Re: PokkeriProde Eri: Rullnokad Tartus (kokkutulek)
Leinc ma bronniks ka 1 koha, muidugi õhtupoole võiks sõit alata.
Fuzzy enesekriitiline peab ka olema, hea on vahel ka enda üle naerda. Samas hea mõelda, kui valdav enamus Eesti rullnokkasid korjavad tervelt maailmalt raha ära, mis tase siis seal veel on:D
Leinc ma bronniks ka 1 koha, muidugi õhtupoole võiks sõit alata.
Fuzzy enesekriitiline peab ka olema, hea on vahel ka enda üle naerda. Samas hea mõelda, kui valdav enamus Eesti rullnokkasid korjavad tervelt maailmalt raha ära, mis tase siis seal veel on:D
Comment