Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!
Mul sai swedbank siukse huumoriga hakkama, et polnud 2-3 kuud panka kasutanud ja siis lükkasid mul konto lukku. Hooldustasudega oli arve mingi 1€ miinuses vms. Tossutallad kulusid ka rohkem panka minnes kui see 1€ millega huiati.
Mul sai swedbank siukse huumoriga hakkama, et polnud 2-3 kuud panka kasutanud ja siis lükkasid mul konto lukku. Hooldustasudega oli arve mingi 1€ miinuses vms. Tossutallad kulusid ka rohkem panka minnes kui see 1€ millega huiati.
Comment