Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!
Vabadus on tunnetatud paratamatus. Kui vabad me oleme igapäevaselt kaheksast viieni tööd nühkides ja pärast seda kaks tundi teleka ees vedeledes? Enamus sellise elu viljelejatest teenib sellega kordades vähem kui 3,5 K eurot kuus.
Aga on nad siis oluliselt rohkem vabamad kui need kes vangikongis sitsivad või oskavad nad oma suure vabadusega midagi peale hakata? Kahtlen.
Algselt postitas Godspeed_EJ
Vaata postitust
Aga on nad siis oluliselt rohkem vabamad kui need kes vangikongis sitsivad või oskavad nad oma suure vabadusega midagi peale hakata? Kahtlen.
Comment