Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.
Teen su tuju heaks. Neil on hetkel upgrade, mis peaks täna õhtul lõppema. Kui su rahad on PIV enet kontol siis mul on ka paaril mängijal rahad "kadunud". Pöördu nende klienditoe poole ja lase rahad kanda niikaua töötavatale tubadele.
E:100% pead ei anna aga hetkel upgrade on ning osadel ei ole veel rahad tagasi kontodele jõudnud või ei saa enetiga ühendust. aga support (vähemalt meie oma, meil muchos) kannab rahad vajadusel manuaalselt ümber või paranoilisemale mängijale ta mb or whatever kontole.
Algselt postitas isutuba
Vaata postitust
E:100% pead ei anna aga hetkel upgrade on ning osadel ei ole veel rahad tagasi kontodele jõudnud või ei saa enetiga ühendust. aga support (vähemalt meie oma, meil muchos) kannab rahad vajadusel manuaalselt ümber või paranoilisemale mängijale ta mb or whatever kontole.
Comment