Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.
Seal see transition speed siis? Default on 20s, kui panen Slow (60m) peale, siis vahetub sujuvalt tunni aja jooksul amirite?
Algselt postitas kardaanirist
Vaata postitust
Comment