Terv,
Paljud teist kindlasti puutunud mingil määral kokku püramiidiskeemidega. Amway, Herbalife, imelised pesupulbrid jne. Tegu on pettustega. Süsteemil puudub nö väline tulu ja teenitakse ainult madalamate lülide pealt ning seetõttu ei see asi ei saa lihtsalt kuidagi toimida.
Kuna järjest rohkem tuttavad ja tuttavate tuttavaid(ka arusaajaid meessoost tudengeid- ma ei räägi siin ainult keskealistest naistest) kukub järjest rohkem sinna võrku siis kirjutan siin oma kogemisest, et tõsta üldist teadlikkust.
Paar nädalat tagasi käisin püramiidiskeemi müüjatega kohtumisel. pakuti imelist mahla, mis tõstab NO sisaldust veres. Tuttavad survestasid ja mõtlesin, et lähen kuulan ja teen nad maatasa. Jõudsin siis kohale panin diktofoni käima ja otsustasin võtta uue suuna- mängisin kaasa.
Mul on tugev psühholoogialane taust ja hetkega sain kiirelt aru, et tegu elukutseliste petturitega. Liigutasin juttu soovitud suunas ja panin nad tegema faktilisi vigu. Nad konkreetselt valetasid mulle näkku.
Neil on aastate pikkuse scammimise tulemusena välja töötatud viimse detailini lihvitud petuskeem. Kõik paberid, reklaamid, kodulehed, soovitused, iganädalased konverentsid jnejne on üpris lähedal sellele nagu peaks(väga terava pilguga näeb loogikavigu aga üldiselt peale vaadates kõik vägagi JOKK).
Kõikide toodete kohta on tehtud nö uuringud. Need uuringud on tehtud nende endi poolt. Nad võivad väita mida iganes. Tihtipeale pole toode isegi EU's lubatud. Internet on spämmitud täis ainult positiivset- hulgaliselt kodulehti, liikmete kirjutatud soovitused jne.
Tavainimesel pole lootust ka 2vs1 nende vastu vesteldes 1,5h+. