

          • eluvaatleja
            Jube Noob
            • Nov 2010
            • 135

            #215
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

            Algselt postitas Romka Vaata postitust
            Tundud suht pädev olevat mööbli alal. Kolin järgmisest kuust oma korterisse ja sinna veits mööblit vaja osta, hetke seisuga jäänud selline mulje, et On24 on parim koht selle vaatamiseks? Odavad hinnad, suur valik ja väga ilusat mööblit neil, võibolla oskad veel mõnda head kohta soovitada kust diivanit, söögilauda ja arvutilauda vaadata?
            peale seda kui vahetasin vana voodi uue vastu (enne seda sammu käisin ja proovisin vist oma 20 erinevat voodit ära) ja sain aru, kui suur on vahe tavalise ja HEA mööbli vahel on plaaniks võetud ja võimaluse korral tulevikus luua enda ümber väga mugav ja ergonoomiline keskkond.

            on24 on minu arvates üks suurima valikuga mööblipoodidest ja hinnad soodsad (olen tellinud ja rahule jäänud. kui väga tahad võid enne tellimist luua kliendikonto, mille peale hakatakse sulle iga kuu boonusena eure panema).

            söögilaua kohta ei oska ja eks seda ole tulevikus ka kõige lihtsam välja vahetada.

            diivanit ära enne mujalt osta kui sa pole käinud mööbliaidas relax sarja proovimas (neil seal mitu erineavt selle sarja toodet st diivanid samuti), peale selle proovimist oskad hinnata teiste firmade pehmemööblit. samas pead ise vaatama kui suurt mugavust otsid ja kas harjud sellega. ostsin ise relax tv tooli ja mõni teine, kes on käinud selles toolis istumas ei ole harjunud, et tool võib nii mugav olla ja tunneb selles ennast nagu vesivoodis. endal kipub uni peale tulema

            arvutilauaga pead seda arvestama kodu interjööriga, kas läheb kuhugi nurka või mitte, kas sulle meeldib rohkem avatud pind või istuda puitosade vahel/vastas, kas kasutad sülearvutit või pc kasti (osad lauad on pc kasti jaoks mõeldud sektsiooniga ja kui sa seda ei kasuta, siis pole seal muud head hoida kui kummikuid, kõlarit või heal juhul suuri kaustasid). samas on enamus arvutilaudadest väheste sahtlitega ja ei täida kirjutuslaua funktsioone. või vaatad hoopis kirjutuslaua, millel on arvutilaua võimalused. minu enda jaoks on väga tähtis, et laual oleks siinidel eraldi välja tõmmatav klaviatuuri osa, mille peale võid ka sülearvuti panna, sellisel juhul on ta sul nagu otse süles ja et jalgadel oleks võimalikult palju ruumi (siin tuleb arvestada seda, et tooli käepidemed mahuksid veel välja tõmmatava osa alla ja et lauaplaat oleks nii lai, et kui sõidad tooliga klaviatuurilaua alla ei hakkaks jalad vastu seina vms osa käima ning et sülearvuti kenasti ära mahuks, nii et käed saaksid veel piisavalt toestatud). sellise laua puhul saad trükkimise aegu toetuda seljaga vastu tooli seljatuge ja klaviatuur on kätele heas asendis ja kui veel eriti uhket asja soovid ja sülearvutit kasutad, siis osta spets sülearvuti alus (aga sellisel juhul peab see olema normaalse kaldega ja vaiksete ventilaatoritega. osadel mudelitel saab ventilaatorid välja lülitada).

            kuigi ma ise eelistaks kaustasahtli asemel rohkem väiksemaid tavasahtleid ja rohkem vabat pinda, siis väike stiilinäide siiski: http://www.living.ee/lastetuba/lauad...ion-80004.html

            siin on 150 erinevat arvutilauda: http://www.viigardi.ee/index.php?pag...oup_id=33&cn=1

            Comment

            • Davy
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1341

              #216
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

              saatsin sulle pm ka eluvaatleja.

              Comment

              • Romka
                Pokkerihai
                • Mar 2009
                • 1544

                #217
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                Tänud hea vastuse ees, need Relax seeria diivanid on muidugi päris krõbeda hinnaga, v.a see mis on hetkel ulme soodukaga http://www.moobliait.ee/index.php?si...mid=34&kat=267

                Comment

                • Kosmonaut
                  Grinder
                  • Feb 2010
                  • 584

