Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #841
    Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

    Mul sai swedbank siukse huumoriga hakkama, et polnud 2-3 kuud panka kasutanud ja siis lükkasid mul konto lukku. Hooldustasudega oli arve mingi 1€ miinuses vms. Tossutallad kulusid ka rohkem panka minnes kui see 1€ millega huiati.

    Comment

    • numnuts
      Grinder
      • Dec 2010
      • 846

      #842
      Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

      Kellegil stuffi vaja BFP või HUSNG siis lemme know. Saame kaubale ehk.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #843
        Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

        Algselt postitas Maxi Vaata postitust
        Swedbank võtab iga kuu 5 eeki kaardi hooldustasu. Täna märkasin, varem oli mingi aastatasu imo
        Ma võtsin välja suurema sulli cashi HKD-des ja siis hommikul avastasin, et pangakonto täiesti busto ja isegi miinuses (-€10). Teadsin, et kahe tunni jooksul tuleb suurem summa raha ja likvideerib võlgnevuse, kahjuks see hilines hommikuni. Siis eile vaatasin kontoväljavõtet ja SEB oli mu arvelt võtnud maha €1.2 euri ning selgitus midagi sellist: võlgenvuse teavitus postiteel.

        Saatsin SEB kirja (helistama ei hakka kuna välismaal) ja kui nad nüüd mulle miskit väga ilusat lahendust ei leia saadan selle panga eestisse tulekul perse. Asi ei ole selles euros aga põhimõttes. Olen üle kümne aasta olnud nende klient, nuumanuid neid ja kui nende süül tulenev võlgnevus vähem kui 24h siis saadavad mulle koju kirja, et ma olen võlgnik. See on mulle väga räme solvang, sest ma ei ole kellegile võlgu (tegelt TIGRANO-le olen miski summa aga ma ei viitsi lihtrsalt arvutada) vaid mulle ollakse räigelt.

        Comment

        • KraindOnMaind
          FPP Pro
          • Jun 2009
          • 228

          #844
          Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

          standard SEB va vereimejad

          Comment

          • JohannesJ
            Grinder
            • Jun 2010
            • 684

            #845
            Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

            Keegi teab mis pull on et piratebay ei toimi?!?

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #846
              Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

              Mul küll toimib.

              Comment

              • JohannesJ
                Grinder
                • Jun 2010
                • 684

                #847
                Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                Hmm ma soomes ei tea google näitab, et ei leia lehte...

                Comment

                • Oliverk
                  Moderaator
                  • Nov 2008
                  • 3016

                  #848
                  Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                  Soome ISP-d peavad kohtu käsul blokkima Piratebayd. Vähemalt Elisa kindlasti oli üks neist.

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #849
                    Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                    Keegi suudab leida tulemused "Ragnar**2620" kohta, tärnide asemel ok
                    Sharkscope on tal blokeeritud. Mingi uus leht peaks olema, kus ei saa blocki panna?

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #850
                      Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                      Kas hetkeseisuga peavad kõik piraadid, kes lahes surfavad, hakkama Azureust kasutama?

                      Comment

                      • pokkerisheriff
                        Grinder
                        • Oct 2011
                        • 824

                        #851
                        Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                        Kas hetkeseisuga peavad kõik piraadid, kes lahes surfavad, hakkama Azureust kasutama?
                        sa ei pea midagi hakkama kasutama. enamus "lahest" tõmmatavaid asju (kaasa arvatud Spartacus) on võimalik ka legaalselt amazonist või mujalt osta nii et autorid ja loojad selle eest ka mõningast teenitud tasu saavad.

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #852
                          Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                          küsimus ebay.co.uk kohta. tahan osta midagi, mida ei shipita eestisse. konto tehtud enda nimele ja eesti aadress obv. tahaks shippida UK, kust sõber tuleb varsti Eestisse. Kui vajutan buy now, siis kirjutab, et kohe tuleb legal contract jne. Ei teki hiljem jamasi, et saadab eestisse ja nõuab mingi ilge summa? Saan vajutada buy now ja hiljem panna mitte enda aadressi vaid mingi muu? Uk'sse shipib see vend
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • harryahven
                            Pokkerihai
                            • Dec 2009
                            • 1964

                            #853
                            Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                            whattt, see kelo kes soomes 9 kuud vanglas tühja istus narko pärast, saab 32k€, imo väääähe

                            Comment

                            • valustyng
                              Õpihimuline Mängur
                              • Apr 2009
                              • 450

                              #854
                              Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                              West Memphis Three tüübid istusid 18.5 aastat kinni ja ei saanud ka midagi:) lisaks pidid veel süüd tunnistama , kuigi olid süütud:)

                              Comment

                              • VisaHing
                                mees nagu orkester
                                • Dec 2009
                                • 6718

                                #855
                                Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                                Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                                whattt, see kelo kes soomes 9 kuud vanglas tühja istus narko pärast, saab 32k€, imo väääähe
                                dno 3,5ke/kuu.. eeeeeenamväääääääääääääääääääääähem....

                                ise sättisin just end laevapea ja oi fakk kui väsinud ma olen.
                                kell 3-4 peaks koju jõudma. Siis paar päeva ja pühapäeva õhtuks olen tagasi.
                                Last edited by VisaHing; 29.02.12, 19:09.

                                Comment

                                Working...