*** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #766
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Ei ole Don Omar, see on originaal tegelikult, http://www.youtube.com/watch?v=hcm55lU9knw&ob=av2e
    Ei ole mõtet põlismaakaga vaielda :D
    Last edited by qbj0hn; 20.04.12, 18:45.

    Comment

    • ropka11
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1008

      #767
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

      Thx thx gbjohn ega ei vaidlegi.Ütlesingi teistele, et see ei ole see päris õige lugu.Vaja sellist kus teised kaasa laulavad.Soovitati Don Omari lõppu live panna aga nojah nood tel. kaameratega filmitud.

      Comment

      • Fabulous
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 2674

        #768
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

        Parima hinna-kvaliteedi suhtega taksofirmat Tartus paluks.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #769
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

          mercedes takso

          üldiselt taxido app on abiks
          Last edited by leits; 20.04.12, 21:16.

          Comment

          • Fabulous
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 2674

            #770
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

            Ma tean, et selline app on olemas, aga ma ei oma smartphone'i kahjuks.

            Comment

            • udikaz
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 1946

              #771
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

              sissejuhatuseks ütlen et olin kunagi hullem peoloom..tavai peoloomad..mul oleks vähe nõu vaja.. käisin siis täna üle pika aja klubis.. muusika oli väga väga hea, aga no ei suuda ennast vedada tatsupõrandale tantsima, kuidagi ei tõmba.. mida peaks tegema et sellisest asjast jälle huvituma hakata ? probleem täitsa tõsine, sest naine on noor ja tahaks temaga nagu sammu pidada, aga pljat üldse ei ole pidutsemise isu, kuidas seda tagasi saada ?????

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #772
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                Ma tõmban alati odavad tantsud maha :D, aga ei tea... tavaliselt klubis olles paar shotti läheb sisse ja siis juba peotuju olemas.
                Hea laul tuleb siis ei suuda istuda ja insta tantsule.
                Last edited by qbj0hn; 21.04.12, 03:36.

                Comment

                • udikaz
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 1946

                  #773
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                  Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                  Ma tõmban alati odavad tantsud maha :D, aga ei tea... tavaliselt klubis olles paar shotti läheb sisse ja siis juba peotuju olemas.
                  Hea laul tuleb siis ei suuda istuda ja insta tantsule.
                  no pljat omal ajal muud ei saanud tehagi..aga enam ei ole seda tunnet.. kuidas seda tagasi saada? või on see mission impossible?

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #774
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                    Ma ei teagi, ega mul ka alati seda tuju pole ükskõik kui meeldiv seltskond poleks.
                    Viimati siin ühes latiino klubis ka polnud absoluutselt peo isu, vaikselt kallasin rumm rummi järel ja lõpus lasime 1.5h non-stop tantsu ja tuju oli super :D. Ei tea kas see oli nüüd rummist või ei tea millest aga lõpuks see tuju tuli.
                    Vbl läheb üle ka siuke asi ma ei tea. Kunagi oli kõva poistega lumehanges laua viina ka juua, aga hetkel nagu eriti ei tõmbaks.
                    Ma ei tea vbl vanusega läheb ka siuke asi üle, dunno. Ma ise 23 suvel saan 24.
                    Last edited by qbj0hn; 21.04.12, 03:57.

                    Comment

                    • yolpa
                      Pokkerihai
                      • Jun 2009
                      • 2669

                      #775
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                      Helistasin eile partypokerisse, et oma account lahti saada ja sain teada, et olin omale konto teinud sinna aastal 2005, ehk siis olin 14:S

                      Comment

                      • widescreen
                        Grinder
                        • Dec 2010
                        • 579

                        #776
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                        Mis värk on, keegi foorumist 420 ei tähistanudki??? Midagi huvitavat sellega seoses ei juhtunud kellelgi??

                        Comment

                        • yolpa
                          Pokkerihai
                          • Jun 2009
                          • 2669

                          #777
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                          Ma ei teagi, ega mul ka alati seda tuju pole ükskõik kui meeldiv seltskond poleks.
                          Viimati siin ühes latiino klubis ka polnud absoluutselt peo isu, vaikselt kallasin rumm rummi järel ja lõpus lasime 1.5h non-stop tantsu ja tuju oli super :D. Ei tea kas see oli nüüd rummist või ei tea millest aga lõpuks see tuju tuli.
                          Vbl läheb üle ka siuke asi ma ei tea. Kunagi oli kõva poistega lumehanges laua viina ka juua, aga hetkel nagu eriti ei tõmbaks.
                          Ma ei tea vbl vanusega läheb ka siuke asi üle, dunno. Ma ise 23 suvel saan 24.
                          Jep, mul täpselt sama, lihtsalt järsku käib see klõps kuskil ja tuleb selline tanstu ise peale ja võin ka tunde lammutada.

                          Algselt postitas widescreen Vaata postitust
                          Mis värk on, keegi foorumist 420 ei tähistanudki??? Midagi huvitavat sellega seoses ei juhtunud kellelgi??
                          mina suitsetasin näiteks m6niste üle pika aja selle puhul pilve:)

                          Comment

                          • widescreen
                            Grinder
                            • Dec 2010
                            • 579

                            #778
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                            http://www.youtube.com/watch?v=4Fxoc_bNHpM ... üle pika aja kuulsin midagi head eesti poistelt....
                            edit:vana lugu aga minu kõrvadele liiga uus, et lähen vooluga;D
                            Last edited by widescreen; 21.04.12, 05:14. Põhjus: ups

                            Comment

                            • yolpa
                              Pokkerihai
                              • Jun 2009
                              • 2669

                              #779
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                              Algselt postitas widescreen Vaata postitust
                              http://www.youtube.com/watch?v=4Fxoc_bNHpM ... üle pika aja kuulsin midagi head eesti poistelt....
                              jep, kusjuures kui see lugu välja tuli ja ma veel päris noor olin siis tundus üpris random eesti sitt, aga nüüd kuulata oli päris huvitav

                              Comment

                              • totaldonk
                                Grinder
                                • Dec 2009
                                • 914

                                #780
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                                Comment

                                Working...