Võrkturundus (püramiidiskeemid)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • karupoeg
    Pokkerihai
    • Jun 2012
    • 3823

    #121
    Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

    koduleht ka on?

    Comment

    • Strawberry
      Varasemalt kasutaja "romeo"
      • Aug 2012
      • 1229

      #122
      Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

      Imo võrkturunduse tooted on scam sellepärast, et nende hind on oluliselt kõrgem kui nende reaalne väärtus.

      Kui enamus rahast läheb müüjatele tasuks, siis teistmoodi ei saagi, aga lõpptarbijana on minul sellest sügavalt pohui, sest mina tahan oma raha eest vastavalt väärtust saada.

      Comment

      • oitarvi
        Vana Tegija
        • Jan 2009
        • 1231

        #123
        Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

        Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
        koduleht ka on?
        On ikka. Aga ma ei tulnud siia reklaamima midagi ja see oleks ka vastuolus nii foorumiga, kui äriga. Niiet ei hakka avaldama.

        Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
        Imo võrkturunduse tooted on scam sellepärast, et nende hind on oluliselt kõrgem kui nende reaalne väärtus.

        Kui enamus rahast läheb müüjatele tasuks, siis teistmoodi ei saagi, aga lõpptarbijana on minul sellest sügavalt pohui, sest mina tahan oma raha eest vastavalt väärtust saada.
        Õigus, et on kallimad ja see ka õigus, et inimesed tahavad ka hästi tasustatud asja eest saada midagi kvaliteetset. Aga nagu ma eelpool mainisin siis nende masinate hinnad on suht samad mis poodideski. Ei ole ülehinnatud. Poes lihtsalt sa ei saa ise proovida.

        Comment

        • privador
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3951

          #124
          Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

          Huvitav, kui võrkturustajad alati reklaamivad seda, et neil vahel pole vahendajaid-nagu ketid, hulgimüüjad jne, aga hind on ikka KALLIM
          RAHA LÄHEB KITSA RINGKONNA KÄTTE , KES ITSITIVAD LOLLIDE ÜLE
          Jaekaubanduses läheb ka aksum kitsa ringkonna kätta, aga vähemalt saavad kõige madalamad tyybid mingit palka ja maksud makstud riigile

          Mul on ka idee, hakkan Hiinast sitta sisse tootma. Väga tervislik mõju. Üks sitajunn 100euri. Panen cvonline sitajunn OÜ alt pakutakse tööd agentidele 3keuri kuus. Raha muidugi saab ainult läbimüügilt, kes kui palju sitta müüb. Pakun inimestele võimaluse saada rikkaks!

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #125
            Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

            Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
            15€ kuus järelmaksuga võib ükskõik mida ükskõik mis hinna eest maha müüa.
            Kahjuks/õnneks on sul üsna õigus. Sai tehtud hiljuti väiksemat sorti eksperiment/müük ja tõsi - töötab. Pooleteisetunniga ostsid 3 inimest '' põrsas kotis '' stiilis ~200 eurose toote endale järelmaksu peale( telefoni teel ) ilma, et neid isegi huvitaks selle toote omadused/lepingu tingimused/intress.

            Comment

            • gamblingFTW
              Vana Tegija
              • Aug 2012
              • 1122

              #126
              Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

              Algselt postitas oitarvi Vaata postitust
              Enda seisukohalt just suhtlustasandilt. Suhtled väga palju erinevate inimestega ja teed kohtumisi. Tunnen, et oskan palju paremini rääkida inimestega ning avatum olla. Koolitused on head. Ärilise poole pealt õpib päris palju, kasvõi edasiseks tulevikuks, kui plaan midagi muud tegema hakata.
              Imo see ikka naljakas. Koolitused? Koolitatakse inimesi kohvi müüma? Kui sa rahamägesi ei näeks, siis sa ostaks esiteks kohvi poest. Miks see pikk tekst? Näed ehk turgu ja tutvustad siin oma tegemisi selleks, et kliente leida. Ma ei võta tõsiselt ühtegi inimest, kes tegeleb võrkturundusega. Kõigil on müügimehe brainwash ja süüdimatu tekst ehk jäetakse alati arvamus lahti. Bläma

