Re: Märtsi offtopic---Camule vist ei leiagi naist!
Aga isegi looduses ei tohi sa teha lõket üldjuhul kusagil mujal kui selleks ettenähtud platsidel. Sa ei tohi küttida loomi, kui sul selleks luba ei ole. Sa ei tohi maha võtta puid, kui sul selleks luba ei ole. Enamustes kohtades ei tohi sa telkida kui maa omanik pole sulle selleks luba andnud.
Oled sa siis ikkagi vaba oma valikutes? Jah sa oled, kui sa lepid olukorraga ja ütled endale, et minu liikumise ja tegutsemie vabadus ulatub siit maalt sinnamaani ja neis piirides võin ma teha ja mõelda, mida ma iganes tahan - järelikult olen ma neis piirides vaba.
Aga täpselt samamoodi võib inimene leppida ka piiridega mis jätavad talle 2X2 meetrit liikumisruumi ja olla neis piirides vaba. Ta võib seal teha ja mõelda mida iganes ta tahab ja tema käsutuses olevad vahendid (taldrik, WC pott ja nari) võimaldavad.
Algselt postitas flipmachine
Vaata postitust
Oled sa siis ikkagi vaba oma valikutes? Jah sa oled, kui sa lepid olukorraga ja ütled endale, et minu liikumise ja tegutsemie vabadus ulatub siit maalt sinnamaani ja neis piirides võin ma teha ja mõelda, mida ma iganes tahan - järelikult olen ma neis piirides vaba.
Aga täpselt samamoodi võib inimene leppida ka piiridega mis jätavad talle 2X2 meetrit liikumisruumi ja olla neis piirides vaba. Ta võib seal teha ja mõelda mida iganes ta tahab ja tema käsutuses olevad vahendid (taldrik, WC pott ja nari) võimaldavad.
Comment