*** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #946
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Algselt postitas isutuba Vaata postitust
    No ***** lihtsalt ei saa sisse loggida ,et 100% confirm saada ,et raha on lännu.Seda ,et seal kodulehel 0 näitab on paar korda ennemgi juhtunud
    Teen su tuju heaks. Neil on hetkel upgrade, mis peaks täna õhtul lõppema. Kui su rahad on PIV enet kontol siis mul on ka paaril mängijal rahad "kadunud". Pöördu nende klienditoe poole ja lase rahad kanda niikaua töötavatale tubadele.

    E:100% pead ei anna aga hetkel upgrade on ning osadel ei ole veel rahad tagasi kontodele jõudnud või ei saa enetiga ühendust. aga support (vähemalt meie oma, meil muchos) kannab rahad vajadusel manuaalselt ümber või paranoilisemale mängijale ta mb or whatever kontole.

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #947
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

      Kaevan siin ühe vana teema välja, kus pokerisheriff oli väga mures internetikommentaatorite antavate hinnete pärast.. ma arvan, et järgnev näide on ehe tõestus kui tõsiselt võetavad ja objektiivsed tegelased on interneti kommentaatorid:


      Kranaadis hea lugu Eesti überrikastest :) http://www.ekspress.ee/news/paevauud....d?id=64203591

      Jutust veel rohkem muigama ajavamad on kommentaarid :)

      Jutu läbi lugenud ja normaalset mõistust omav inimene saab aru, et tegu pilaloo ja väljamõeldud nimedega.
      Mõned umbad kommentaariumis on aga kadedusest nii püha viha täis, et viimnegi kaine mõistuseraas on nende ülakorruse süldimassist kadunud ja siis pritsitakse laias kaares tatti nagu halvasti kinnitatud kastmisvoolik :)

      Comment

      • isutuba
        Grinder
        • Sep 2009
        • 633

        #948
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

        Rahad on enetis jah,enet praegu töötab 1145 inimest online,seega ainult piv mängiatel esineb seal probleeme?

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #949
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

          Algselt postitas Rage Vaata postitust
          jeesus küll.. emaili paroolide jaoks on mul oma algoritm... foorumite/suvaliste pudipadi asjade jaoks teine.. pokkeritubade jaoks hoopis kolmas ja karmim algoritm.. pangakontode jms jaoks neljas algoritm...

          kuidas lihtsalt paroolide algoritmisid genereerida.. võta miski raamat või mingi teema näiteks jalgpall.. võta siis a la kõige paremad väravavahid.. ja pane parooliks nende nimi koos perenimega või hüüdnimega vms.. ja randomli otsusta ise, iga mitmenda tähe paned suure tähena.. ja millised tähed muudad numbritega ära: D4v1Db3ckH4m <-- David Beckham.. ja sedasi järjest neid genereerid ja aegajalt vahetad.. piisab kahest-kolmest nimest.. mõne kuu möödudes võtad järgmised 2-3 nime.. iva on selles et ikkagi erineva turvatasemega asjade puhul erinevad paroolid... foorumid ja mingid newsgrupid.. deucescracked jms asjad on suht savi kui keegi pihgta paneb.. sinna mingi suvaline parool.. aga emailid ja pangakontod jms.. need peavad kõik ükstiesest sõltumatud olema ja foorumitest erinevad..
          lihtsalt üks kerge nipp ka - ütleme, et su parool on igal pool telefon
          siis pokkeriproodes pane nt telefon + pokker + numbrid ehk tpe1olk2ekf3eor4n5 ehk igast sõnast üks täht ja number vahele
          kui on kuskil arvuti foorumis pane telefon + arvuti + numbrid

          kerge meelde jätta
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #950
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

            Algselt postitas isutuba Vaata postitust
            Rahad on enetis jah,enet praegu töötab 1145 inimest online,seega ainult piv mängiatel esineb seal probleeme?
            PIV kui multiplatvorm teeb hetkel oma tarkvaras uuendusi. Minu andmetel just Cashieri ehk oma peasüsteemi osas. Ei ole tehnik aga tõenäoliselt hetkel PIV ei suuda suhelda Enetiga ja seetõttu ei saa sa logida oma andmetega ega näe ka raha Eneti kontol. Eile õhtul öeldi mulle, et Eneti uuendamine võtab aega kuni 24 tundi.

            Uuri oma klienditoelt. Seepärast soovitangi Muchost, et vastuse saad 24 tundi ja reeglina 1-20 minuti sees, olenevalt kui busy support on ja mis kellaajal. 00:00-08:00 Eesti ajajärgi on neil vähem töölisi ja vastus võib venida aga ülejäänud aegadel saad vastuse reeglina momentselt, kui kasutad nende live chati või suhtled affiliate manageridega (eestis on neid mina, chaom1 ja firzen, maybe keegi vähemtuntud veel)

            PS! Support on ka eestikeelne, enamus töötajatest eestlased.

            Comment

            • con
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 1954

              #951
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

              keegi teab,kuidas fbs enda profiil tavaliseks muuta(läks ise timelineks millalgi)?

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #952
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                Algselt postitas con Vaata postitust
                keegi teab,kuidas fbs enda profiil tavaliseks muuta(läks ise timelineks millalgi)?
                ei saagi

                Comment

                • con
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 1954

                  #953
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  ei saagi
                  googledasin ka pool päeva millalgi. samas mõnel teisel on normaalne veel.

                  Comment

                  • nikitheone
                    Mr. Puujalg
                    • Aug 2009
                    • 6446

                    #954
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                    mul viskas kirja ette, et kas tahad. ma ütsin no thanks haha
                    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #955
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                      Algselt postitas con Vaata postitust
                      keegi teab,kuidas fbs enda profiil tavaliseks muuta(läks ise timelineks millalgi)?
                      For all those people who find it more convenient to bother you with their question rather than to Google it for themselves.


                      Esimeses youtube videos ju selgelt näidatakse.. ? :P

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #956
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                        Algselt postitas con Vaata postitust
                        googledasin ka pool päeva millalgi. samas mõnel teisel on normaalne veel.
                        Need ei ole veel timeline peale üle läinud, ise kaasa arvatud.

                        e: Kjmrc see oli enne seda, kui see kohustuslikuks muutus.

                        Comment

                        • K2snakas
                          Pokkerihai
                          • Feb 2009
                          • 2388

                          #957
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                          Algselt postitas con Vaata postitust
                          keegi teab,kuidas fbs enda profiil tavaliseks muuta(läks ise timelineks millalgi)?
                          ei saagi, aga kui crhome kasutad siis saad timeline removeri peale panna:)

                          Comment

                          • con
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 1954

                            #958
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                            Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                            http://lmgtfy.com/?q=How+to+disable+timeline

                            Esimeses youtube videos ju selgelt näidatakse.. ? :P
                            need kõik aegunud videod, kuna nad muutsid oma süsteemi milallgi. Esimesed 20 vastet andsid parimal juhul mingi addoni, millega panid võrguežiimiks IE7 ja ta kuvas endale lihtsalt teist moodi aga ei muutnud reaalselt midagi:D

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #959
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                              Okei, siis teoreetiliselt polegi pääsu sellest timeline jamast? Ma ise muidugi ei ole proovinud seda maha võtta, mul suht savi, kas on peal või ei :D

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #960
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                                keegi tartus mingit normaalset autopesulat teab? see autogavanni on suht okei, kuid ehk keegi teab veel midagi normaalset? talv möödas oleks vaja pigi + muu sitt maha saada ja seest ära hooldada

                                Comment

                                Working...