*** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Oliverk
    Moderaator
    • Nov 2008
    • 3016

    #181
    Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #182
      Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

      Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
      Täielikult eitada midagi on sama hea kui midagi pimesi uskuda. Ma tean inimesi, kelle IQ ja haritus ületab ilmselt kõiki siinse foorumi külastajaid ning kes mingil moel ei kiirusta näiteks vaimude olemasolu eitamisega, pigem leitakse põhjendusi ja uuenduslikke vastuseid, miks nad olemas võiksid olla ja kuidas seda seletada võiks.
      Teeks siis nii, et ei kiirustaks iga naginat ja lutipudeli saagat kohe vaimudeks ja poltergeistideks liiigitama??

      Näiteks ufode puhul ma ei väidagi, et me oleme universumis üksi ja et kindlasti pole kogu universumi peale ühtegi teist elusolendit, mis võiks/ei võiks ringi liikuda taldrikute kujuliste sõiduvahenditega, aga ma väidan, et enamik tüüpe, kes igasugu valguseid jms kuulsusehullude sonimisi kohe tulnukateks kipuvad liigitama, kiirustavad oma tõlgendamistega ilmselgelt liiast...

      Last edited by Rage; 08.05.12, 10:15.

      Comment

      • eluvaatleja
        Jube Noob
        • Nov 2010
        • 135

        #183
        Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

        on ka teadlaste hulgas tõsiselt usklikke inimesi olnud: Newton, Pascal, Mendel, Einstein jne.

        Comment

        • jrgn hell
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 3328

          #184
          Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

          Nägin eile oma silmaga ära, kuidas väiksed poisid olid õueväravas ümber ühe kuti koera kogunenud, ja siis üks neist tegi koerale red rocketit. Hetk hiljem hõikas: "Näe tilgub!"

          Meedia...

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #185
            Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

            Selgita mitteteadjatele ka ära, mismõttes red rocket? :D

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #186
              Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

              Algselt postitas eluvaatleja Vaata postitust
              on ka teadlaste hulgas tõsiselt usklikke inimesi olnud: Newton, Pascal, Mendel, Einstein jne.
              ma arvan, et probleem on vast ka ajastus..

              aga see aasta lugesin hiljutist uuringut: on teada, et usas on inimesed üldiselt väga usklikud, ca 95% inimestest usub kõrgema võimu olendisse ehk mingil määral jumala olemasolusse. Samasugune küsitlus tehti siis vist mingite füüsika jms teaduste auhindade laureaatide juures.. ja tulemus oli täpselt vastupidine...



              EDIT: ahjaa.. kui juba heitimiseks läks.. võtame siis juba teemaks ka ebausu.. must kass ja truubikaane, vasak/parem jalg jne.. saab offtopicus mitusada lehte sõda:)
              Last edited by Rage; 08.05.12, 10:33.

              Comment

              • Mr_Kenny
                Vana Tegija
                • Jun 2011
                • 1357

                #187
                Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                Selgita mitteteadjatele ka ära, mismõttes red rocket? :D
                fap fap fap.

                Comment

                • Nozzu
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1140

                  #188
                  Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                  Kui pidada tõeseks seda, mida 95% teadlastest usub või arvab end kindlalt teadvat, siis tegelikult oligi planeet maa kunagi lapik ja toetus neljale elevandile?

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #189
                    Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                    Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
                    fap fap fap.
                    Nojah, ma ise mõtlesin midagi vägivaldset :D Aga nüüd on selge, ei osanud kohe nii väärastunult mõelda :D

                    Comment

                    • udikaz
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 1946

                      #190
                      Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                      Algselt postitas vennike Vaata postitust
                      sry dude, aga kui sa majades (eriti veel vanemates ja puitkonstruktsiooni ja mitte nii korraliku vundamendiga) uste avanemiste/sulgumiste ja kummituste vahele võrdusmärgi joonistad siis küll katuses kõik väga korras olla ei saa.

                      Ma käin iga 3-4 kuu tagant oma ülemuse majas mingeid rõvedaid pragusid üle pahteldamas ja värvimas, mille kurjad kummitused sinna ikka ja jälle rebestavad lol.
                      uks oli kinni ehk siis selleks et seda lahti saada tuleks linki vajutada aga üldiselt mõttetu vaidlus :) olen nõus, et teaduslikult ei ole seda tõestatud, aga mina usun siiski, et vaimud on olemas. kummitus on nii mööda nimetus imo. Rohkem sellel teemal ei peatu

                      E: a ma tglt ei nimetakski neid kuidagi. minu jaoks on need paranormaalsed nähtused.
                      Last edited by udikaz; 08.05.12, 11:04.

                      Comment

                      • harryahven
                        Pokkerihai
                        • Dec 2009
                        • 1964

                        #191
                        Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                        Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                        NEID EI OLE OLEMAS. Kahju kohe inimestest, kes raiskavad oma aega sellise jama peale.
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • Mr_Kenny
                          Vana Tegija
                          • Jun 2011
                          • 1357

                          #192
                          Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                          Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                          Nojah, ma ise mõtlesin midagi vägivaldset :D Aga nüüd on selge, ei osanud kohe nii väärastunult mõelda :D
                          Sa ei ole seda South Parki osa lihtsalt näinud hah.

                          Comment

                          • antnx
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3102

                            #193
                            Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                            Algselt postitas eluvaatleja Vaata postitust
                            on ka teadlaste hulgas tõsiselt usklikke inimesi olnud: Newton, Pascal, Mendel, Einstein jne.
                            Pead üle kontrollima selle fakti. Einstein polnud kindlasti tõsiselt usklik või siis kui ta oli usklik aga mitte tavapärasesse religiooni (ala kristlus või muu religiooni vorm)

                            Comment

                            • antnx
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3102

                              #194
                              Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                              Ma ise ei ole tavamõistes usklik inimene, aga päris terav tekst liikus vahepeal fesaris:

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              See ei olnud Albert Einstein ja seda pole päriselt juhtunud. Confirmed fakt.

                              Comment

                              • Vandalar
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3577

                                #195
                                Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                                But Jesus said that...

                                Comment

                                Working...