*** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • JohannesJ
    Grinder
    • Jun 2010
    • 684

    #226
    Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

    Algselt postitas rasmer Vaata postitust
    Ei tasu jah. Selleks ongi olemas teadlased, kes pinnapealsest uskumisest kaugemale lähevad.
    jep aga teadlased pole ka supervõimetega ja ka neil on piirid.

    Comment

    • ok2aa
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 1903

      #227
      Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

      Algselt postitas JohannesJ Vaata postitust
      Ok teen ka ennast siis "hulluks" ja "lolliks" selle kummituste teemaga.
      Jah selle koha peal olen nõus, et jumal ja biibel nii nagu seda inimesele serveeritakse, ei eksisteeri ja on bs.
      Aga samas on mul suhteliselt kahju inimestest kelle usk piirdub ainult sellega mida nad käega katsuda saavad.(enamasti soe pesu ja keedukardulad)
      Kõik ebaloomulik on inimestele ebaloomulik kuna füüsika ei ole nii kaugele arenenud, et seda tõestada.
      Ja arvan, et need kes kutsuvad teisi inimesi viisakalt lollideks, kui nad väidetavalt midagi nägid on ise lihtsalt hirmul, et mis siis kui see ongi tõsi jne. ja blockivad oma alateadvuses selle ära, et ei seda ei ole olemas ja kõik.
      Muide isegi pealtnägija ühes osas käidi külas peres, kus väidetavalt oli kummitus ja intervjuu ajal lendas koridoris saabas, kus kedagi ei olnud.
      Ise olen ka enamus elust olnud väikse eelarvamisega aga uskuma hakkasin ma seda siis, kui 2 suve tagasi mu vanavanaema 97 aastaselt ära suri. Ta elas viimasest eluaastast enamus aega meie juures ja nädal peale matuseid istusime emaga elutoas ja vaatasime telekat.
      Kõik uksed aknad olid kinni ja isegi kui poleks olnud siis tuul sellist nalja ei tee.
      Nimelt on köögi ja elutoa vaheline uks ära võetud aga alles oli uksepiida küljes veel uksehaak. Oli kuulda samma ja siis hakkas see uksehaak lihtsalt ringe tegema nagu plopeller oma 1-2 min. Olin suht shokis ja nägime seda mõlemad emaga, hiljem vanaema rääkis, et peale surma pidi olema mingi aeg, kui hing on veel maa peal jne.
      No ei oska öelda kui suured on oddsid, et mõlemad emaga olime unes, braindamaged or whatever lahenduse "inteligentne" inimene leiab sellele aga kindlasti hakkasin peale seda teispoolsuse elusse, paraleeruniversumitesse vms uskuma.
      Sama moodi on rääkinud mulle tuttav perekond kus vanemad kõrgharidusega ja lapsed kolmekesi samuti täiesti normaalsed ja terve mõistuse juures kuidas öösel üleval korrusel on kuulda samme ja kepiga kõndimist samas üless minnes ei ole seal kedagi (neil vanaonu ors käis kepiga kes ära suri) Nojahh samas suht vana maja ka vb on korstnasse jäänud kepp kinni mis kolksub ja põrandalauad ragisevad sest pidevalt on meeletu niiskuse vahetus õhus ja niisama maja vajub.
      Peace!
      tldr aga biibel?

      Comment

      • JohannesJ
        Grinder
        • Jun 2010
        • 684

        #228
        Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

        lol ei tea miks nõrgaga kirjutasin :D aga nvm. ma ei viitsi enam sellel teemal rääkida. Jagasin oma kogemusi lihtsalt ja igaühel oma arvamus. Arvasin ise mõned aastad tagasi samamoodi nagu relams jne.

        scoop hu evendil sain kõva vastase, kes näitas koguaeg oma käsi :D 10 min ja mäng läbi temaga :P

        Comment

        • rahvavaenlane
          Klubi Liige
          • Dec 2009
          • 3040

          #229
          Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

          läksin kunagi läbi surnuaia ja pidin krambid saama, nimelt oli ühe värske kalmu kohal enamvähem inimese kõrgune ja laiune valge udusammas. hiljem sain teada, et vastava sooja ja niiskuse korral pidin see täitsa tavaline nähe olema.

          Comment

          • udikaz
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 1946

            #230
            Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

            on juhtumeid mida saab füüsikaliselt tõestada, aga kindlasti on ka juhtumeid mida ei oska seletada isegi teadlased.