              See on nagu usugagi, kui üks hetk süvenema ja uurima ja süvenema ja uurima hakkad ja jumal on meis kõigis sees, tuleb lihtsalt vaeva näha ja see endas leida ja gotta serve the god, sest jumal aitab lõpuks sind ja päästab sind taevasse siit põrgust, enda kõrvale sinna püramiidi tippu :D

              Ja see nö areng, oskad paremini inimesi ära rääkida ju ühesõnaga, kui see kokku võtta. On seal mingi teine point olemas? Ok peamine põhjus ikkagi inimestele seda head kohvi müüa, mille sa juhuslikult avastasid ja tahad pakkuda seda jumalikku maitset kogu maailmale ? :D

              Võrkturunduses ei ole häid tooteid, sest head ja kvaliteetsed tooted müüvad end ise, mitte ei pea hunnik inimesi selleks välja koolitama, et seda turundama hakata.

              Buy the fucking dip !


              E: Privador see sitamüük huvitav idee, PM me!

              Comment

              • Strawberry
                Varasemalt kasutaja "romeo"
                • Aug 2012
                • 1229

                #127
                Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

                Rombouts Malongo from ZinZino explained

                Comment

                • kallekusta
                  Grinder
                  • May 2012
                  • 603

                  #128
                  Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

                  Eestit tabanud Kirby hullus oli ka mingi ulmeidee. Ebayst sai tutikaid Kirbysid 500 daala eest ja Eestis lollid ostsid müügimehe käest 40 K eegi eest. Sitaks näinud majapidamisi kus inimesed elavad nagu rotid oma haisvas peldikus aga järelmaksu peale ostetud Kirby vedeleb nurgas.

                  Comment

                  • Strawberry
                    Varasemalt kasutaja "romeo"
                    • Aug 2012
                    • 1229

                    #129
                    Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

                    Kriitikute youtube-i videos viidatud "same coffee machine from france for 100€"

                    http://www.unigro.be/fr/electro/cafe...ombouts/421957 (79,99€)

                    oitarvi, mis hinnaga sina sedasama masinat müüd ?

                    Comment

                    • jrgn hell
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 3328

                      #130
                      Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

                      Algselt postitas privador Vaata postitust
                      Huvitav, kui võrkturustajad alati reklaamivad seda, et neil vahel pole vahendajaid-nagu ketid, hulgimüüjad jne, aga hind on ikka KALLIM
                      RAHA LÄHEB KITSA RINGKONNA KÄTTE , KES ITSITIVAD LOLLIDE ÜLE
                      Jaekaubanduses läheb ka aksum kitsa ringkonna kätta, aga vähemalt saavad kõige madalamad tyybid mingit palka ja maksud makstud riigile

                      Mul on ka idee, hakkan Hiinast sitta sisse tootma. Väga tervislik mõju. Üks sitajunn 100euri. Panen cvonline sitajunn OÜ alt pakutakse tööd agentidele 3keuri kuus. Raha muidugi saab ainult läbimüügilt, kes kui palju sitta müüb. Pakun inimestele võimaluse saada rikkaks!
                      See s*tajunniäri töötab juba suht edukalt aga läheb otse konteineritega Poola turuhallidesse.

                      Pärnus oli kunagi üks geniaalne vend, kes pool aastat enne eragümnaasiumi priimusena lõpetamist hakkas elukutseliseks Amway tegelaseks ja jättis kooli pooleli.
                      Võib-olla oli rohkem ka tagamaid, ei tea.

                      Comment

                      • jrgn hell
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 3328

                        #131
                        Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

                        on priimus üldse õige sõna, või panin korralikult mööda?

