*** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #286
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

    See on HEMi progejate valik, kuidas nad seda joonistavad. Kui järgmine kord on vastasel AK ja sul 99, siis jõuab joon ikka nulli. Sellel pole suurt vahet, kas ta võtab arvesse ka poti võitja ja nihutab seda joont veel natuke, või mitte.

    Comment

    • jasssass
      Vana Tegija
      • Sep 2010
      • 1200

      #287
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

      Algselt postitas udikaz Vaata postitust
      no mitte ei leia topicut kuhu see sobiks... küsimus siis ika ja jälle all in ev kohta. nimelt minu arusaamist mööda kui ma pre AK vs 99 sisse ajan ja võidan siis peaks kasum tõusma selle võrra mis ma võitsin ja ev joon peaks tõusma siis niipalju kui ma % kohaselt oleksin pidanud võitma. palun seletage mulle lollile ära miks see antud käes teps mitte nii ei ole??käsi oli siis minu AK vs vastase 99. pre all in hu pot.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      AKo all in pre flop 99 vastu on taga 45% 55% seega kui sinul on 100 taala ja vastasel 100 taala ja rahad sisse pre flop siis sinu käe keskmine väärtus on 45$ ja EV teeb 5$ jõnksu allapoole.

      Comment

      • udikaz
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 1946

        #288
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

        Ok mõistetav, kui need koguaeg niimodi käiks. siin samasugune olukord. hu pot ja all in olukord pre. aga nüüd tõuseb ev joon täpselt niipalju mis oli mu %. Kui ta erinevalt nii asju arvutab siis ei näita ju ev joon mitte midagi korrektselt ja kõik kes ajavad mingit soga ev nii ja ev naa võiksid selle täiesti rahulikult ära unustada.

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #289
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

          Mis see allin oli? Ak vs AJ?

          Comment

          • udikaz
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 1946

            #290
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

            ei olnud see oli omahas mul AKK9 tal 101098.

            Comment

            • kardaanirist
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 3675

              #291
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

              oleneb ju ka sellest kui suured need potid olid.

              Comment

              • udikaz
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 1946

                #292
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                no potid olid niisuured kui suur on mu selle käe võit ju. küsimus siis selles miks üheljuhul tõuseb ev joon vastavalt võidu %-le ja teisel juhul hoopis kuidagi teistmoodi.

                E: Käin ja teen SC2-e viimase osa läbi ja siis tulen kiikan mida pro-d arvavad asjast
                Last edited by udikaz; 10.04.12, 01:30.

                Comment

                • Chevy
                  FPP Pro
                  • Mar 2009
                  • 208

                  #293
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                  mõlemal tõusis õigesti, ehk esimesel juhul oli "tõusuks " langus kuna said väikse underdogina rahad sisse, teisel juhul oli ligi 2-1le favoriit. ehk siis mõlemal juhul näitab palju sa pikas plaanis sellises seisus rahad sisse saades antud poti suurusel võidad/kaotad

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #294
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                    Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                    ei olnud see oli omahas mul AKK9 tal 101098.
                    AsKs9sKc vs Th9h8hTd näitab calculator preflop ~ 64% vs 36%. Kui ma õiget kohta graafikult vaatan siis tundub, et pot oli ~ $100, sinu kasum $50. Reaalselt kuulus sulle 64% potist ehk $64, aga võitsid $100, seega jooksid $36 üle EV mis graafikult täiesti ilusti näha.

                    Comment

                    • udikaz
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 1946

                      #295
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                      AsKs9sKc vs Th9h8hTd näitab calculator preflop ~ 64% vs 36%. Kui ma õiget kohta graafikult vaatan siis tundub, et pot oli ~ $100, sinu kasum $50. Reaalselt kuulus sulle 64% potist ehk $64, aga võitsid $100, seega jooksid $36 üle EV mis graafikult täiesti ilusti näha.
                      Sellest ma saan ilusti aru. nii ma mõistan isegi all in ev-d aga vaata eelmist kätt seal kuulub mulle 45% potist aga võitsin 400. ehk siis peaks kuuluma 180$ aga võitsin 400. seega jooksin 220$ üle ev. aga graafik näitab et jooksin 405$ üle ev ju..

