*** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • udikaz
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 1946

    #496
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    kui sa juba sealkandis oled siis võta sven21-ga ka ühendust ehk ta satub ka samal ajal atlanticusse mängima

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #497
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

      See usa ikka nii suur, et nii ei saa võtta nagu eestis, et äkki näeb vms . Ühest osariigi otsast teise ka pikem sõit kui eestis ühest otsast teise.

      Comment

      • udikaz
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 1946

        #498
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

        lol obv. aga sven elab just sealkandis kus sina oled ja käib atlantic city-s mängimas. ta vana kaardihai.

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #499
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

          Okay, ma arusaanud blogist, et ta põhiliselt homegamedel laseb. Ta mängib 10x suuremaid leveleid ka sõneotseses mõttes.
          Kasinnis NL200 min. ja obv see isegi suht kõrge mu jaoks, viimati mängisin nii kõrgel eelmise aasta alguses ja see oli ka aint 35k kätt online.

          Comment

          • udikaz
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 1946

            #500
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

            it was just information to you. kohtade näitamisel ei ole vahet mis levelit sa mängid.

            Comment

            • jrgn hell
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 3328

              #501
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

              Rofl, kas see on normaalne, et 100 cahsouti pealt võtta 15 feed?

              Poker Nordica—a skin on the US facing Merge Network—has closed. Players have been told that they have the option of cashing out or transferring their account balances to another skin on the Merge Network. However, no credit is being issued for VIP point balances.

              ....

              Poker Nordica claims player deposits are safe, but account holders need to act fast to withdraw their balances or transfer their accounts. After May 1 it may no longer be possible.

              Players may cash out their accounts as long as their balance exceeds $115. There is a $15 fee and the minimum cash out is $100. All players are able to transfer their accounts to other sites on the Merge Network.


              No explanation has been provided as to why a poker room on a network that has experienced substantial growth in the last year is closing.

              Comment

              • udikaz
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 1946

                #502
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                kui 1k välja kannad siis ei tundugi see ju nii suurena. Imo peaks õnnelik olema et üldse raha kätte saab. FTP näide.

                Comment

                • jrgn hell
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 3328

                  #503
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                  Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                  kui 1k välja kannad siis ei tundugi see ju nii suurena. Imo peaks õnnelik olema et üldse raha kätte saab. FTP näide.
                  Imo smasugune põhimõtteline asi nagu pankade kaardihooldustasu. Keegi seda kaarti peale enda ei hoolda ja nendel endal vajalik, et sul oleks nende panga kaart, et sooviksid seal üldse klient olla, aga maksad ikka.

                  Mind üldse ajavad sellised asjad kettasse. Näiteks paar päeva tagasi jaurasin mingi veebipoega, et küsiti katkise toote kohta, kas kanname raha tagasi või võtad uue.
                  Kui valisin raha tagasi optioni siis hakkas standard mitte kellestki tulenev jauramine peale, kuna iga tegevuse jaoks on hunnik vahemehi.
                  Saaks ise ka siis nii tellida, et shipivad kauba ette ja siis ma kunagi vaatan, kas maksan ja millal.

                  jne.

                  Comment

                  • makz
                    Õpihimuline Mängur
                    • Aug 2009
                    • 428

                    #504
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                    Standard iba, see ei ole midagi muud kui röövimine. Siin pole midagi õnnelik olla, sellised asju ei tohiks üldse juhtuda...See uudis on serveeritud stiilis, nagu Nordica tuleks mängijatele hullult vastu et üldse raha lasevad välja kanda. Mina annan neile omaenda raha ja siis peaksin nagu õnnelik olema, et midagi tagasi saan?!? e: Huvitav millega nad neid limiite põhjendavad?

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #505
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                      Rofl, siin söögipoes müüa hambaparandamis komplekte, samasugused nagu arstil aint veits prostamad, kõik need orgid ja peeglid ja värgid, aint puuri pole. Ostsin mingit geeli ja pani hambale peale, pool nägu on tuim :D.
                      Last edited by qbj0hn; 12.04.12, 23:12.

                      Comment

                      • udikaz
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 1946

                        #506
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                        Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
                        Imo smasugune põhimõtteline asi nagu pankade kaardihooldustasu. Keegi seda kaarti peale enda ei hoolda ja nendel endal vajalik, et sul oleks nende panga kaart, et sooviksid seal üldse klient olla, aga maksad ikka.

                        Mind üldse ajavad sellised asjad kettasse. Näiteks paar päeva tagasi jaurasin mingi veebipoega, et küsiti katkise toote kohta, kas kanname raha tagasi või võtad uue.
                        Kui valisin raha tagasi optioni siis hakkas standard mitte kellestki tulenev jauramine peale, kuna iga tegevuse jaoks on hunnik vahemehi.
                        Saaks ise ka siis nii tellida, et shipivad kauba ette ja siis ma kunagi vaatan, kas maksan ja millal.

                        jne.
                        ee nagu ma aru saan siis järjekordne pokkerituba pannakse kinni. tavaliselt jäävad rahad ju pankrotistunud asutusse kinni ja igaveseks. ma küll oleks õnnelik kui sellisest asutusest mingigi raha kätte saan. või olen ma millestki valesti aru saanud?

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #507
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                          Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                          Need foobiad tekivadki siis, kui 3-4 aasta tagant käia ning hammastel laguneda lased. Kord aastas täiesti fine käia, lased hambakatu eemaldada, soodapesu ja nägemist.
                          ma 2kki lakboxin .. viimased 7a jooksul on hambda korras olnd .. harjan tho ka 3x p2evas

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #508
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                            Algselt postitas fyte Vaata postitust
                            Mis ACTAst saanud on? Kuu-paar tagasi millestki muust peaaegu ei räägitudki, kui teemaks internet, ja nüüd tükk aega vaikust?
                            Riigid on küll selle lepingu allkirjastanud, aga mitte ratifitseerinud -st. riigi parlament ei ole seda veel vastu võtnud ning lepingusäted pole jõustunud. Kui need parlamenti lugemisele lähevad, küll need siis taas kõlapinda tekitavad.

                            Comment

                            • Maxi
                              Pokkerihai
                              • Nov 2010
                              • 1849

                              #509
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                              Comment

                              • nikitheone
                                Mr. Puujalg
                                • Aug 2009
                                • 6446

                                #510
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                                Levitan siin ka FC Pokkeriprode mängu infot - tulge omadele kaasa elama ikka :)


                                Algselt postitas Riivo77 Vaata postitust
                                Tegin ühe lihtsa kavandi Facebooki konto kaanepildi mõõtudega:

                                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                                Comment

                                Working...