Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Maxi
    Pokkerihai
    • Nov 2010
    • 1849

    #676
    Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

    Teie kui suured elustiili nõustajad, help a brother out.

    Cliffnotes:

    *Elasin elukaaslasega Tartus 3 aastat koos
    *Tema hakkas maal oma äri ehitama
    *Mina läksin Tallinnasse elama/tööle
    *Andis sellel nädalal teada, et tahab ka Tallinnase minu juurde elama tulla
    *Mulle hakkas üksinda elamine meeldima

    Kuidas kurat ma siin WIN-WIN olukorra leian?

    Comment

    • pokkerisheriff
      Grinder
      • Oct 2011
      • 824

      #677
      Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

      kaua üksi olid olnud, et meeldima hakkas? äkki esialgne vasikavaimustus ja tüdined peagi üksiolemisest ära. ja kas sul on temaga hea või on meh?

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #678
        Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

        Kui sulle üksinda elamine meeldima hakkas, milles siis üldse küsimus ? Lihtsalt tema WIN tuleb natukene hiljem.

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #679
          Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
          Kui sulle üksinda elamine meeldima hakkas, milles siis üldse küsimus ? Lihtsalt tema WIN tuleb natukene hiljem.
          :D

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #680
            Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

            Algselt postitas Maxi Vaata postitust
            Teie kui suured elustiili nõustajad, help a brother out.

            Cliffnotes:

            *Elasin elukaaslasega Tartus 3 aastat koos
            *Tema hakkas maal oma äri ehitama
            *Mina läksin Tallinnasse elama/tööle
            *Andis sellel nädalal teada, et tahab ka Tallinnase minu juurde elama tulla
            *Mulle hakkas üksinda elamine meeldima

            Kuidas kurat ma siin WIN-WIN olukorra leian?

            Comment

            • ok2aa
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 1903

              #681
              Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

              Algselt postitas Maxi Vaata postitust
              Teie kui suured elustiili nõustajad, help a brother out.

              Cliffnotes:

              *Elasin elukaaslasega Tartus 3 aastat koos
              *Tema hakkas maal oma äri ehitama
              *Mina läksin Tallinnasse elama/tööle
              *Andis sellel nädalal teada, et tahab ka Tallinnase minu juurde elama tulla
              *Mulle hakkas üksinda elamine meeldima

              Kuidas kurat ma siin WIN-WIN olukorra leian?
              sinu poolt esitatud andmete põhjal julgen väita, et win-win lahendust pole. aga mis sulle üksi elamise juures meeldib? kas see, et saab tina panna, sõpru ja naisi külla kutsuda või see, et saab olla üksi ja chillida ringi pruuni triibuga alukate väel?

              Comment

              • Provoker
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 3067

                #682
                Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                Teie kui suured elustiili nõustajad, help a brother out.

                Cliffnotes:

                *Elasin elukaaslasega Tartus 3 aastat koos
                *Tema hakkas maal oma äri ehitama
                *Mina läksin Tallinnasse elama/tööle
                *Andis sellel nädalal teada, et tahab ka Tallinnase minu juurde elama tulla
                *Mulle hakkas üksinda elamine meeldima

                Kuidas kurat ma siin WIN-WIN olukorra leian?
                Ega sellest midagi välja ei tule kui sa juba niimoodi mõtled. Kui sa sellega ei nõustu ning asjad lõpetad normaalse inimese kombel, siis võid säästa nii mõnedki närvirakud nii endal kui kaaslasel.

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #683
                  Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                  Keegi üritab mu hotmaili haxxida??

                  Täna 2 kirja Windows Live Team-ilt. Üks 5.19 AM teine 5:30 AM

                  Esimene kiri siis pealkirjaga. Windows Live Password Reset
                  Did you request a password reset for your Windows Live account (wkaspar@live.com)? ( See wkaspar@live.com on täiesti tundmatu e-maili aadress mulle. )

                  Ja siis on all lingid, et kui sa reguestisid, siis mine sinna lk-le.

                  Teine on: Windows Live Account Security Confirmation‏

                  It looks like you added an alternate email address to your Windows Live account (wkaspar@live.com). You can use this email address to reset your password if you forget it.
                  - Alternate email: bkaspar2010@gmail.com

                  If you added bkaspar2010@gmail.com, great! Use this link to confirm bkaspar2010@gmail.com:



                  Mida *****? Mõlemad kirjad on Windows Live Teamilt, et kirjad ei saa olla lambikad ka.

