*** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pumper
    Klubi Liige
    • Mar 2009
    • 2359

    #781
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Algselt postitas udikaz Vaata postitust
    sissejuhatuseks ütlen et olin kunagi hullem peoloom..tavai peoloomad..mul oleks vähe nõu vaja.. käisin siis täna üle pika aja klubis.. muusika oli väga väga hea, aga no ei suuda ennast vedada tatsupõrandale tantsima, kuidagi ei tõmba.. mida peaks tegema et sellisest asjast jälle huvituma hakata ? probleem täitsa tõsine, sest naine on noor ja tahaks temaga nagu sammu pidada, aga pljat üldse ei ole pidutsemise isu, kuidas seda tagasi saada ?????
    Võõra naisega läeb libedamalt, algul käid sõpradega nillimas linnapeal ja proovid võõrastega, seejärel oskad oma naisega ka.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #782
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

      Algselt postitas Pumper Vaata postitust
      Võõra naisega läeb libedamalt, algul käid sõpradega nillimas linnapeal ja proovid võõrastega, seejärel oskad oma naisega ka.
      nii vara ja juba purjus

      Comment

      • Pumper
        Klubi Liige
        • Mar 2009
        • 2359

        #783
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

        Pildituna eksamil juba.

        Comment

        • JohannesJ
          Grinder
          • Jun 2010
          • 684

          #784
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

          lol mul ikka 3 promilli sees vist :D

          Comment

          • Godspeed_EJ
            Klubi Liige
            • Nov 2009
            • 3049

            #785
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

            Lõuna-Eesti kodanikud, päike paistab juba?

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #786
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

              Algselt postitas udikaz Vaata postitust
              sissejuhatuseks ütlen et olin kunagi hullem peoloom..tavai peoloomad..mul oleks vähe nõu vaja.. käisin siis täna üle pika aja klubis.. muusika oli väga väga hea, aga no ei suuda ennast vedada tatsupõrandale tantsima, kuidagi ei tõmba.. mida peaks tegema et sellisest asjast jälle huvituma hakata ? probleem täitsa tõsine, sest naine on noor ja tahaks temaga nagu sammu pidada, aga pljat üldse ei ole pidutsemise isu, kuidas seda tagasi saada ?????
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #787
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                sissejuhatuseks ütlen et olin kunagi hullem peoloom..tavai peoloomad..mul oleks vähe nõu vaja.. käisin siis täna üle pika aja klubis.. muusika oli väga väga hea, aga no ei suuda ennast vedada tatsupõrandale tantsima, kuidagi ei tõmba.. mida peaks tegema et sellisest asjast jälle huvituma hakata ? probleem täitsa tõsine, sest naine on noor ja tahaks temaga nagu sammu pidada, aga pljat üldse ei ole pidutsemise isu, kuidas seda tagasi saada ?????
                Väga tõsine teema - hea, et sai tõstatatud. Mõeldud veidi teise probleemi jaoks, aga väidetavalt aitab ka sinu mure puhul. Edu:

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • K2snakas
                  Pokkerihai
                  • Feb 2009
                  • 2388

                  #788
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                  Comment

                  • udikaz
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1946

                    #789
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                    Väga tõsine teema - hea, et sai tõstatatud. Mõeldud veidi teise probleemi jaoks, aga väidetavalt aitab ka sinu mure puhul. Edu:

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    lol asi on suht tõsine ika kui olla noor ja ei ole absull tuju pidu panna - midagi peab olema valesti

                    Comment

                    • udikaz
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 1946

                      #790
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      naah pole kunagi teinud ja jätan edaspidigi vahele

                      Comment

                      • ok2aa
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 1903

                        #791
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.



                        oleksin paar päeva tagasi bensujaamas äärepealt lõuga sõitnud ühele jorsile, kes järjekorras minu ette tuimalt vahele trügis. lendasin autost välja, selgitasin rahulikult, seejärel sõimasin (selle aja peale oli ka üks teine autojuht minu seisukohta kinnitamas), lõpuks kiskusin püstoli tüübi autost välja ja selle käigus vist lödistasin ta jope benssu täis.
                        tulemusega hakkas tüüp mulle politseid kutsuma, mina tõmbasin tagasi. peale tema tankimise lõppu läksin veel ütlema, et nii ei tehta. selle peale polnud tekkis uus sõnavahetus, kus jäi väga vähe puudu, et oleksin kätega kallale läinud.

                        põmst saan aru sellest parklas paugutajast, eestis on ikka selliseid tainapäid liikvel, et mõnikord lihtsalt enam ei suuda rahulikuks jääda.

                        edit: ja mulle ei tohiks vist relvaluba anda.
                        Last edited by ok2aa; 21.04.12, 21:53.

                        Comment

                        • jasssass
                          Vana Tegija
                          • Sep 2010
                          • 1200

                          #792
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                          Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                          http://www.delfi.ee/news/paevauudise....d?id=64287635

                          edit: ja mulle ei tohiks vist relvaluba anda.
                          Välgumihklist oleks piisanud ju

                          Comment

                          • jrgn hell
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 3328

                            #793
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                            Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                            http://www.delfi.ee/news/paevauudise....d?id=64287635

                            oleksin paar päeva tagasi bensujaamas äärepealt lõuga sõitnud ühele jorsile, kes järjekorras minu ette tuimalt vahele trügis. lendasin autost välja, selgitasin rahulikult, seejärel sõimasin (selle aja peale oli ka üks teine autojuht minu seisukohta kinnitamas), lõpuks kiskusin püstoli tüübi autost välja ja selle käigus vist lödistasin ta jope benssu täis.
                            tulemusega hakkas tüüp mulle politseid kutsuma, mina tõmbasin tagasi. peale tema tankimise lõppu läksin veel ütlema, et nii ei tehta. selle peale polnud tekkis uus sõnavahetus, kus jäi väga vähe puudu, et oleksin kätega kallale läinud.

                            põmst saan aru sellest parklas paugutajast, eestis on ikka selliseid tainapäid liikvel, et mõnikord lihtsalt enam ei suuda rahulikuks jääda.

                            edit: ja mulle ei tohiks vist relvaluba anda.
                            peeter oja

                            Comment

                            • jrgn hell
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 3328

                              #794
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                              Konflikti osapoolteks olid 30-aastane mees koos oma 52-aastase emaga ning 33-aastane Andrei tulirelvaga.

                              ment52 kasutajanimes on number 52

                              Comment

                              • andu_andu
                                Pokkerihai
                                • Jan 2009
                                • 4050

                                #795
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                                Vaatasin eile filmi " the number 23 " Jim Carreyga, seal oli ka mingi korralik numbriteema (23)

                                Comment

                                Working...