Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #916
    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

    Jah ma olen niisama esimene kord istunud küll...lõppes sellega, et ma magasin naril pohmakat välja kui all käis toimetamine.

    Comment

    • Murdock
      Grinder
      • Jun 2010
      • 690

      #917
      Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

      irww bad trip

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #918
        Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

        Algselt postitas Murdock Vaata postitust
        Esimene kord ei pea üritamagi,oled niisama.Teisel või kolmandal korral hakkad kätt püksi ajama :D
        iizi win!
        Näha kohe, et kes strateeg pokkerilauas on seda ka voodis. :D.
        Vaikselt trapib ja siis järsku käsi mootorisse.

        Comment

        • BuildUp
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2547

          #919
          Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

          aga kepivennad pididki ju nurgast tulema?!

          Comment

          • Blacktor
            Jube Noob
            • Dec 2010
            • 112

            #920
            Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

            Irw. Mul oli suhe ilge kaunitariga kellega ma jaurasin ligi kuu ja ei midagi. No ma pole vist korralikumat plikat näinud jutt käis siis nii ,et ma ei saa sinuga enne olla kui ma ei usalda sind piisavalt. Siis kui see usaldus tekib olen ma rohkem kui sinu! Fu. Mulle viskas pikapeale üle kuigi ilmselt oleks see ootamist väärt olnud ja läksin plikaga tülli ja nüüd lahus. Ma ei tea oli see võit v kaotus erilist kurbust ma selle üle ei tunne aga nd saab jälle lohakaid külla kutsuda. :/

            Comment

            • Strawberry
              Varasemalt kasutaja "romeo"
              • Aug 2012
              • 1229

              #921
              Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

              Comment

              • Strawberry
                Varasemalt kasutaja "romeo"
                • Aug 2012
                • 1229

                #922
                Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                Algselt postitas Blacktor Vaata postitust
                Irw. Mul oli suhe ilge kaunitariga kellega ma jaurasin ligi kuu ja ei midagi. No ma pole vist korralikumat plikat näinud jutt käis siis nii ,et ma ei saa sinuga enne olla kui ma ei usalda sind piisavalt. Siis kui see usaldus tekib olen ma rohkem kui sinu! Fu. Mulle viskas pikapeale üle kuigi ilmselt oleks see ootamist väärt olnud ja läksin plikaga tülli ja nüüd lahus. Ma ei tea oli see võit v kaotus erilist kurbust ma selle üle ei tunne aga nd saab jälle lohakaid külla kutsuda. :/
                Üleliigne ilu on pigem miinuseks kui plussiks. Tõstab naise enesehinnangut liiga kõrgele, tekitab konkurentsi teistelt mehehakatistelt ja reaalselt mõõdetavat kasu tegelikult mitte mingisugust ei ole.

                Comment

                • vsiu100
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4253

                  #923
                  Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                  Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
                  aga kepivennad pididki ju nurgast tulema?!
                  lol, +1. see ütlus ajab alati naerma.

                  inward, ma ei saa aru, mis krdi 17a lohakatega sa selliseid mänge mängid?

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #924
                    Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                    Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                    lol, +1. see ütlus ajab alati naerma.

                    inward, ma ei saa aru, mis krdi 17a lohakatega sa selliseid mänge mängid?
                    Mis mänge sa täpsemalt silmas pead ? :D Alaealistega mitte...

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #925
                      Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                      Mänge võid ikka mängida, sest ega kasvõi orgia korraldamine 14+ vanustega ei ole keelatud, küll on keelatud kasvõi pudeli siidri joomine koos nendega.

                      Comment

                      • vsiu100
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4253

                        #926
                        Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                        Algselt postitas inward Vaata postitust
                        Mis mänge sa täpsemalt silmas pead ? :D Alaealistega mitte...
                        mingid palja persega ringijookmised jms. ja siis ei anta keppi ka veel. wtf?
                        selle peale saab ainult 17a tulla.

                        tilt.

                        Comment

                        • kallekusta
                          Grinder
                          • May 2012
                          • 603

                          #927
                          Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                          Algselt postitas Blacktor Vaata postitust
                          Irw. Mul oli suhe ilge kaunitariga kellega ma jaurasin ligi kuu ja ei midagi. No ma pole vist korralikumat plikat näinud jutt käis siis nii ,et ma ei saa sinuga enne olla kui ma ei usalda sind piisavalt. Siis kui see usaldus tekib olen ma rohkem kui sinu! Fu. Mulle viskas pikapeale üle kuigi ilmselt oleks see ootamist väärt olnud ja läksin plikaga tülli ja nüüd lahus. Ma ei tea oli see võit v kaotus erilist kurbust ma selle üle ei tunne aga nd saab jälle lohakaid külla kutsuda. :/
                          Kuidas saab koos olla ja lahku minna naisest kellega pole isegi kebensit teinud?

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #928
                            Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                            Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                            mingid palja persega ringijookmised jms. ja siis ei anta keppi ka veel. wtf?
                            selle peale saab ainult 17a tulla.

                            tilt.
                            Tegemist oli iseenesest piltilusa neiu ja vähemalt kasiinoealisega, aga nõustun, äärmiselt tilti ajav case oli.

                            Toidupoodi tahaks kritiseerida, nimelt Grossit siis. Kodukoha vahetus läheduses on kaks poodi: grossi ja säästukas.
                            Üldiselt eelistan grossis käia, sest kaubavalik on mitmekesisem jne, aga kassas valitseb neil täielik kaos. Tihti peale on ülipikad järjekorrad. Kassiirid ei saa midagi aru, kui miski vähegi keerulisem situatsioon esineb. Tra nii aeglased teod on, passi seal järjekorras ja oota, kampaaniahinnad valesti, miinustada tooteid oska, maksehäired jne. Enamus ei oska sõnagi eesti keelt ka...Säästukas seevastu kõik toimib nagu kellavärk.
                            Last edited by inward; 25.03.13, 14:18.

                            Comment

                            • vsiu100
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4253

                              #929
                              Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                              heh, olen grossis käinud 2 korda ja needki jäävad pre-privador case-i. öäk.

                              Comment

                              • ebast
                                Jube Noob
                                • Apr 2012
                                • 104

                                #930
                                Re: Igapäevased asjad mis teid tilti ajavad.

                                Mulle anti eile Grossis 5 eurot rohkem tagasi... olin viisakas, selgitasin olukorda ja tagastasin...
                                Mul samuti lähim pood on Grossi... samasid asju ikka juhtub nagu inward kirjeldas aga mitte tihti. Samas näen ühte tädi kellel ma ei tea mitu sada korda juba midagi valesti, küll kilekott 5x läbilöödud, küll kartulite asemel tomat tsekil jnejnejnejne. Ise hakkasin ka mingi hetk kontrollima aga siiani pole midagi valesti olnud. Samas sellel tädil nädalas korra kindlasti mingi seiklus seal poes.

                                Comment

                                Working...