Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #706
    Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

    Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
    hahhahaha misasssi .D
    Labakäega vasta kukalt ripsakaga :D

    Comment

    • pokkerisheriff
      Grinder
      • Oct 2011
      • 824

      #707
      Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

      Algselt postitas doublemint65 Vaata postitust
      ja ja ajame mingeid keerulisi teoreeme taga selle asemel, et lihtsalt google trükkida nsfw . epic vana oled ikka sheriff
      sinul annab lihtsalt "nsfw" googlesse kirjutades esimeseks vasteks urban dictionary lingi? minul ei anna igatahes.

      Comment

      • Cypher0
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 1512

        #708
        Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

        Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
        sinul annab lihtsalt "nsfw" googlesse kirjutades esimeseks vasteks urban dictionary lingi? minul ei anna igatahes.
        No kui sa esimese vaste peale vaadates aru ei saa mida see tähendab, siis gg, sheriff gonna sheriff.

        Eriti advanced move on teise vaste peale liikuda, see on urban dictionary oma.

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #709
          Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

          HÄRRA ANDRUS ANSIP!Meil, allakirjutanutel, on veel usku, et Teis on säilinud riigimehelikkust ja loodetavasti poleks Teil midagi selle vastu, kui saate teha head Eesti rahvale, riigile ja ühiskonnale.Olge siis riigimehelikult suuremeelne, tehke head ja astuge tagasi! Te ei sobi juhtima valitsust.Riigimees peab olema aus, tark, arvestama oma riigi ja rahva huvidega, juhtima riiki vältimaks kriise ühiskonnas. Teie juhitud Reformierakond on valijaid korduvalt petnud1999 Rii


          Päris huvitav lugemine.

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #710
            Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

            Mul oli see esimene link, kui nsfw googles otsingusse lõin.

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #711
              Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

              Backdoorsex räägi parem, kuidas töörindel läheb või minema hakkab ?

              RE käitumine ei saa nkn üllatada ei tema valijaid ja hetkeseisuga ka liikmeid:

              Viru maakohus tunnistas Rakvere linnapea Andres Jaadla (Reformierakond) süüdi toimingupiirangu rikkumises suures ulatuses ning mõistis talle rahalise karistuse 22 536 eurot. Jaadla kaebab otsuse kindlasti edasi.

              Viru maakohtus toimingupiirangu rikkumises süüdimõistva otsuse saanud reformierakondlasest Rakvere linnapea Andres Jaadla plaanib jätkata nii linnapea kui ka erakonna liikmena.


              Täisvastutus on tänapäeval see, kui poliitik saadab tänapäeval pikalt nii erakonna, kui ka iseenda valija. Iga rott ei ei mölise!!! Olgu ta siis erakonnaväline või sisene väiksema kaliibriga tegelane. ma olen suht veendunud, et Jaadla saadaks ka Ansipi m***i imema ja Ansip saadaks vajadusel kogu Eesti m***i imema.
              Last edited by Potsataja; 23.02.12, 16:59.

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #712
                Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                Backdoorsex räägi parem, kuidas töörindel läheb või minema hakkab ?
                Noo nagu ma rääkisin. Töövestlusel käidud ja vastus pidi tulema kas täna või järgmine nädal kunagi. Igatahes lubati helistada ja anda teada nende otsusest. Praegu töötan ikka vanas kohas ja väga paljud plaanivad jalga laskmist. Mõned on sellest ka teada andnud ülemusele :D. Ei olda enam rahul sellega, mis toimub seal. Ühel tegelasel on ntx 2 aasta jooksul palk tõusnud 0.08eur.
                Preagu ntx ma ei tea, mis neil peas toimub aga võetakse lambikaid vendi tööle, kellega tehakse leping 2 nädalaks ja saadetakse minema. Et siis need 2 nädalat nad pmst õpivadki erinevaid asju ja kui asi lõpuks selge ( noo seal peale pakkimise vaja teada muid asju ka ) siis bye bye.
                29.sandal panen Eesti poole ka ajama ja siis nädalalõpus tagasi. Suitsud ja alko ammu juba otsas ja nii ei saa elada :D

