*** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Cypher0
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 1512

    #421
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    "change lightning" alt midagi saab sättida.
    Seal see transition speed siis? Default on 20s, kui panen Slow (60m) peale, siis vahetub sujuvalt tunni aja jooksul amirite?

    Comment

    • Fabulous
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 2674

      #422
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

      Ma lootsin pigem 24h päevas sujuvalt üleminevaks saada selle vms.

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #423
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

        Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
        Seal see transition speed siis? Default on 20s, kui panen Slow (60m) peale, siis vahetub sujuvalt tunni aja jooksul amirite?
        ei tea. tundub loogiline. pole ise proovinud tho.

        Comment

        • jott
          Jube Noob
          • Jul 2009
          • 183

          #424
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

          Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
          Seal see transition speed siis? Default on 20s, kui panen Slow (60m) peale, siis vahetub sujuvalt tunni aja jooksul amirite?
          juarrite

          Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
          Ma lootsin pigem 24h päevas sujuvalt üleminevaks saada selle vms.
          üleminekud peaks toimuma päikeseloojangul / päikesetõusul vist. Kui väljas on pime, siis on flux sees, kui väljas valge - tavavalgus.

          Comment

          • ment52
            Politseidokumendiga kusjuures!
            • Oct 2008
            • 1270

            #425
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

            Read our honest, impartial review of PartyPoker and discover how you can claim the best PartyPoker bonus offer anywhere online.


            Otseülekanne Party Poker big game live cashgamelt, mis kestab 48 tundi järjest. Teiste seas jungleman, phil laak ja 0human0.

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #426
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

              Lihtne häving.
              Käisin enne siia tulekut hambaarsti juures ära igaksjuhuks, et kõik korras oleks ja siin valutama ei hakkaks midagi. Aga ühel hambal oli mingi suurem jama ja pandi mingi tugevam prooviplomm koos rohuga 3ks kuuks sisse. Hammas hakkas nüüd valutama.
              Siin hambaarst nii kirves, et anna otsad. Pmst hambaarst on siin nii kallis, et sugulasel on odavam käia eestis hambaid parandamas lennukiga kui siin korraks arstil käia.
              Arstiabi üleüldse kallis. Viimane kord sugulane palaviku ja köhaga arsti juures käis oli arve 1.7k$ ja ta ei olnud haiglas ega midagi, lihtsalt tehti erinevad analüüsid, röntgen jms ja anti standard köha rohud. Vend oli eelmine suvi usas ja ta kukkus õnnetult basseini ääres ja oli vaja õmmelda, arve kuskil 1k$.
              Egas midagi, pärasitamoll sisse ja loodab, et üle läheb.
              Edit: Lähemal uurimisel hindu ja enda protseduuri mis vaja teha läheks 600$-800$ maksma. Türil 15€ :D
              Last edited by qbj0hn; 11.04.12, 22:29.

              Comment

              • isutuba
                Grinder
                • Sep 2009
                • 633

                #427
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                rofl pidin peaaegu persili kukkuma....Mul on pokeri toaga üks väike probleem vaja lahendada ja sain peale mitut emaili sellise vastuse:dear client
                > please sent to us your password. ....... Pole veel elus kuulnud,et pokeri tuba küsiks parooli....

                Comment

                • BuildUp
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2547

                  #428
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                  Algselt postitas isutuba Vaata postitust
                  rofl pidin peaaegu persili kukkuma....Mul on pokeri toaga üks väike probleem vaja lahendada ja sain peale mitut emaili sellise vastuse:dear client
                  > please sent to us your password. ....... Pole veel elus kuulnud,et pokeri tuba küsiks parooli....
                  Saatsid siis? Ega muidu korda ei saa.

                  Comment

                  • isutuba
                    Grinder
                    • Sep 2009
                    • 633

                    #429
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                    Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
                    Saatsid siis? Ega muidu korda ei saa.
                    ei ole saatnud ,vabsee imelik case on ,live support ütles:for your problem we need to complete a ticket which require username and password,kuigi enam saididel on selline policy: xxxxxxx and its representatives will NEVER ask you to reveal your password

                    Comment

                    • fyte
                      Pokkerihai
                      • Jun 2010
                      • 3378

                      #430
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                      Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                      http://www.pokernews.com/party-poker-big-game-live/

                      Otseülekanne Party Poker big game live cashgamelt, mis kestab 48 tundi järjest. Teiste seas jungleman, phil laak ja 0human0.
                      Praegu mingi paus vist. Eeldan, et seal kaarte ei ole näha? Muidu vast lauas olevad mängijad vaataksid otse laivist oma telefonidega toimuvat mängu :D

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #431
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                        Tele turnade FTs on tavaliselt telefonid asjad keelatud imo. Eeldaks, et ka seal samamoodi.

                        Comment

                        • camu
                          Super Moderaator
                          • Jan 2009
                          • 3411

                          #432
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                          Lisaks tavaliselt mingi viivitus ka sees.

                          Comment

                          • isutuba
                            Grinder
                            • Sep 2009
                            • 633

                            #433
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                            starts at 00,30 cet,mis see siis eest ajas teeb....

                            Comment

                            • udikaz
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 1946

                              #434
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                              Comment

                              • runnar
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 740

                                #435
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                                1:30

                                Comment

                                Working...