Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.
Mul 2+2 ühe korra kurja tehtud juba mu kontoga. Siiamaani ei kujuta ette kuidas pw saadi, ülikeerulised pwd ja igast erinevate bottide ja viiruse tõrjetega lasin läbi ja ei midagi. Müstika.
Mul 2+2 ühe korra kurja tehtud juba mu kontoga. Siiamaani ei kujuta ette kuidas pw saadi, ülikeerulised pwd ja igast erinevate bottide ja viiruse tõrjetega lasin läbi ja ei midagi. Müstika.
Comment