*** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • salamadner
    Julm Donk
    • Jun 2009
    • 59

    #166
    Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

    Algselt postitas Poke Vaata postitust
    mul tulid tuttava sõbral tulnukad aknast sisse.
    Ühed hoidsid kätest-jalgadest kinni, teised kütsid samal ajal peeru vahele. Ja näed nüüd on sitane pederast. Päriselt ka.

    Comment

    • peete82
      Vana Tegija
      • Jan 2010
      • 1310

      #167
      Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

      IMO need, kes kummitusi näevad, neil on mingi tugev soodumus selleks. Haritud, elus hästi hakkamasaavad inimesed millegipärast "ei näe". Jah, nii on, enne kui ise pole näinud, on mu arvamus selline.

      Comment

      • Kotkas1000
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 2305

        #168
        Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

        Täitsa piinlik lugeda, et tänapäeval veel keegi kahtleb mingite kummituste eksisteerimises. Sama lugu on usu ja jumalaga. Are you stupid? Kas tõesti on vôimalik, et keegi arvab tänapäeval, et mingi halli habemega vanamees lõi maailmai või koguni terve universumi??? Kuradi kõva mees ikka pidi olema. Kui kummitused eksisteerivad ja iga backdoorsex näeb ja kuuleb neid, siis miks ei ole olemad põhja panevaid tõendeid videosalvestuste näol tänapäeval? Ma vastan ise: SEST NEID EI OLE OLEMAS. Kahju kohe inimestest, kes raiskavad oma aega sellise jama peale.

        Comment

        • Kotkas1000
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 2305

          #169
          Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

          Algselt postitas peete82 Vaata postitust
          IMO need, kes kummitusi näevad, neil on mingi tugev soodumus selleks. Haritud, elus hästi hakkamasaavad inimesed millegipärast "ei näe". Jah, nii on, enne kui ise pole näinud, on mu arvamus selline.
          Täpselt nii. Kunagi sattusin peale mingile artiklile, kus oli tehtud uuring ning seal tõdeti, et reaalaineid õppinud inimesed millegi pärast ei näe ja ei kuule midagi. Samuti on nad reegline ateistid. Seevastu humanitaarkallakuga inimesed tegelevad tihti mingi spiritualismi, religiooni või muu sarnase jamaga.

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #170
            Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

            Algselt postitas fyte Vaata postitust
            Päris nii must-valge nüüd küll pole. Ei viitsi hetkel googeldada, aga esimesena sellistest seletamatutest juhtumitest meenub see, kuidas opilaual olev patsient, kelle elu oli juuksekarva otsas, rääkis üles ärgates, et nägi end ülevalt hõljudes (olles reaalselt teadvusetu) ja samas oskas ka ära nimetada kellaajaliselt, mis õues parklas toimunud oli jne.. mida hiljem videolindilt kontrolliti ja paika pidas.
            loe veidi rohkem asju kui miskit kollast kirjandust, seda fenomeni on piisavalt palju uuritud ja igasugu katseid tehtud, need õhus lendamised on kas olnud unenäod või fantaasia või tähelepanuvajadus või lihtsalt hallukad.. osad inimesed tõesti ei jää hästi narkoosi alla ja võivad isegi juttu kuulda ja see võib mällu salvestuda kuidagi.. õhus hõljumine on ilajutt.. seda on piisavalt üritatud ümber lükata, opiruumi kapi otstesse on suuri silte koos kirjadega pandud jms.. mida muidu ei näeks.. mitte ükski "hõljunud" patsient pole kunagi neid silte seal näinud..

            kummitusi ja vaime ma ei usu, kunagi uskusin, enam mitte, millegipärast ükski tehnilise füüsika teadlane ei usu vaime.. wonder why.. ja üldiselt, inimesed on ikka nii fantaasiarikka mõtlemisega.. ulme.. inimene näeb mida tahab näha ja kuuleb ja kujutab ette mida tahab kujutleda..

            Comment

            • mikk2468
              Vana Tegija
              • Nov 2009
              • 1039

              #171
              Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

              Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
              Täitsa piinlik lugeda, et tänapäeval veel keegi kahtleb mingite kummituste eksisteerimises. Sama lugu on usu ja jumalaga. Are you stupid? Kas tõesti on vôimalik, et keegi arvab tänapäeval, et mingi halli habemega vanamees lõi maailmai või koguni terve universumi??? Kuradi kõva mees ikka pidi olema. Kui kummitused eksisteerivad ja iga backdoorsex näeb ja kuuleb neid, siis miks ei ole olemad põhja panevaid tõendeid videosalvestuste näol tänapäeval? Ma vastan ise: SEST NEID EI OLE OLEMAS. Kahju kohe inimestest, kes raiskavad oma aega sellise jama peale.
              THIS!