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #713
                  Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                  Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                  Noo nagu ma rääkisin. Töövestlusel käidud ja vastus pidi tulema kas täna või järgmine nädal kunagi. Igatahes lubati helistada ja anda teada nende otsusest. Praegu töötan ikka vanas kohas ja väga paljud plaanivad jalga laskmist. Mõned on sellest ka teada andnud ülemusele :D. Ei olda enam rahul sellega, mis toimub seal. Ühel tegelasel on ntx 2 aasta jooksul palk tõusnud 0.08eur.
                  Preagu ntx ma ei tea, mis neil peas toimub aga võetakse lambikaid vendi tööle, kellega tehakse leping 2 nädalaks ja saadetakse minema. Et siis need 2 nädalat nad pmst õpivadki erinevaid asju ja kui asi lõpuks selge ( noo seal peale pakkimise vaja teada muid asju ka ) siis bye bye.
                  29.sandal panen Eesti poole ka ajama ja siis nädalalõpus tagasi. Suitsud ja alko ammu juba otsas ja nii ei saa elada :D
                  textbook maxima hustlin'

                  Comment

                  • Provoker
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 3067

                    #714
                    Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                    kopeeritud kuskilt foorumist :D
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #715
                      Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                      Muhe folkloor :).

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #716
                        Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                        Mõnekümne aasta pärast väljasurnud Eesti folkloor ehk kuidas ühed ei raatsinud ennast maha müüa ja teised ei raatsinud inimesi ära osta.

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #717
                          Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                          tra selle laulu nimi võib olla :(
                          Peaks olema uus lugu. Refräänist jäi meelde aint midagi siukest: SO BOMJONENE, SO BOMJONENE :D Vaevalt, et ta päriselt ka nii kirjutatakse aga ega kellegil ei tule see tuttav ette :D :D

                          Comment

                          • estdonk
                            Õpihimuline Mängur
                            • Sep 2011
                            • 450

                            #718
                            Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                            Algselt postitas backdoorsex Vaata postitust
                            Noo nagu ma rääkisin. Töövestlusel käidud ja vastus pidi tulema kas täna või järgmine nädal kunagi. Igatahes lubati helistada ja anda teada nende otsusest. Praegu töötan ikka vanas kohas ja väga paljud plaanivad jalga laskmist. Mõned on sellest ka teada andnud ülemusele :D. Ei olda enam rahul sellega, mis toimub seal. Ühel tegelasel on ntx 2 aasta jooksul palk tõusnud 0.08eur.
                            Preagu ntx ma ei tea, mis neil peas toimub aga võetakse lambikaid vendi tööle, kellega tehakse leping 2 nädalaks ja saadetakse minema. Et siis need 2 nädalat nad pmst õpivadki erinevaid asju ja kui asi lõpuks selge ( noo seal peale pakkimise vaja teada muid asju ka ) siis bye bye.
                            29.sandal panen Eesti poole ka ajama ja siis nädalalõpus tagasi. Suitsud ja alko ammu juba otsas ja nii ei saa elada :D

                            Proovi Starsi moderaatoriks parem. Saad 600-700 EUR kuus kätte kui tahad. Kodust välja minema ei peaks. Muid hüvesid pole.

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #719
                              Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                              Algselt postitas estdonk Vaata postitust
                              Proovi Starsi moderaatoriks parem. Saad 600-700 EUR kuus kätte kui tahad. Kodust välja minema ei peaks. Muid hüvesid pole.
                              Neile makstakse ju FPP/VPP-des( miskit 200 FPP per hour äkki ). Aa vb on aint chat-modedega nii, ei tea täpselt.
                              A muidu ma kandideerisin kunagi chat-modeks. Ja pääsesin isegi ''töövestlusele'', mis toimus MSN-is lol. Aga kui jõudsime küsimuseni, kui vana oled, siis öeldi, et njah kahjuks liiga noor. Pead olema 21. See oli vist enne kui Stars litsentsi taotles.

                              Ei ole huvitatud anywayz.

                              Comment

                              • estdonk
                                Õpihimuline Mängur
                                • Sep 2011
                                • 450

                                #720
                                Re: Veebruari OFFTOPIC - Camule ikka naist vaja!

                                lihtsalt mõte.
                                alati võib liha ka lõikuda.
                                gl

                                Comment

                                Working...