Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)
Ma võin kaasa võtta aga keegi peab pärast oma kätte võtma, samas võin ära visata ka, sest peole ei lähe kui tasku paksult chippe täis ja seljakotti ei viitsi ka kaasa võtta.
E: või terve kohver kaasa ja pärast kingime svenzale.
Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)
Listis 20 inimest täis. Kõik kes homme maksavad kohapeal ilma eelneva regamiseta €20 +€10
Kes tulevad niisama jooma a la Roheline Mudakonn, nendel 10€ snäkkide ja klubiürituse eest (kuna hiljem on piletiga pidu peale 23)
pizdetz, ma ei hakanud kandmisega kiirustama, vaatasin, et ruumi palju. saame veel kanda?
jah pizdets. Seda mõtlevad äkki järgmised 30 venda.
E: minu kätte enam keegi raha ei kanna, sest ma ei jõu tegeleda. Svenza poolt sain aru, et ta on nõus ühe laua vedama aga tuleb €20+€10, sest söökide tellimine ja muu jurbel. Esimesele 20-nele teeb PokkeriProd.com söögid välja.
Comment