Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #766
    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Täiesti nõus,kui ema ntx helistab ja hakkab küsima kust ta mingit albumit tõmmata saab vms...snap tilt >.< proovi seletada

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #767
      Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

      Krt, kas keegi palun keelaks pensionäridel ära Vox Populisse helistamise!

      Samas, kui ükskord nende jutu peale enam tilti ei lähe, siis on mindset 100% korras. Üks vana on kusjuures konkreetse nime külge saanud teiste poolt: "Ansipi äi".

      E: Kusjuures ma ei usu, et nad Kuku regularid on, vaid pigem nillivad just Vox Populit.
      Last edited by Potsataja; 15.02.13, 14:47.

      Comment

      • Pumper
        Klubi Liige
        • Mar 2009
        • 2359

        #768
        Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

        Suht palju nalja saab kui selle saate peale satud. Üks parimaid.

        Comment

        • hakkameimema
          Õpihimuline Mängur
          • Aug 2011
          • 349

          #769
          Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

          Algselt postitas adam_q Vaata postitust
          mingi äraspidine majandusloogika toimub elektriturul.
          mittemidagi teades, kellele liinid kuuluvad n shit, tundub kummaline, et konkurentsitingimustes hinnad tõusevad? wtf?
          Tegelikult tuli hinnatõus sellest, et riik ei toeta enam läbi CO2 kvootide elektritootmist...

          Comment

          • ok2aa
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 1903

            #770
            Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

            Kunagi oli vikerraadios vinguviiul, see oli best

            Comment

            • ok2aa
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 1903

              #771
              Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

              Algselt postitas hakkameimema Vaata postitust
              Tegelikult tuli hinnatõus sellest, et riik ei toeta enam läbi CO2 kvootide elektritootmist...
              Võrgutasud?

              Comment

              • hakkameimema
                Õpihimuline Mängur
                • Aug 2011
                • 349

                #772
                Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                Võrgutasusid maksid sa ennam ka ju... Kindlasti on selle suure tõusu taga veel mingeid muid tegureid, kuid minuteada üks suurimaid on just see CO2 kvootide teema...

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #773
                  Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                  Elektri edastamine: päev 0,043€/kWh
                  Elektri edastamine: öö 0,0249€/kWh


                  Hetkel meenus, et kui detsembris joogisena 30km kaugusel sõbra juures olles talle elektriteemat seletasin, siis olid temal imo hoopis teised numbrid. Kellel käepärast või imekombel peas, kas teil samad või erinevad jaanuaris?

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #774
                    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                    Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                    Kunagi oli vikerraadios vinguviiul, see oli best
                    yeah. väga tihti 2/3 saatest liiga kõva raadiot ja ufohääli + 1/3 täiesti saate teemast mööda seosetut sõimu.

                    Comment

                    • bluelite
                      Vana Tegija
                      • Nov 2010
                      • 1190

                      #775
                      Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                      Kas need sul juhuslikult Võrguteenuse hinnad ei ole? Ja kui ka on, siis need suht head hinnad.

                      Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                      Elektri edastamine: päev 0,043€/kWh
                      Elektri edastamine: öö 0,0249€/kWh


                      Hetkel meenus, et kui detsembris joogisena 30km kaugusel sõbra juures olles talle elektriteemat seletasin, siis olid temal imo hoopis teised numbrid. Kellel käepärast või imekombel peas, kas teil samad või erinevad jaanuaris?

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #776
                        Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                        Elektrilevi hinnad ehk see peaks siis pm sama olema, mis võrguteenus. Võrdlesime detsembris ja imo oli hinnavahe suht ulme 30km elukohaga erinevusega võrreldes. Samas mina elan 500+ elanikuga alevikus ja tema nii 50 elanikuga külas, mis jääb meie alevikust väiksema elanikearvuga alevikust 3+ km kaugusele.

                        Selle loogika põhjal peaks Tallinna edastustasu olema nii 0,009 €/kWh max.

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #777
                          Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                          Vaba turg see on ÕNNISTUS.

                          Comment

                          • mait47
                            Jube Noob
                            • Jul 2011
                            • 192

                            #778
                            Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                            Ennist oli arvutikasutusest juttu.
                            Ei aja küll otseselt tilti aga wtf moment on küll näha kuidas fb pakutakse et tellitakse teistele netist (ebay obv) asju vms aidatakse seda teha. Kuulnud ka kuidas naisterahvad teistele asju tellivad jne. Endal nagu ??? selle koha pealt sest kui ebays valid välja mingi asja siis sellest hetkest ostmiseni (kui accounte pole) läheb max 2min. Selle sees siis ebay ja paypal accountide tegemine. Tundub et isegi kinganumbri IQ piisab selleks või siiski mitte?

                            Comment

                            • Strawberry
                              Varasemalt kasutaja "romeo"
                              • Aug 2012
                              • 1229

                              #779
                              Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                              Algselt postitas inward Vaata postitust
                              Vaba turg see on ÕNNISTUS.
                              Elektrihinna tõus ei ole seotud mitte vaba turuga, vaid sellega, et riik ei maksa energiafirmadele toetust enam. St. vanasti riik maksis neljandiku sinu elektri kommunaalidest iga kuu kinni, enam ei maksa.

                              Comment

                              • q_q
                                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                                • Jan 2011
                                • 6303

                                #780
                                Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                                Algselt postitas mait47 Vaata postitust
                                Ennist oli arvutikasutusest juttu.
                                Ei aja küll otseselt tilti aga wtf moment on küll näha kuidas fb pakutakse et tellitakse teistele netist (ebay obv) asju vms aidatakse seda teha. Kuulnud ka kuidas naisterahvad teistele asju tellivad jne. Endal nagu ??? selle koha pealt sest kui ebays valid välja mingi asja siis sellest hetkest ostmiseni (kui accounte pole) läheb max 2min. Selle sees siis ebay ja paypal accountide tegemine. Tundub et isegi kinganumbri IQ piisab selleks või siiski mitte?
                                kui inimesel aint swed/seb vms pangakonto siis minuteada ei saa paypaliga maksta? unverifed konto vms

                                Comment

                                Working...