                      Comment

                      • Pahvak
                        Pastilaa?? Ei!
                        • Dec 2008
                        • 4431

                        #296
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                        Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                        Sellest ma saan ilusti aru. nii ma mõistan isegi all in ev-d aga vaata eelmist kätt seal kuulub mulle 45% potist aga võitsin 400. ehk siis peaks kuuluma 180$ aga võitsin 400. seega jooksin 220$ üle ev. aga graafik näitab et jooksin 405$ üle ev ju..
                        Su EV$ ei ole 180$. Pole ju loogiline, et flippad, aga long runis võidad (AK vs 99 on "flip"). Sa pead sellest osast, mis potis sulle kuulub (180$) maha lahutama ka selle, kui palju see all-in sulle maksis (pre maksab tihti ~100bb).

                        EDIT: Kui flipata 50/50, siis longrunis ei tee keegi raha ehk mõlema EV on 0. Tundub intuitiivselt suht loogiline. Kui võidad flipi ja pot on 200bb, siis jooksedki 200bb üle EV.
                        Fullstacks have more fun.

                        Comment

                        • udikaz
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 1946

                          #297
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                          Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                          Su EV$ ei ole 180$. Pole ju loogiline, et flippad, aga long runis võidad (AK vs 99 on "flip"). Sa pead sellest osast, mis potis sulle kuulub (180$) maha lahutama ka selle, kui palju see all-in sulle maksis (pre maksab tihti ~100bb).

                          EDIT: Kui flipata 50/50, siis longrunis ei tee keegi raha ehk mõlema EV on 0. Tundub intuitiivselt suht loogiline. Kui võidad flipi ja pot on 200bb, siis jooksedki 200bb üle EV.
                          OK ka nii on mõeldav, aga seleta siis miks teises käes see teistmoodi võtab seda EV-d? kui ühtemoodi peaks võtma siis teevad kaotatud ja võidetud pangas asja tasa, aga siis peaks ju teises käes ka samamoodi jooksma see ev. ma ei saa aru miks see erinevalt arvutab seda.

                          Comment

                          • Pahvak
                            Pastilaa?? Ei!
                            • Dec 2008
                            • 4431

                            #298
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                            Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                            OK ka nii on mõeldav, aga seleta siis miks teises käes see teistmoodi võtab seda EV-d? kui ühtemoodi peaks võtma siis teevad kaotatud ja võidetud pangas asja tasa, aga siis peaks ju teises käes ka samamoodi jooksma see ev. ma ei saa aru miks see erinevalt arvutab seda.
                            Mis siin muidu teistmoodi tundub? Ainuke asi, mis kahtlane tundub, et EV joon tõuseb rohkem kui 14$ võrra (kasutan Codecci graafikulugemisskilli, sest kätt ennast meil pole), aga see on mu arust sellest, et pot limitis on nn dead money potis päris palju enne kui preflop all-ini jõutakse ja seetõttu EV suurem. A la holdemis 4betshovetakse preflop tihedamini, mistõttu potis oleva raha hulk on väiksem, aga PLOs 4bet shoveda ei saa ja seetõttu on potis olevat "dead money" rohkem ja EV suurem kui lõpuks all-in jõutakse. Päris kindel ei ole, sest täpselt ei tea kuidas nad seda 'päriselt arvutavad'.

                            Btw HEM2s on std. deviation (variatsiooni stat) teistmoodi arvutatud kui HEM1s.
                            Fullstacks have more fun.

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #299
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                              Vaatasin mingit dokumentaali mingitest india prostidest.
                              Sick life. Mingi 2 tuhat hoonet kuskil linnas kus naised töötavad 2$/h~ seksi prst, paljud orjastatud ka muidugi.
                              Klubis käies siin ükspäev viskasin peldikus tüübile 10$ tippi kuna hakkas vennast kahju, et siukse töö peal...10$ eest saaks 5h indias pumbata.
                              Uskumatu milline see maailm ikka on. Oleks balla viskaks igale ühele seal nii palju plekki, et saaks oma töö quitida ja normaalselt elada. Ebanormaalne asi imo.

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #300
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.

                                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                                Vaatasin mingit dokumentaali mingitest india prostidest.
                                Sick life. Mingi 2 tuhat hoonet kuskil linnas kus naised töötavad 2$/h~ seksi prst, paljud orjastatud ka muidugi.
                                Klubis käies siin ükspäev viskasin peldikus tüübile 10$ tippi kuna hakkas vennast kahju, et siukse töö peal...10$ eest saaks 5h indias pumbata.
                                Uskumatu milline see maailm ikka on. Oleks balla viskaks igale ühele seal nii palju plekki, et saaks oma töö quitida ja normaalselt elada. Ebanormaalne asi imo.
                                Ega doki nimi meelde ei jäänud?

                                Comment

                                Working...