PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pumper
    Klubi Liige
    • Mar 2009
    • 2359

    #31
    Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

    Leinc ma bronniks ka 1 koha, muidugi õhtupoole võiks sõit alata.

    Fuzzy enesekriitiline peab ka olema, hea on vahel ka enda üle naerda. Samas hea mõelda, kui valdav enamus Eesti rullnokkasid korjavad tervelt maailmalt raha ära, mis tase siis seal veel on:D

    Comment

    • jasssass
      Vana Tegija
      • Sep 2010
      • 1200

      #32
      Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

      Algselt postitas Fuzzy Vaata postitust
      Üritus peaks vist olema humoorikas, samas on jäänud mulje, et märkimisväärne osa kohalikest pokkeriprodest ongi ju rullnokad. Et siis rullnokad kehastamas rullnokki. Metatasand.
      Mida see rullnokk siis tegema pidi, kui ehitusel töö otsa sai. Tahad istuda kodus ja raha lugeda, kuldkette, velgi osta, sierrat timmida, Piretit põrgatada. Parim lahendus...

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #33
        Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

        Algselt postitas leinc Vaata postitust
        Sooviksin ka tulla.Eelmine kord hakkas väga meeldima.Autos on kohti ka.
        Mulle ka koht! Mis auto on? Bemm? Mis veljed? Põhjavalgustus on?

        Koha bronn ei ole level! Teised küll.

        Comment

        • fyte
          Pokkerihai
          • Jun 2010
          • 3378

          #34
          Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

          Bronnin ka, leinc!

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #35
            Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

            Miks keegi rongiga ei taha minna ja ääres selle joodikuvaguni üle võtta?
            Autos kitsas ju.

            Comment

            • udikaz
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 1946

              #36
              Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

              imo hea idee kui kamp kokku panna :) hoopis lõbusam ja seltskondlikum.

              Comment

              • nomatter
                Pettuses kahtlustatav
                • Jan 2012
                • 53

                #37
                Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)



                Homme-ülehomme teen ülekande.

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #38
                  Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                  Haha, leinc tuleb valge Roveriga vist. Seal küll kitsas ei ole.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #39
                    Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                    Rahad makstud:

                    1. Pumper
                    2. Tarmonaator
                    3. Ranka


                    Järgmine uuendus homme õhtul.

                    Comment

                    • Tarmonator
                      Lingiparandaja
                      • Oct 2008
                      • 3274

                      #40
                      Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Rahad makstud:

                      1. Pumper
                      2. Tarmonaator
                      3. Ranka


                      Järgmine uuendus homme õhtul.
                      Tuleb lahe pidu

                      Comment

                      • ok2aa
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 1903

                        #41
                        Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                        Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                        Tuleb lahe pidu
                        haha. tegelt võiks ka mõelda tulemise peale aga oleksin 100% tartusse jõudes juba liiga katki.

                        Comment

                        • leinc
                          Räme Fish
                          • Sep 2011
                          • 16

                          #42
                          Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                          pumper,niki,fyte,ranka-nüüd on kohad täis

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #43
                            Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                            Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                            haha. tegelt võiks ka mõelda tulemise peale aga oleksin 100% tartusse jõudes juba liiga katki.
                            Sul puuduvad vist kogemused Pokkeriprode pidudega - 98% inimesi on enne turniirile jõudmist lipsu taha lasknud vähemalt pool pudelit kangemat kraami. Seda siis rongis, kuskil pubis või pargis soojendust tehes. Pigem mitte-katkisena olla ongi seal imelik olla kui pool-kainena lällavat punti vaadata.

                            Algselt postitas leinc Vaata postitust
                            pumper,niki,fyte,ranka-nüüd on kohad täis
                            Ole sa ta tänatud.

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #44
                              Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                              Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                              Miks keegi rongiga ei taha minna ja ääres selle joodikuvaguni üle võtta?
                              Autos kitsas ju.
                              ei tea miks teised, aga ma ei jõua selle kahesele rongile, seega auton ainuke option
                              + rongis ei saa suitsu teha

                              Algselt postitas leinc Vaata postitust
                              pumper,niki,fyte,ranka-nüüd on kohad täis
                              super

                              kandsin just rahad ka üle (swed)
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • sorm
                                Pokkerihai
                                • May 2009
                                • 1511

                                #45
                                Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)

                                Mina olen ka tulemas, kannan rahad täna/homme ära!

                                Comment

                                Working...