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #231
              Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

              ja see ikkagi ei tähenda, et tegemist on üleloomuliku sündmusega, meil on lihtsalt liiga vähe andmeid:)

              Comment

              • virukunn
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 2036

                #232
                Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                Algselt postitas Rage Vaata postitust
                ja see ikkagi ei tähenda, et tegemist on üleloomuliku sündmusega, meil on lihtsalt liiga vähe andmeid:)
                Ja sellepärast ta ongi meile üleloomulik.

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #233
                  Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                  Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                  Ja sellepärast ta ongi meile üleloomulik.
                  ei ole üleloomulik, on tundmatu nähtus või defineerimatu nähtus või seletamatu nähtus, aga mitte üleloomulik.

                  Comment

                  • eddi
                    Vana Tegija
                    • Oct 2009
                    • 1200

                    #234
                    Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                    kui kellelgi igav siis äkki viitsib neljale küsimusele vastata. pean koolis ühe väikse töö ära tegema :) http://www.connect.ee/uuring/266082843/1/

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #235
                      Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                      Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                      käisid vaatamas? kuidas oli?
                      Käisin, fucking epic oli.

                      Ma ei olnud enne lives hokit näinud, hämmastas see, kuidas iga kui viimane pealevise nii ohtlik välja nägi. Müstika, kuidas mõni väravavaht regulaarselt 90+% tõrjub. Teiseks paljud poordicheckimised käivad nii rämeda pauguga, et imestad, kuidas tüübid nii kähku edasi uisutavad, kui lähedal istuda, siis reaalselt näebki selliseid nägusid:
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Teiseks mäng ise deliveris, USA outhustlis vastaseid nii tihti, et minu meelest täiesti teenitud punktijaotus. Ise istusin selle värava juures, kuhu USA 1. ja 3. ründas, värava ja sinise joone vahel 7. reas. Kui keegi minna plaanib, siis ma arvan, et optimaalsed kohad on 1. või 10. rida (mul oli mängijatepink teise värava ees, seega pidin läbi mitme plastseina vaatama, aga sai hakkama). Piletid bookisin mingi 2 kuud ette läbi lippu.fi, 200€/nase, kohapealt oli mõnel vennal nii mõnekümne piletine patakas käes ja müüs samu kohti 150ga :/
                      Aga kui pole aega kultuuri- ja/või joomareisi teha, siis ma usun, et tasub ikka ära käia, teoorias saab ju veel samal päeval minna-tulla.

                      Comment

                      • udikaz
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 1946

                        #236
                        Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                        Algselt postitas Rage Vaata postitust
                        ei ole üleloomulik, on tundmatu nähtus või defineerimatu nähtus või seletamatu nähtus, aga mitte üleloomulik.
                        paranormaalne nähtus?

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #237
                          Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                          Algselt postitas eddi Vaata postitust
                          kui kellelgi igav siis äkki viitsib neljale küsimusele vastata. pean koolis ühe väikse töö ära tegema :) http://www.connect.ee/uuring/266082843/1/
                          täitsin ära. no problemos. viimsi meestele ikka abiks :)

                          Comment

                          • con
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 1954

                            #238
                            Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                            Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                            Täitsa piinlik lugeda, et tänapäeval veel keegi kahtleb mingite kummituste eksisteerimises. Sama lugu on usu ja jumalaga. Are you stupid? Kas tõesti on vôimalik, et keegi arvab tänapäeval, et mingi halli habemega vanamees lõi maailmai või koguni terve universumi??? Kuradi kõva mees ikka pidi olema. Kui kummitused eksisteerivad ja iga backdoorsex näeb ja kuuleb neid, siis miks ei ole olemad põhja panevaid tõendeid videosalvestuste näol tänapäeval? Ma vastan ise: SEST NEID EI OLE OLEMAS. Kahju kohe inimestest, kes raiskavad oma aega sellise jama peale.
                            ei jõudnud edasisi poste väga lugeda aga mingisugune habemega mehe metafoor on äärmiselt primitiivne lähenemine. Sama kummitustega. lastele paras seda jama rääkida.
                            Näitena tooks piibilst mingi lause. Madalaima arengutasemega inimene loeb piltlikult ja sõna-sõnalt seda tektsi. nagu muinasjuttu. Järgmine arusaajam vend juba veits näeb ridade vahelt. järgmine näeb igas lauses mitut metafoori ning tõeliselt arukas inimene saab aru, et jutt käib hoopis teistest teemadest.

                            Muidugi ega seda ei saa pahaks panna. ühiksond selline, mis oma arusaamadega veits ajale jalgu jäämas.

