Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!
Teie kui suured elustiili nõustajad, help a brother out.
Cliffnotes:
*Elasin elukaaslasega Tartus 3 aastat koos
*Tema hakkas maal oma äri ehitama
*Mina läksin Tallinnasse elama/tööle
*Andis sellel nädalal teada, et tahab ka Tallinnase minu juurde elama tulla
*Mulle hakkas üksinda elamine meeldima
Kuidas kurat ma siin WIN-WIN olukorra leian?
Teie kui suured elustiili nõustajad, help a brother out.
Cliffnotes:
*Elasin elukaaslasega Tartus 3 aastat koos
*Tema hakkas maal oma äri ehitama
*Mina läksin Tallinnasse elama/tööle
*Andis sellel nädalal teada, et tahab ka Tallinnase minu juurde elama tulla
*Mulle hakkas üksinda elamine meeldima
Kuidas kurat ma siin WIN-WIN olukorra leian?
Comment