Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Nozzu
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1140

    #871
    Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

    Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
    Sult võetakse vabadus ja oled hiljem rahul, et saad saad hüvitiseks 3,5k€ kuu eest - loll on ikka loll olla.
    Vabadus on tunnetatud paratamatus. Kui vabad me oleme igapäevaselt kaheksast viieni tööd nühkides ja pärast seda kaks tundi teleka ees vedeledes? Enamus sellise elu viljelejatest teenib sellega kordades vähem kui 3,5 K eurot kuus.
    Aga on nad siis oluliselt rohkem vabamad kui need kes vangikongis sitsivad või oskavad nad oma suure vabadusega midagi peale hakata? Kahtlen.

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #872
      Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

      pange kinni see laul...

      Comment

      • ok2aa
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 1903

        #873
        Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

        Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
        Vabadus on tunnetatud paratamatus. Kui vabad me oleme igapäevaselt kaheksast viieni tööd nühkides ja pärast seda kaks tundi teleka ees vedeledes? Enamus sellise elu viljelejatest teenib sellega kordades vähem kui 3,5 K eurot kuus.
        Aga on nad siis oluliselt rohkem vabamad kui need kes vangikongis sitsivad või oskavad nad oma suure vabadusega midagi peale hakata? Kahtlen.
        wat

        Comment

        • Godspeed_EJ
          Klubi Liige
          • Nov 2009
          • 3049

          #874
          Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

          Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
          Vabadus on tunnetatud paratamatus. Kui vabad me oleme igapäevaselt kaheksast viieni tööd nühkides ja pärast seda kaks tundi teleka ees vedeledes? Enamus sellise elu viljelejatest teenib sellega kordades vähem kui 3,5 K eurot kuus.
          Aga on nad siis oluliselt rohkem vabamad kui need kes vangikongis sitsivad või oskavad nad oma suure vabadusega midagi peale hakata? Kahtlen.


          Võrrelda 8-17ni tööd ja 2x2m kongi?! Ma lihtsalt ei oska midagi nii lollile jutule vastu kirjutada.

          Comment

          • Nozzu
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1140

            #875
            Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

            Way to go: "loll on ikka loll olla."
            "Ma lihtsalt ei oska midagi nii lollile jutule vastu kirjutada. "

            Veits lasteiaiatasemel argumentatsioon: "Sa oled loll!"

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #876
              Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

              njahh no vaata.. paljude jaoks on ka tööga 3,5keuri kuus teha suht unelm, mis siis nö lihtsalt istumise eest sellist summat saada eks?

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #877
                Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                Siin peab ikka mõtlema veidi sellele ka, missugune emotsionaalne piinang ja stress see "kongis lihtsalt istumine" on, mitte niiväga seda palganumbrit imo..

                Comment

                • isutuba
                  Grinder
                  • Sep 2009
                  • 633

                  #878
                  Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                  Minu arust süütu inimest vangi mõistmist ei saa kuidagi rahasse ümbes arvestada ,kuna minu jaoks on see nt 9 kuu mis siin teemas käsil sinu elust kadund,seega sa kaotad siis 9 kuud oma elust ja nagu teada siis elul ei ole hinda.Kuigi mingi märkimisväärse summa eest oleks isegi nõus seal istuma aga selleks pole kindlasti mitte 3,5k€ kuu + inimene kaotas oma naise jne.Selle looga tuleb meelde üks artikkel mis ma kunagi lugesin ,et inimene kes oli mõistetud eluks ajaks vangi ja oli seal juba istunud u 50a ,ning siis 50a hiljem suudeti tõestada, et ta ei sooritanud seda kuritegu milles teda süüdistati kuna tehnoloogia oli niipalju arenenud ,et seda oli võimalik tõestada.Ühesõnaga mees sai vanglast välja ja obv sai riigilt miljoneid ja siis intervjuus ütles,et ta on nii õnnelik selle üle,et ta lõpuks välja tuli ja ta saab oma laste ja lastelastega koos aega veeta.Samas ütles veel,et ta ei süüdista kedagi selle üle ,et teda vangi mõisteti ja teab ,et see oli eksimus ja ka seda et teda see rahaline hüvitis ültse ei huvita ,ta oli õnnelik ültse et ta vabaks sai.

                  Comment

                  • Nozzu
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1140

                    #879
                    Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                    Nõus. Aga pigem või vähemalt ka, on küsimus selles, mis asi on vabadus.
                    2X2 meetrises kongis "istumine" ei ole väidetavalt vabadus. Kas 20X20 meetrises kongis või korteris "istumine" on juba rohkem vabadus? Või diivanil istumine?
                    Või kui vabad me ikkagi oleme oma igapäevaelus kus meie liikumine ja tegutsemine ja tahe on piiratud eeskirjade, määruste ja seadustega? Need on ju samamoodi müürid meie ümber mis takistavad meil tegemast seda, mida me võib-olla teha tahaks.
                    Kas sprottide sorteerimislaua taga kaheksa tundi päevas miinimumpalga eest tööd rabav noor ema on vaba? Arvestades, et ta ei saa töölt ära tulla, kuna siis jääb ta väike laps nälga.
                    Ja miks ei või kongis istuv inimene olla vaba? Kas vabadus seisneb ainult liikumisvabaduses või on vabadus pigem tunnetuslik? Vaimne seisund.
                    Last edited by Nozzu; 01.03.12, 08:51.

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #880
                      Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                      Algselt postitas Nozzu Vaata postitust
                      Nõus. Aga pigem või vähemalt ka, on küsimus selles, mis asi on vabadus.
                      2X2 meetrises kongis "istumine" ei ole väidetavalt vabadus. Kas 20X20 meetrises kongis või korteris "istumine" on juba rohkem vabadus? Või diivanil istumine?
                      Kas sprottide sorteerimislaua taga kaheksa tundi päevas miinimumpalga eest tööd rabav noor ema on vaba? Arvestades, et ta ei saa töölt ära tulla, kuna siis jääb ta väike laps nälga.
                      Ja miks ei või kongis istuv inimene olla vaba? Kas vabadus seisneb ainult liikumisvabaduses või on vabadus pigem tunnetuslik? Vaimne seisund.
                      Kui see noor ema röövitaks teel tööle sarivägistaja poolt, kes ta määramata ajaks keldrisse oma isiklikuks orjaks lukustab, kas ta olukord oleks siis võrreldav sprotivabrikus töötamisega?

                      Comment

                      Working...