                            Mis puutub kristlusesse, siis neid tekste on sitaks ümber kirjutatud. üks helge pea leidis elufilosoofia, järgmine vend, kes ümber kirjutas ei saanud päris hästi aru aga kirjutas ümber nii, et teised saaksid. Muidugi kristlus neljandal sajadnil euroopat vallutas, siis läks see asi lappama. Teisitimõtlejad tembeldati nõidadeks- poodi, põletati. Raha muutus keskseks teemaks ning kõik muud elufilosoofiad tõlgendati valeks. Inimesi manipuleeritakse hirmuga ning räägitakse, et ela see elu reeglite järgi, et hiljem taevasse saada.. ülelask. lisaks piirab kristlus õnne, armastust. Valid ühe naise, siis ela lõpuni, isgei, kui vihkad. Muidu patt. See on ilmselgelt vale. sama seksuaalsete piirangutega. igasugused teoloogid jms täiendasid neid tekste vastavalt kohalikele vajadustele jne.

                            Budism on iseenesest suht huvitav teema. kunagi EKR 500a vms oli kusagil pärsias üks noor prints. eks see jutt ajaga muutunud aga ta nägi kui valesti kõik riigis oli. Tal oli mingi ravaline valtseja nimi aga hiljem peeti teda nö valgustatuks(tõlkes Buddha). Pole mingit jumalat, lihtsalt üks vend, kes nägi maailma ülihuvitavalt. Nt: sa pole see, kes sa olid või olema hakkad, vaid sa oled see, kes sa oled praegusel hetkel. Lihtsalt elufilosoofia. Edasi tulid talle õpilased, kes täisutasid tekste ning asi kandus edasi.

                            Kui kristlased mõütlevad, et "mida küll jeesus oleks teinud selles olukorras", siis budism on nagu seeme, millest alles kavab puu. See on lihtsalt filosoofia, mis areneb ilma reegliteta.

                            Sama peaks olema juutidega. See on elustiil. Sa ei pea käima sünagoogis vms.


                            Mis puutub teadusesse, siis ta on pisut tupikusse jäämas. Meil pole õrna aimu, kes on inimene või mis on elu. Me ei tea inimese füsioogiast suurt midagi. Arstiteadus on ikka väga algeline. Kui inimesel on tervisel midagi viga siis ravitakse tagajärge, mitte põhjust.
                            Sama ka tehnikaga. Sõidame sisepõlemismootoritega, mis on üleelmisest sajandist ja iPadis on viimne leitusi aastast 80, lihtsalt väiksemal ja võimsamal kujul.

                            Mis ufodesse puutub, siis matemaatiliselt on suht kindel et 100bil galaktikaga universiumis on veel elu. võimalusi äärmiselt palju. sama moodi, nagu meie hakkame tulevikus kosmost koloniseerima võib seda keegi teha juba praegu. who knows, ei välistaks. Lisaks paralleeluniversiumite hüpoteesid jms. haigelt keeruline teema.

                            mis puutub kummituse, roheliste mehikeste või habemega mehe juttu, siis see on lihtsalt labaselt loll. see on ilmselge ja olen teiega samal nõul- kuidas siin teisiti saabki.

                            Suure paugu teooria on küll teooria aga siiski me kõik koosneme energiast. kõik sai alguse energiast- paugust. tolmu/energia pilved koondusid tänu gravitatsioonile, mateeria kogumites tekkisid gravitatsiooni ning hõõrgumise tõttu termotuumareaktisoonid, tekkisid ained. meie sirgusime ainest. maast, mullast. täpsemalt mineraalidest, metallidest jms. See kõik on energia.

                            seega me ei koosne piltlikult võttes lihast või veest. Seikakapp pole otseselt puit. see on kõik tulnud energiast. sama moodi nagu on aine on ka tühjus, mis lubab sel ainel olla. nagu on heli on ka vaikus, mis laseb sel olla. Kõik on miski. iga meie keha rakk koosneb aatomitest. Need aatomid liiguvad 24/7.

                            Kui minna kesk-raamatukokku, siis vaimufilosoofia kohta on seal ikka omajagu kirjandust. Paljud mõtlejad nagu Jung või Freud on arvanud, et me pole pelgalt see keha, milles me oleme. Seal võib midagi veel olla.

                            Mis puutub slegeltnägijatesse jms, siis see on klounaad. sama moodi võiks gigantpoker vms minna telekasse ning olla pokkrispetsialist. samuti arvataks, et see pokker on debiilsus, kui selline esindaja võtta, kes seda teemat nii solgib.