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #172
                Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                Täitsa piinlik lugeda, et tänapäeval veel keegi kahtleb mingite kummituste eksisteerimises. Sama lugu on usu ja jumalaga. Are you stupid? Kas tõesti on vôimalik, et keegi arvab tänapäeval, et mingi halli habemega vanamees lõi maailmai või koguni terve universumi??? Kuradi kõva mees ikka pidi olema. Kui kummitused eksisteerivad ja iga backdoorsex näeb ja kuuleb neid, siis miks ei ole olemad põhja panevaid tõendeid videosalvestuste näol tänapäeval? Ma vastan ise: SEST NEID EI OLE OLEMAS. Kahju kohe inimestest, kes raiskavad oma aega sellise jama peale.

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #173
                  Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                  Keegi VBA-s pädev on ? Üks väike probleem on, mis ei tule välja.

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #174
                    Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                    Ma ise ei ole tavamõistes usklik inimene, aga päris terav tekst liikus vahepeal fesaris:

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • Godspeed_EJ
                      Klubi Liige
                      • Nov 2009
                      • 3049

                      #175
                      Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                      Algselt postitas Rage Vaata postitust
                      loe veidi rohkem asju kui miskit kollast kirjandust, seda fenomeni on piisavalt palju uuritud ja igasugu katseid tehtud, need õhus lendamised on kas olnud unenäod või fantaasia või tähelepanuvajadus või lihtsalt hallukad.. osad inimesed tõesti ei jää hästi narkoosi alla ja võivad isegi juttu kuulda ja see võib mällu salvestuda kuidagi.. õhus hõljumine on ilajutt.. seda on piisavalt üritatud ümber lükata, opiruumi kapi otstesse on suuri silte koos kirjadega pandud jms.. mida muidu ei näeks.. mitte ükski "hõljunud" patsient pole kunagi neid silte seal näinud..
                      Äärmiselt intelligentne ning faktidel põhinev jutt. Eriti meeldib määrsõnade kasutamine. Kohe näha, et loed Kroonika asemel Imelist Teadust.

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #176
                        Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                        Vaadake american horror storyt lihtsalt ja saate oma daily annuse of fucked up creepy ishi kätte. Lisaks hea sari ka, seega kahetsema ei pea.

                        Comment

                        • vennike
                          Pokkerihai
                          • Mar 2009
                          • 1958

                          #177
                          Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                          Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                          Esimene asi mis meelde tuli ja ehk sa siis seletaksid ära. kui olla maja teisel korrusel ja kuuled kuidas trepi peal sammud käivad(ok vana maja ja puust trepp võib teha häält) ja siis käib ülemise korruse vannitoa uks lahti mis on otse trepist üles tulles ning sulgub mõne aja pärast. majas viibisime naisega kahekesi ja olime magamistoas. kas siis me mõlemad kujutasime seda sama asja endale samal ajal ette? või juhuslikult nagises trepp just enne seda kui täiesti lambist vannitoa uks(mis oli suletud) lahti läheb? ja natukese aja pärast läheb uuesti kinni.

                          imo inimesed lihtsalt ei usu seda enne kui ise midagi kogevad. thats it.
                          sry dude, aga kui sa majades (eriti veel vanemates ja puitkonstruktsiooni ja mitte nii korraliku vundamendiga) uste avanemiste/sulgumiste ja kummituste vahele võrdusmärgi joonistad siis küll katuses kõik väga korras olla ei saa.

                          Ma käin iga 3-4 kuu tagant oma ülemuse majas mingeid rõvedaid pragusid üle pahteldamas ja värvimas, mille kurjad kummitused sinna ikka ja jälle rebestavad lol.
                          Last edited by vennike; 08.05.12, 09:21.

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #178
                            Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                            Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                            Esimene asi mis meelde tuli ja ehk sa siis seletaksid ära. kui olla maja teisel korrusel ja kuuled kuidas trepi peal sammud käivad(ok vana maja ja puust trepp võib teha häält) ja siis käib ülemise korruse vannitoa uks lahti mis on otse trepist üles tulles ning sulgub mõne aja pärast. majas viibisime naisega kahekesi ja olime magamistoas. kas siis me mõlemad kujutasime seda sama asja endale samal ajal ette? või juhuslikult nagises trepp just enne seda kui täiesti lambist vannitoa uks(mis oli suletud) lahti läheb? ja natukese aja pärast läheb uuesti kinni.