                  #218
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                  Ca. aasta tagasi sai endale soetatud tool ja laud (arvutiga töötamiseks). Ja toolide proovimise ajal sai korralikult selgeks, mida tähendab hea tool. Ise ostsin endale steelcase amia (peatuge tal küll pole, see on olemas kallimal mudelil leap).
                  Ja juhitool vs töötool: töötool on mõeldud töötamiseks - suurepärane istumisasend, kulumiskindlus jne. Juhitool on mõeldud ilus olema:D - ta võib ka mugav olla aga seda märksa suurema hinna eest (ntx poes müüja näitas tooli mille alghind on 3k euri ja seadistamisvõimalusi kõvasti vähem kui ntx steelcase leapil - see maksab alates 1k euri).
                  Laudadest - see klaviatuurisahtel on minu jaoks üks nõmedamaid asju, mis välja mõeldud. Esiteks ei mahu standardkõrgusel laual mul jalad sinna alla ära. Teiseks on enamasti laudadel ainult klaviatuurisahtel, ehk siis hiir peab sul ikka laual olema ja istumisasend läheb ikka väga imelikuks ära. Laua poole pealt tuleb tõesti mõtelda missugust funktsionaalsust vaja on - kas sobib kontorilaud (ehk siis lauaplaat + jalad ja mingid lisavidinad) või tahta ilusamat sisustusobjekti. Kõrguse reguleerimisvõimaluse peale tasub ka mõtelda. muidugi see lisab hinnale omajagu otsa (eriti kui kõrguse reguleerimine on elektrooniline).

                  Comment

                  • Davy
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1341

                    #219
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                    Algselt postitas Kosmonaut Vaata postitust
                    Ca. aasta tagasi sai endale soetatud tool ja laud (arvutiga töötamiseks). Ja toolide proovimise ajal sai korralikult selgeks, mida tähendab hea tool. Ise ostsin endale steelcase amia (peatuge tal küll pole, see on olemas kallimal mudelil leap).
                    Ja juhitool vs töötool: töötool on mõeldud töötamiseks - suurepärane istumisasend, kulumiskindlus jne. Juhitool on mõeldud ilus olema:D - ta võib ka mugav olla aga seda märksa suurema hinna eest (ntx poes müüja näitas tooli mille alghind on 3k euri ja seadistamisvõimalusi kõvasti vähem kui ntx steelcase leapil - see maksab alates 1k euri).
                    Laudadest - see klaviatuurisahtel on minu jaoks üks nõmedamaid asju, mis välja mõeldud. Esiteks ei mahu standardkõrgusel laual mul jalad sinna alla ära. Teiseks on enamasti laudadel ainult klaviatuurisahtel, ehk siis hiir peab sul ikka laual olema ja istumisasend läheb ikka väga imelikuks ära. Laua poole pealt tuleb tõesti mõtelda missugust funktsionaalsust vaja on - kas sobib kontorilaud (ehk siis lauaplaat + jalad ja mingid lisavidinad) või tahta ilusamat sisustusobjekti. Kõrguse reguleerimisvõimaluse peale tasub ka mõtelda. muidugi see lisab hinnale omajagu otsa (eriti kui kõrguse reguleerimine on elektrooniline).
                    Milline koht müüb steelcase toole ?

                    Comment

                    • jasssass
                      Vana Tegija
                      • Sep 2010
                      • 1200

                      #220
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                      Oh õudust
                      http://www.ohtuleht.ee/galerii/5112#4

                      E: Kui palju peaks jooma, et rannapiigat näha?
                      Last edited by jasssass; 11.06.12, 07:46.

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #221
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                        Comment

                        • Kosmonaut
                          Grinder
                          • Feb 2010
                          • 584

                          #222
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                          Algselt postitas Davy Vaata postitust
                          Milline koht müüb steelcase toole ?
                          AS Intera on sisustustoodete projekti- ja jaemüügile keskendnud ettevõte. Meilt leiab erinevaid büroo- ja disainmööbli kaubamärke üle Euroopa.

                          Comment

                          • -andres-
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4546

                            #223
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                            Hellmuth sai võru kätte.

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #224
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                              Minu õppejõudude arvamus Ilvese Krugmani vahelisest vastaseisust,

                              Lühidalt:

                              „Kurjaks majandusteadlaseks“ tituleeritud nobelist Paul Krugmanil on tegelikult õigus, kui ta ütleb, et Eestit ei tohiks tuua maailmale kärpemeetmete osas eeskujuks.


                              Pikemalt koos teadusartikliga Balti riikidest: http://www.levyinstitute.org/pubs/pn_12_05.pdf

                              Comment

                              • eluvaatleja
                                Jube Noob
                                • Nov 2010
                                • 135

                                #225
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                                Algselt postitas Romka Vaata postitust
                                Tänud hea vastuse ees, need Relax seeria diivanid on muidugi päris krõbeda hinnaga, v.a see mis on hetkel ulme soodukaga http://www.moobliait.ee/index.php?si...mid=34&kat=267

                                pole tänu väärt.

                                soodukas tõesti hea. isiklikult ma valget ei valiks, puhtana ja värske valgena hoidmise probleem on ilmne. aatriumist võid samuti läbi astuda (hinnad võrreldes teiste poodidega kõrgemad, aga saad katsuda ja näha ning lõpuks tellid on24- st sama toote palju soodsamalt. selles on mul omad positiivsed kogemused).

                                Comment

                                Working...