                            ega ma ei tea ka vastuseid. keegi ei tea. kõigele polegi vastust. asjad pole õiged ega valed. asjad lihtsalt on. See, et keegi midagi usub kuna keegi ütles on bullshit. inimene peab mõistma, mitte uskuma.
                            usk on teadmiste kogum. inimeste teadmised on erineval tasemel.

                            inimene on loll. oled sa dokror või teadlane- sa oled inimene. iq vb seal 160 kandis aga su mälu ja analüüsivõime on ikkagi algeline. sa võid midagi analüüsida aga sa kasutad selleks ikkagi oma aju, mis seab piirangud. isegi, kui me ületame end ja avastame midagi keerulist siis on see teadmine automaatselt loll, kuna meie aju on loll. Seega, kui me midagi mõistame, siis on see teadmine järelikult loll.

                            üldiselt asjad pole ühekülgsed. väga ei saa seisukohti võtta. võime phtesi sõnu kasutada aga räägime täiesti erinevatest asjadest(erinevad teadmised). ehk tõi see jutt natuke uusi vaatenurki. Üritasin faktivigu mitte teha ning mainisin vaid seda, mis on teaduslikult tõestatud. Kindlasti saab ka tähte närida.

                            Kui nüüd seriff tuleb ja +1 paneb siis see ei tähenda, et me samast asjast räägiksime. pole mõtet mingeid pooli valida vms. me räägime kõik erinevatest asjadest.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #239
                              Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                              Algselt postitas con Vaata postitust
                              ei jõudnud edasisi poste väga lugeda aga mingisugune habemega mehe metafoor on äärmiselt primitiivne lähenemine. Sama kummitustega. lastele paras seda jama rääkida.
                              Näitena tooks piibilst mingi lause. Madalaima arengutasemega inimene loeb piltlikult ja sõna-sõnalt seda tektsi. nagu muinasjuttu. Järgmine arusaajam vend juba veits näeb ridade vahelt. järgmine näeb igas lauses mitut metafoori ning tõeliselt arukas inimene saab aru, et jutt käib hoopis teistest teemadest.

                              Muidugi ega seda ei saa pahaks panna. ühiksond selline, mis oma arusaamadega veits ajale jalgu jäämas.

                              Mis puutub kristlusesse, siis neid tekste on sitaks ümber kirjutatud. üks helge pea leidis elufilosoofia, järgmine vend, kes ümber kirjutas ei saanud päris hästi aru aga kirjutas ümber nii, et teised saaksid. Muidugi kristlus neljandal sajadnil euroopat vallutas, siis läks see asi lappama. Teisitimõtlejad tembeldati nõidadeks- poodi, põletati. Raha muutus keskseks teemaks ning kõik muud elufilosoofiad tõlgendati valeks. Inimesi manipuleeritakse hirmuga ning räägitakse, et ela see elu reeglite järgi, et hiljem taevasse saada.. ülelask. lisaks piirab kristlus õnne, armastust. Valid ühe naise, siis ela lõpuni, isgei, kui vihkad. Muidu patt. See on ilmselgelt vale. sama seksuaalsete piirangutega. igasugused teoloogid jms täiendasid neid tekste vastavalt kohalikele vajadustele jne.

                              Budism on iseenesest suht huvitav teema. kunagi EKR 500a vms oli kusagil pärsias üks noor prints. eks see jutt ajaga muutunud aga ta nägi kui valesti kõik riigis oli. Tal oli mingi ravaline valtseja nimi aga hiljem peeti teda nö valgustatuks(tõlkes Buddha). Pole mingit jumalat, lihtsalt üks vend, kes nägi maailma ülihuvitavalt. Nt: sa pole see, kes sa olid või olema hakkad, vaid sa oled see, kes sa oled praegusel hetkel. Lihtsalt elufilosoofia. Edasi tulid talle õpilased, kes täisutasid tekste ning asi kandus edasi.

                              Kui kristlased mõütlevad, et "mida küll jeesus oleks teinud selles olukorras", siis budism on nagu seeme, millest alles kavab puu. See on lihtsalt filosoofia, mis areneb ilma reegliteta.

                              Sama peaks olema juutidega. See on elustiil. Sa ei pea käima sünagoogis vms.


