*** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #346
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

    wii mõnus heater töönädalalõpus. Hakkasin hiljuti töötama ühes firmas müügimehena. Algus oli muidugi downswing/BE. Nädala lõpu poole lepinguid tuli nagu murdu. Lepingud on ikka väga hästi tasustatud. Vallutasin kuu hetkeseisu TOPi isegi 2 päevaga. Firmas töötanud 4 päeva. Viimaselt kohalt - esimeseks :D.

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #347
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

      Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
      wii mõnus heater töönädalalõpus. Hakkasin hiljuti töötama ühes firmas müügimehena. Algus oli muidugi downswing/BE. Nädala lõpu poole lepinguid tuli nagu murdu. Lepingud on ikka väga hästi tasustatud. Vallutasin kuu hetkeseisu TOPi isegi 2 päevaga. Firmas töötanud 4 päeva. Viimaselt kohalt - esimeseks :D.
      so cool story, vaimudega tegid lepinguid?
      sa ei pidanud ju enam postitama .. aga kihk on nii suur, et ei suuda eemal olla?

      Comment

      • jasssass
        Vana Tegija
        • Sep 2010
        • 1200

        #348
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

        Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
        wii mõnus heater töönädalalõpus. Hakkasin hiljuti töötama ühes firmas müügimehena. Algus oli muidugi downswing/BE. Nädala lõpu poole lepinguid tuli nagu murdu. Lepingud on ikka väga hästi tasustatud. Vallutasin kuu hetkeseisu TOPi isegi 2 päevaga. Firmas töötanud 4 päeva. Viimaselt kohalt - esimeseks :D.
        Oleks vaja, et keegi Kirby-ga vaibad ja diivani üle käiks....kevadine suurpuhastus või nii. Pikad sul järjekorrad on?

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #349
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

          On üks töö mida ma negramm ei seedi - müügimehe töö, helistamine ja kodudes käimine ja vuihh.. kole mõeldagi :D

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #350
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

            Müüvad asju mida sa ei vaja ja ei saa endale lubada ning on overpriced ja ei tööta.

            Comment

            • IsandJoberst
              Õpihimuline Mängur
              • Dec 2008
              • 326

              #351
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

              Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
              wii mõnus heater töönädalalõpus. Hakkasin hiljuti töötama ühes firmas müügimehena. Algus oli muidugi downswing/BE. Nädala lõpu poole lepinguid tuli nagu murdu. Lepingud on ikka väga hästi tasustatud. Vallutasin kuu hetkeseisu TOPi isegi 2 päevaga. Firmas töötanud 4 päeva. Viimaselt kohalt - esimeseks :D.
              Tundub väga Kirby/Lux tolmuimejate müügiesindaja tööna

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #352
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                Algselt postitas leits Vaata postitust
                so cool story, vaimudega tegid lepinguid?
                sa ei pidanud ju enam postitama .. aga kihk on nii suur, et ei suuda eemal olla?
                Jah vaimudega .. Tore, et sulle mu cool story meeldis.
                --

                Ei ole seotud ei kirbide, ajalehtdega ega selliste asjadega.Koduvisiite ka ei tee.

                Comment

                • privador
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3951

                  #353
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                  Väga huvitav oleks lugeda mõne müügimehe blogi, kuda ta algajast tippu tõuseb.

                  Samas noh müügimehel on ettevõte seisukohast ikka ülioluline roll. Kui pole müüki pole ka ettevõtet ega kasumit.

                  Samas mingi telefoni teel v kodukülastusi tehes millegi pähemäärimine tundub kõige retardim töö üldse.

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #354
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                    Samas mingi telefoni teel v kodukülastusi tehes millegi pähemäärimine tundub kõige retardim töö üldse.
                    [YOUTUBE]LAo-DmzdvK0[/YOUTUBE]

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #355
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                      Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                      [YOUTUBE]LAo-DmzdvK0[/YOUTUBE]
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #356
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                        Jutt jookseb vennal.

