Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.
kui sa juba sealkandis oled siis võta sven21-ga ka ühendust ehk ta satub ka samal ajal atlanticusse mängima
kui sa juba sealkandis oled siis võta sven21-ga ka ühendust ehk ta satub ka samal ajal atlanticusse mängima

Comment