Re: *** APRILLI OFFTOPIC *** ehk märtsis algab mai.
Mnjah, system on tegelikult ju lihtne. Scammer laseb üle kümneid või isegi sadu inimesi väikeste summadega ja eks ajapikku tekib sellest solid summa. Küll aga see vend kes üle sai mingi väikse summa prst ei viitsi ennast liigutadagi ja ütleb lihtsalt iseendale, et shit happens ja ise olin loll. Samal ajal scammer laseb edasi inimesi julgelt üle.
Isegi kui mõni üksik menti annab (või moodmoodi raha tagasi sebib) ja ta mingi trahvi saab siis ikkagi igatepidi up oma bisnisiga.
Mnjah, system on tegelikult ju lihtne. Scammer laseb üle kümneid või isegi sadu inimesi väikeste summadega ja eks ajapikku tekib sellest solid summa. Küll aga see vend kes üle sai mingi väikse summa prst ei viitsi ennast liigutadagi ja ütleb lihtsalt iseendale, et shit happens ja ise olin loll. Samal ajal scammer laseb edasi inimesi julgelt üle.
Isegi kui mõni üksik menti annab (või moodmoodi raha tagasi sebib) ja ta mingi trahvi saab siis ikkagi igatepidi up oma bisnisiga.




Comment