                        --
                        Leits ma soovitaks sul abi otsida. See, et sa mulle igalpool üritad ära panna ( jah just nimelt üritad, kuna ilmselgelt ei tule sul see eriti hästi välja ), ei morjenda mind absoluutselt. Ma ei lange elusees sinu tasemele ja ei hakka kellegagi, keda ma ei tunne lambist klähvima, et enda tähelepanuvajadust rahuldada. Ilmselgelt üritad sa ka end väljanäidata kellegina, kes sa kohe kindlasti pole. Internetis on seda muidugi üsna lebo teha. Edu. Mõtle natuke selle üle.
                        Edaspidiseid ärapanemisi kavatsen lihtsalt eirata ja reportida.

                        Comment

                        • ninasarvik
                          Jube Noob
                          • May 2011
                          • 124

                          #357
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                          Selline küsimus, et olympic casinos on tavaline kliendikaart ja siis tulevad need hõbe, kuld ja teemant kaardid

                          SILVER
                          Boonuskaardi vahetamiseks Hõbekaardi vastu täitke taotlus (taotluse saate vormistada meie kõikides kasiinodes) ja Olympic Casino võtab Teiega ise ühendust. Kaardi saamise eelduseks on see, et olete olnud Boonuskaardi omanik vähemalt 3 kuud ja viimase kolme kalendrikuu keskmine boonuspunktide käive on vähemalt 6000 boonuspunkti kuus.

                          Palju selle 6000 punkti tegemiseks tuleb käivet teha, raha võita/maha mängida?

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #358
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                            Algselt postitas alaska Vaata postitust
                            Viimane kord kui neid siin promoti, siis lõppes see negattivsete kogemustega paljude poolt. Südame pekslemised ja unehäired.
                            Tegelik puhas energia tuleb just siis, kui kogu see saast ära jätta, sellega kaasneb korralik uni, mis garanteerib energia. Mingite tablade peal tegutsemine pole jätkusuutlik.
                            jep siin on neid erinevaid. praegu ostsin, et proovida järgi. eile võtsin ühe sisse ja mängisin öö läbi jalkat ja kell neli polnud uneraasugi. ilmselt küll oli see alkoholist, aga nüüd võtsin veel ühe sisse. eks näis kuidas õppimine edeneb
                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #359
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                              IMO kui ikka energiapuudus ja ei mott maas siis tuleb neid tablette laksida, ikka rohkem ja rohkem. Miskid jutud, et ebatervislikd jne on total bshit. Täpselt sama kui sitt tuju või räiged probleemid siis tuleks teha paar klõmmi, ei räägi siin pitsist-paarist vaid ikka pudelist või nii.

                              Samuti haiguste ja muu pasaga. Mõttetu on minna üldse arsti juurde, mina hoiaks alati antibiotsid käeulatuses ja tõmbaks neid juba ennetavalt sisse, see aitab.

                              Comment

                              • camu
                                Super Moderaator
                                • Jan 2009
                                • 3411

                                #360
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC *** kes naist ei leia - see seksi ei saa!

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                IMO kui ikka energiapuudus ja ei mott maas siis tuleb neid tablette laksida, ikka rohkem ja rohkem. Miskid jutud, et ebatervislikd jne on total bshit. Täpselt sama kui sitt tuju või räiged probleemid siis tuleks teha paar klõmmi, ei räägi siin pitsist-paarist vaid ikka pudelist või nii.

                                Samuti haiguste ja muu pasaga. Mõttetu on minna üldse arsti juurde, mina hoiaks alati antibiotsid käeulatuses ja tõmbaks neid juba ennetavalt sisse, see aitab.
                                Muidu nõus, aga antibiotsid on mõttetud, kui tunned et hakkab tulema peale mingi jama, siis viina võtta. Ja mitte paar pitsi vaid soovitatavalt vähemalt 0.5L, üle sajakilosed vähemalt 1L. Siis ülejärgmiseks päevaks tervis korra nagu Norras.

                                Comment

                                Working...