                              Mis puutub teadusesse, siis ta on pisut tupikusse jäämas. Meil pole õrna aimu, kes on inimene või mis on elu. Me ei tea inimese füsioogiast suurt midagi. Arstiteadus on ikka väga algeline. Kui inimesel on tervisel midagi viga siis ravitakse tagajärge, mitte põhjust.
                              Sama ka tehnikaga. Sõidame sisepõlemismootoritega, mis on üleelmisest sajandist ja iPadis on viimne leitusi aastast 80, lihtsalt väiksemal ja võimsamal kujul.

                              Mis ufodesse puutub, siis matemaatiliselt on suht kindel et 100bil galaktikaga universiumis on veel elu. võimalusi äärmiselt palju. sama moodi, nagu meie hakkame tulevikus kosmost koloniseerima võib seda keegi teha juba praegu. who knows, ei välistaks. Lisaks paralleeluniversiumite hüpoteesid jms. haigelt keeruline teema.

                              mis puutub kummituse, roheliste mehikeste või habemega mehe juttu, siis see on lihtsalt labaselt loll. see on ilmselge ja olen teiega samal nõul- kuidas siin teisiti saabki.

                              Suure paugu teooria on küll teooria aga siiski me kõik koosneme energiast. kõik sai alguse energiast- paugust. tolmu/energia pilved koondusid tänu gravitatsioonile, mateeria kogumites tekkisid gravitatsiooni ning hõõrgumise tõttu termotuumareaktisoonid, tekkisid ained. meie sirgusime ainest. maast, mullast. täpsemalt mineraalidest, metallidest jms. See kõik on energia.

                              seega me ei koosne piltlikult võttes lihast või veest. Seikakapp pole otseselt puit. see on kõik tulnud energiast. sama moodi nagu on aine on ka tühjus, mis lubab sel ainel olla. nagu on heli on ka vaikus, mis laseb sel olla. Kõik on miski. iga meie keha rakk koosneb aatomitest. Need aatomid liiguvad 24/7.

                              Kui minna kesk-raamatukokku, siis vaimufilosoofia kohta on seal ikka omajagu kirjandust. Paljud mõtlejad nagu Jung või Freud on arvanud, et me pole pelgalt see keha, milles me oleme. Seal võib midagi veel olla.

                              Mis puutub slegeltnägijatesse jms, siis see on klounaad. sama moodi võiks gigantpoker vms minna telekasse ning olla pokkrispetsialist. samuti arvataks, et see pokker on debiilsus, kui selline esindaja võtta, kes seda teemat nii solgib.


                              ega ma ei tea ka vastuseid. keegi ei tea. kõigele polegi vastust. asjad pole õiged ega valed. asjad lihtsalt on. See, et keegi midagi usub kuna keegi ütles on bullshit. inimene peab mõistma, mitte uskuma.
                              usk on teadmiste kogum. inimeste teadmised on erineval tasemel.

                              inimene on loll. oled sa dokror või teadlane- sa oled inimene. iq vb seal 160 kandis aga su mälu ja analüüsivõime on ikkagi algeline. sa võid midagi analüüsida aga sa kasutad selleks ikkagi oma aju, mis seab piirangud. isegi, kui me ületame end ja avastame midagi keerulist siis on see teadmine automaatselt loll, kuna meie aju on loll. Seega, kui me midagi mõistame, siis on see teadmine järelikult loll.

                              üldiselt asjad pole ühekülgsed. väga ei saa seisukohti võtta. võime phtesi sõnu kasutada aga räägime täiesti erinevatest asjadest(erinevad teadmised). ehk tõi see jutt natuke uusi vaatenurki. Üritasin faktivigu mitte teha ning mainisin vaid seda, mis on teaduslikult tõestatud. Kindlasti saab ka tähte närida.

                              Kui nüüd seriff tuleb ja +1 paneb siis see ei tähenda, et me samast asjast räägiksime. pole mõtet mingeid pooli valida vms. me räägime kõik erinevatest asjadest.
                              väga hea tekst. mõtlesin juba googeldada seda, et äkki ikka ei kirjutanud oma peaga.

                              Comment

                              • Tuul
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 989

                                #240
                                Re: *** MAI OFFTOPIC*** naise otsib igaüks ise

                                Mina usun päkapikkudesse,
                                hommikuti ikka olid kommid sussi sees, kuidas need muidu sinna said?? Ainuke seletus - päkapikud

                                Ja jõuluvana on ka olemas, ja pühadejänku värviliste munadega ja loch ness on raudselt olemas ning obama ja putin on mõlemad tulnukad.

                                Comment

                                Working...