                        Comment

                        • taavi
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 684

                          #132
                          Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Mis üks kohvipadi maksab?
                          Last edited by taavi; 22.03.13, 18:43.

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #133
                            Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

                            Algselt postitas oitarvi Vaata postitust
                            Codecci, kohvi on Rombouts & Malongo, aga masinate turustaja on jah Rootsi börsiettevõte. See sama padjakese süsteemiga. Minumeelest on igati okei kohvi, toode on hea ja kvaliteetne. Inimesed ongi nõus kvaliteedi eest maksma, kui see neile meeldib. Ja pole mitmetuhandelised masinad, täiesti konkureerivad hinnad poes pakutavate toodetega. Poes lihtsalt sa ei saa maitsta kohvi ja ise proovida masinat. Pead lihtsalt välimuse järgi ostma.

                            Aga minule ei lubatud ulme summasid, liitusingi ainult hea sõbra pärast, kes kauem on olnud, kuna ma usaldan teda ja ta on siiamaani igati rahul ja me saame koos seda teemat ajada. Tal on algne investeering tagasi teenitud, nüüd on ainult lihtsalt edasi vaja minna.
                            Tahtsin öelda, et ma olen ka koos sõbraga teinud mõnele paremale tuttavale äriesitlusi, kellega tahaksin koostööd teha. Need on tavalised kõige paremad sõbrad olnud. Suvalisi lambi inimesi pole ärisse kutsunud. Suurtest summadest äriesitlustel pole kunagi maininud. Mainime, võib juhtuda nii, et esimesed pool aastat võib teenida null või mõnisada eurot ainult. Ja et pole mõtet üldse liituda, kui aega pole selle asjaga tegeleda ning unarusse jääks. Aga kel on aega ja huvi ning kes ise areneda tahab ning võibolla ka kunagi juba raha saada siis räägime hea meelega asjast.
                            Jup, siis on sellesama Zinzinoga tegemist. Siin ei maksa sa toote eest üle masinat ostes, vaid kohvi - kahjuks ei ole täpset infot, mis need kohvid maksid, aga arvutuste järgi 1 tassi latte hind tuli €0.50-1 vahemikku.

                            Minu sugulasele räägiti küll ulme summasid, et vähese tööga peale poolt aastat €500-1000 kuus teenida pole mingi probleem jms. Kui teil selline värbaja on, kas on see ok sinu arust? Mida juhtkond arvaks kui teada saaks või nii koolitataksegi välja?

                            Ja kas oleksid nõus mu sugulasele koos oma sõbra/sõpradega pidama loengu, et reaalselt sellega tõenäoliselt enamus inimesi ei hakka mitte midagi teenima (kui oled nõus mu väitega)?

                            Comment

                            • Strawberry
                              Varasemalt kasutaja "romeo"
                              • Aug 2012
                              • 1229

                              #134
                              Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

                              Algselt postitas oitarvi Vaata postitust
                              Codecci, kohvi on Rombouts & Malongo, aga masinate turustaja on jah Rootsi börsiettevõte. See sama padjakese süsteemiga.
                              Internet detective activate !

                              Edasimüüja Eestis:



                              OH Expresso masin hinnaga 149€ *tingimusega*, et sa teed liitud igakuise kohvipelletite ostmisega (vähemalt 24€ kuus). Muidu sama kohvimasin 269€. Kohv 36 padjakest /24€. 0,66€/padjake.

                              Internet detective activate ! Vol2.

                              Sama kohvimasin mitte-juutidelt ostetuna:

                              http://www.unigro.be/fr/electro/cafe...ombouts/421957 79.99€

                              Sama kohv mitte-juutidelt ostetuna:



                              1 pakk (12 padjakest) 2.24£ ehk 2,62€. 0,21€/padjake.
                              Last edited by Strawberry; 22.03.13, 18:49. Põhjus: link mitte-juutide kohvile

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #135
                                Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

                                Strawberry, palun anna see link kus need padjad sellise hinnaga.

                                Comment

                                Working...