Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!
Kas siin on mõni UKs elav inimene kes ka sama riigi poolt välja antud pangakaarti omab? Asi on selles, et soovin Spotify premium'i kasutada, aga selleks vajaminevat koodikaarti saab osta vaid UKs välja antud pangakaardiga. Ma olen põhimõtteliselt raha nõus ette ka kandma Moneybookersisse, sest ma eeldan, et keegi väga mingi €10 pärast oma mainet rikkuma ei taha hakata. Abivalmil inimesel paluks paluks privaatsõnumiga ühendust võtta.
Kas siin on mõni UKs elav inimene kes ka sama riigi poolt välja antud pangakaarti omab? Asi on selles, et soovin Spotify premium'i kasutada, aga selleks vajaminevat koodikaarti saab osta vaid UKs välja antud pangakaardiga. Ma olen põhimõtteliselt raha nõus ette ka kandma Moneybookersisse, sest ma eeldan, et keegi väga mingi €10 pärast oma mainet rikkuma ei taha hakata. Abivalmil inimesel paluks paluks privaatsõnumiga ühendust võtta.
Comment