                  Kõik need e-mailid täiesti tundmatud mulle, kuid minu e-mail sisaldab sõna KASPAR igatahes, aint numbrid teised.
                  Last edited by VisaHing; 22.02.12, 18:12.

                  Comment

                  • Trapface
                    Jube Noob
                    • Feb 2012
                    • 197

                    #684
                    Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                    Mul sugulasel hijack'iti hotmaili konto ära. Õnnetuseks oli ka tema msn hotmailiga seotud ja peagi hakkas keegi Cassu (avatariks naise jalgevahe) uurima inglise keeles, mis ma teen jne. ja hakati mingeid linke saatma. Ja seda tegi ta praktiliselt kõikide tema kontaktidega. Sugulane pani kiirelt konto kinni läbi Hotmaili suppordi.

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #685
                      Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                      Algselt postitas Trapface Vaata postitust
                      Mul sugulasel hijack'iti hotmaili konto ära. Õnnetuseks oli ka tema msn hotmailiga seotud ja peagi hakkas keegi Cassu (avatariks naise jalgevahe) uurima inglise keeles, mis ma teen jne. ja hakati mingeid linke saatma. Ja seda tegi ta praktiliselt kõikide tema kontaktidega. Sugulane pani kiirelt konto kinni läbi Hotmaili suppordi.
                      Nendest kirjadest saan aru, on üritatud teha mingi alternatiiv e-mail minu e-mailile ja omakorda tollele e-mailile veel alternatiiv e-mail. Peris kahtlane teema.

                      Comment

                      • Maxi
                        Pokkerihai
                        • Nov 2010
                        • 1849

                        #686
                        Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                        Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                        sinu poolt esitatud andmete põhjal julgen väita, et win-win lahendust pole. aga mis sulle üksi elamise juures meeldib? kas see, et saab tina panna, sõpru ja naisi külla kutsuda või see, et saab olla üksi ja chillida ringi pruuni triibuga alukate väel?
                        Pigem see viimane variant, hea on kui asjad on ära pandud oma käe järgi ning keegi ei ütle kuidas "parem" on. Mulle lihtsalt ei sobi teiste inimestega arvestamine. Suhe on ka imo tunduvalt parem ja koos saab veedetud pigem quality time mitte lihtsalt ei ole igapäevane rutiin ja olemine. Tülisi pole eraldi elades veel kordagi olnud.
                        Mina saan aru, et suhe töötab kuna elame eraldi. Tema usub, et suhe on parem kuna... ma ei tea.. ülemiste vanake otsustas nii ja nüüd oleks hea hetk jälle peret mängima hakata.

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #687
                          Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                          Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                          Pigem see viimane variant, hea on kui asjad on ära pandud oma käe järgi ning keegi ei ütle kuidas "parem" on. Mulle lihtsalt ei sobi teiste inimestega arvestamine. Suhe on ka imo tunduvalt parem ja koos saab veedetud pigem quality time mitte lihtsalt ei ole igapäevane rutiin ja olemine. Tülisi pole eraldi elades veel kordagi olnud.
                          Mina saan aru, et suhe töötab kuna elame eraldi. Tema usub, et suhe on parem kuna... ma ei tea.. ülemiste vanake otsustas nii ja nüüd oleks hea hetk jälle peret mängima hakata.
                          Pead üritama talle seda nii seletada, et ta sellest aru saaks. Dno, kuidas ta seda ära suudab handlida, vb lõpeb lahkuminekuga.

                          Comment

                          • Priidix
                            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                            • Jun 2009
                            • 2839

                            #688
                            Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                            Keegi saab öelda kuidas ma saaksin unsubscribida "dragthebarist" ????? Traaa küll, 3 kuud on MBst raha länna :D, ise ei teadnud obv.

                            Comment

                            • ristijeesus
                              Klubi Liige
                              • Oct 2009
                              • 2533

                              #689
                              Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                              For billing inquiries and suspension of automatic billing, please contact: support@dragthebar.com

                              Comment

                              • Priidix
                                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                                • Jun 2009
                                • 2839

                                #690
                                Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                                mm, Thanks :)

                                Comment

                                Working...