*** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jeebus
    määäääää
    • Jun 2012
    • 1409

    #406
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

    milline on vaadatavaim dok

    A Kids Game?

    Comment

    • rasmer
      Vana Tegija
      • Oct 2009
      • 1306

      #407
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

      Boom tundub paljulubav, aga pole veel väljas.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • Icanbeatthis
        Julm Donk
        • Jun 2012
        • 55

        #408
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

        Half prize sunday warmupil mille prizepool üle 1 mil keegi jaagupi eestlane 19 of 93 , osalejaid 10,45k

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #409
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

          imo võttis selle krugmani ja ilvese jutu kõige paremini kokku kaplinski, tho vene keeles
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • Loksutaja
            Õpihimuline Mängur
            • Jun 2010
            • 448

            #410
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

            näe võta qbjonn

            Comment

            • virukunn
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 2036

              #411
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

              Venemaa jalgpallikoondise väljalangemine käimasolevalt EMilt pahandas ajalehe MK (Moskovski Komsomolets) väljaandjaid niivõrd, et esiküljele seati koondislaste iseloomustamiseks suurelt sõna «värdjad».





              Ega seal vist vastutavad inimesed selle eest ometigi töö kaotamise pärast muretsema ei pea ?

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #412
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                Venemaal muretsevad ajakirjanikud rohkem surma saamise pärast vist.

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #413
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!



                  Tõsiselt WTF!? Mingi keskerakondlik otsinguprogramm paneb automaatselt miinuse kui reformierakondlase nime kuskilt loeb? Või päris inimesed vajutavad? Täiesti sick, ammu pole nii haiget asja näinud.

                  Comment

                  • Poke
                    Grinder
                    • Mar 2010
                    • 995

                    #414
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                    Algselt postitas alaska Vaata postitust
                    Venemaal muretsevad ajakirjanikud rohkem surma saamise pärast vist.
                    +1
                    pole just vähe ajakirjanikke, kes on venemaal tapetud, kuna on valitsuse või teatud inimeste kohta, midagi halvasti/valesti kirjutanud.

                    Comment

                    • udikaz
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 1946

                      #415
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                      Algselt postitas Poke Vaata postitust
                      +1
                      pole just vähe ajakirjanikke, kes on venemaal tapetud, kuna on valitsuse või teatud inimeste kohta, midagi halvasti/valesti kirjutanud.
                      juhuslik kokkusattumus

                      Comment

                      • Poke
                        Grinder
                        • Mar 2010
                        • 995

                        #416
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                        Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                        juhuslik kokkusattumus


                        ilmselt

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #417
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                          No kuulge, alles hiljuti oli põhjust rääkida, et ajakirjandusvabadusega pole kõik päris korras isegi Lätis. Mis siis Venemaast rääkida.

                          Eesti on muideks ajakirjandusvabaduse poolest maailmas esikümnes, Venemaa aga 150-s.

                          Comment

                          • Vandalar
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3577

                            #418
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                            Meedia on väga mugav ajupesu vahend. Kui inimene ärkab hommikul, siis ta mõtleb, et nüüd on ta ärkvel ja omab kontrolli oma oleku ja maailmataju üle ja mõistuse üle jms. Ometi ei pruugi ta mäletada, mida ta unes nägi. Kui inimene unne suikub, siis ta ei oma enamasti halli aimugi selle üle, mis ta päeval tegi ja ta peab und ainukeseks reaalsuseks paljudel juhtudel. Selliseid erinevaid reaalsuse taju tasandeid on IMO mitmeid. Näiteks riigis, kus meedia on üle külvatud mingi pasaga, mida siis inimesed uskuma peavad, sest see on neile ainuke kättesaadav reaalsus, ongi enamus inimesi nagu unes, omas reaalsuses. Reaalsuse ja illusioonide teema on ikka nii huvitav.
                            Omada võimu luua erinevaid reaalsusi, illusioone, see ongi võim, vähemalt tänapäeval. Öeldakse ju, et oma silm on kuningas, aga ei ole ju! Silm on nii-öelda interface, mille kaudu meie aju võtab teatud välise info ja interpreteerib seda, meile vastuvõetaval moel.
                            Matrix. Elame matrixis. Inimese jaoks ei ole reaalsus enamasti see, mis tegelikult on, vaid see, mida ta tajub antud hetkel ja adub, st on teadlik. Kui ma näen und ja olen unustanud, et tegemist on unega ja olen unustanud, et ärkvelolek ka eksisteerib, siis minu jaoks on reaalsus see, mis parasjagu unes toimub. Aga kas see tähendab automaatselt seda, et ärkvelolek ei ole unesolija jaoks reaalsus? Või on see ainult illusioon? Kui palju selliseid illusioone meie sees või ümber eksisteerida võib?

                            Comment

                            • Makuz
                              FPP Pro
                              • Jan 2010
                              • 214

                              #419
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                              Küsin veel, kus on kõige paremad õppevideod nl20-nl200 õppimiseks ?

                              Comment

                              • Priidix
                                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                                • Jun 2009
                                • 2839

                                #420
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                                cardrunners ja deucescracked
                                Last edited by Priidix; 18.06.12, 20:47.

                                Comment

                                Working...