*** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pumper
    Klubi Liige
    • Mar 2009
    • 2359

    #556
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
    lol ei mäleta enam ise ka mida mõtlesin:D
    wow:D
    Ära risusta palun teemat.
    Kõik POKKERIPRODE JALGPALLIMÄNGULE!!! KALEVI STAADIONILE

    Comment

    • vapsik
      Klubi Liige
      • Apr 2009
      • 5462

      #557
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

      Kust pumper nii palju postitusi on saanud?

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #558
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

        lisa kellaaeg ka siia teemasse 1 time.
        Tulen 100% kui turnadeks koju jõuan.

        Comment

        • Pumper
          Klubi Liige
          • Mar 2009
          • 2359

          #559
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

          12.00 on mäng juba. KALEVI STAADIONILE KIIRELT!

          postitused enamus strati teemades. Ranka addis 500 posti ka et ma paremini stakesid saaks.

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #560
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

            okei tuleme kardpleieriga kindlalt ja võtame futbagi ka kaasa, sest me rollime lihtsalt niimoodi.

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #561
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

              ma tulen kaaaaaaaaaaaa
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • Relamz
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1467

                #562
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                okei tuleme kardpleieriga kindlalt ja võtame futbagi ka kaasa, sest me rollime lihtsalt niimoodi.
                Fuutbägi toksiks küll heameelega.

                Comment

                • jasssass
                  Vana Tegija
                  • Sep 2010
                  • 1200

                  #563
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                  väljas väga hea ilm mida kuradit ma veel toas teen

                  Comment

                  • udikaz
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1946

                    #564
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                    oleks vaja kiiret vastust. Kui mul sõber teeb endale konto Pokerstarsi siis läbi millise ligi seda taasub teha? kas pokernews? pokkeriprod? sellessuhtes kus oleks sellisele hobimängijale kõige paremad promod?

                    Comment

                    • M6niste
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2009
                      • 345

                      #565
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                      Algselt postitas vennike Vaata postitust
                      matemaatikud, aidake. Kui -EV täpselt on panustada BJs perfect pairile kui meil on 4 pakki ja väljamaksed on -
                      perfect pair - 30x
                      sama värvi paar - 12x
                      segapaarid - 5x
                      Tõenäosus, et tuleb sama masti sama kaart on 3/207, seega tõenäosus, et see juhtub, on kuskil 1,45%. Seega üldjuhul oleks EV nullis, kui sa saaksid perfect pairi korral tagasi 100/1.45= tsirka 69kordselt raha tagasi. Antud juhul ikka suht suur miinus EV, parandage kui eksin

                      Comment

                      • Pumper
                        Klubi Liige
                        • Mar 2009
                        • 2359

                        #566
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                        Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                        oleks vaja kiiret vastust. Kui mul sõber teeb endale konto Pokerstarsi siis läbi millise ligi seda taasub teha? kas pokernews? pokkeriprod? sellessuhtes kus oleks sellisele hobimängijale kõige paremad promod?
                        Pokkeriprod loomulikult, mõlemad pakuvad sama.

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #567
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                          Pumperil õigus. Ärge kunagi seda lauset unustage: "Rakeback punkt pokkeriprod punkt com"

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #568
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                            Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                            oleks vaja kiiret vastust. Kui mul sõber teeb endale konto Pokerstarsi siis läbi millise ligi seda taasub teha? kas pokernews? pokkeriprod? sellessuhtes kus oleks sellisele hobimängijale kõige paremad promod?
                            Üks ei paku minu teada mingeid lisahüvesid aga teine näpuotsaga ikka pakub.

                            Comment

                            • pokkerisheriff
                              Grinder
                              • Oct 2011
                              • 824

                              #569
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                              Üks ei paku minu teada mingeid lisahüvesid aga teine näpuotsaga ikka pakub.
                              mismõttes? pokernews pakub ju ka enda kaudu registreerunutele privaatseid turniire jms minu teada, kus läbi pokernewsi registreerunutel on võimalik freerollidega võita.

                              ma ei tea küll mida pokkeriprod pakub enamat kui pokernews, aga pastilaa või pumper või keegi teadja kindlasti oskab kommenteerida, et kas läbi pokkeriprode registreerunutel on õigus ka pokernewsi privaatturniiridel osaleda või korraldatakse samaväärses ulatuses omapoolseid freerolle (pole küll kuulnud neist ausalt öelda) või kuidas pokkeriporode läbi registreerumine sama kasumlik on (mängijale, mitte pokkeriprode tiimile)?

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #570
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                                Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                                mismõttes? pokernews pakub ju ka enda kaudu registreerunutele privaatseid turniire jms minu teada, kus läbi pokernewsi registreerunutel on võimalik freerollidega võita.

                                ma ei tea küll mida pokkeriprod pakub enamat kui pokernews, aga pastilaa või pumper või keegi teadja kindlasti oskab kommenteerida, et kas läbi pokkeriprode registreerunutel on õigus ka pokernewsi privaatturniiridel osaleda või korraldatakse samaväärses ulatuses omapoolseid freerolle (pole küll kuulnud neist ausalt öelda) või kuidas pokkeriporode läbi registreerumine sama kasumlik on (mängijale, mitte pokkeriprode tiimile)?
                                Ei ole õige inimene kommenteerima aga pokernewsi freerollid on keskmisele mängijale väge vähe väärt, midagi saab küll tagasi aga samas tema tekitatud revenüü eest ei tehta muud kui saada uusi 'temasid'. Enda saidi kiitusi rääkima ei hakka - tundub labane aga kõik aktiivsed liikmed on saanud kindlalt mitmeid kordi rohkem valuet tagasi (kui nad on selles kaasa löönud) kui keskmine pokernewsi mängija.

                                EDIT: ja kui mängijat anyway ei huvita eelnev jutt siis pole vahet kus liitu ning kui ühel hetkel peaks saama ka mängijate nimesid näha siis võin jahukoti ära süüa, et pokernewsist te never ühtegi senti real RB-d tagasi ei saa, meie puhul up to maximum. Täpselt sama kehtib absoluutselt muude diilide puhul juba hetkel, liitumine läbi nende on korporatsiooni toetamine enda VALUE arvelt, PokerStars ei ole kõige parem näide aga miuud toad kindlasti.

                                Comment

                                Working...