                            imo inimesed lihtsalt ei usu seda enne kui ise midagi kogevad. thats it.
                            Las ma arvan-tormistel öödel? Vanad (ja ka uued) puitkarkassmajad kõiguvad tuule käes tegelikult päris palju, kehaga ei tunne, aga halvasti tehtud konstruktsioon võib vabalt uksi avada ja sulgeda, rääkimata mingitest trepinaginatest.

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #179
                              Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                              Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                              Äärmiselt intelligentne ning faktidel põhinev jutt. Eriti meeldib määrsõnade kasutamine. Kohe näha, et loed Kroonika asemel Imelist Teadust.
                              sest mul ei ole ette näidata allikat, aga olen reaalselt lugenud artiklit, kus on seda teemat käsitletud ja pole siiani ühtegi korda suudetud kinnitada kontrollitud tingimustes, et see "hõljumine" ka tegelikult aset leidis, kõik need muud "dokumenteeritud" juhtumid mis räägivad sellest, et nägi kus arstid seisid või millised autod akna all parkisid jms.. on kontrollimata inimeste tunnitustel põhinevad "faktid", nende kohta ma ütleks täpselt samamoodi nagu järgmises videos ufo tunnistuste kohta:



                              ehk kehtib sama jutt mis antud asjapulk seal räägib, inimeste tunnistused on kõige mõttetum "fakti" pähe võtta..

                              kahjuks ei leidnud hetkel videot üles, aga loch nessi monsteri kohta tehti test, mehed panid seadeldise vette, millega sai puldist lasta vee alt välja tavalise aialipi.. sirge puhas aialipp otse üles mingi 100m kauguselt kaldast, tuli turistigrupp parasjagu sinnakanti, mehed vajutasid nuppu, kõik ahhetasid, mehed lasid lati uuesti vee alla.. siis läksid sinna jagasid kõigile paberid/pliiatsid kätte ja palusid joonistada mida nad nägid... obv joonistasid mõned inimesed ka enamvähem sirge asja, aga enamikel oli see joonistus veidi kõver, mõnel ilmus sinna üles otsa midagi noka taolist, osadel oli selline kumerus nagu oleks pronotosaurus jne.. pärast näidati inimestele uuesti latti, obv kõik said aru oma veast, aga see on nii, inimene näeb mida ta tahab näha.. sama siis ufode või loch nessi või vaimudega.. neid naginaid ja asjade kadumisi või valguse võbelemisi saab enamasti seletada ka mingite tavaliste nähtustega, tuule või maja vanuse ja vajumisega või millega iganes, isegi kui ei oska seletada, siis peaks selle liigitama teadmata nähtuse alla, mitte vaimude alla, selleks et millekski seda liigitada, peab olema tõestatud fakt...

                              seega.. isegi kunagi 90ndate alguses oli ufode teema eestis näitesk väga levinud, siis hiljem tolleaegsed "kuulused" tunnsitasid aastaid hiljem üles, et nende jutud olid välja mõeldud... siis samamoodi on igasugu "hõljumiste" ja "poltergeistide ajajate" jms asjapulkadega tihti peale.. väga tihti on tegemist ka pigem lihtsalt soovunelmaga ja inimene hakkab ise ka oma jama uskuma ja mida aeg edasi, seda rohkem "fakte" hakkab ta ka enda jaoks ette kujutama..

                              EDIT: leidsin veidi teemat selle loch nessi asja kohta.. http://news.bbc.co.uk/2/hi/science/nature/3096839.stm The fence post monster


                              Last edited by Rage; 08.05.12, 09:50.

                              Comment

                              • Vandalar
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3577

                                #180
                                Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                                Ma küsiks siis ka, et kui üks inimene suudab viiekohalisi arve korrutada ja teine ei suuda, kas siis teise inimese jaoks on viiekohaliste arvude korrutamine bullshit ja ila? On olemas mingid silmapette pildid nii-ütelda, mida peab teistmoodi vaatama, et seal olevat informatsiooni näha, kätte saada? Kas inimene kes seda infot seal näeb ja teab kuidas seda näha on nüüd vähem haritud ja rumal? Pigem vastupidi. Täielikult eitada midagi on sama hea kui midagi pimesi uskuda. Ma tean inimesi, kelle IQ ja haritus ületab ilmselt kõiki siinse foorumi külastajaid ning kes mingil moel ei kiirusta näiteks vaimude olemasolu eitamisega, pigem leitakse põhjendusi ja uuenduslikke vastuseid, miks nad olemas võiksid olla ja kuidas seda seletada võiks.

                                Comment

                                Working...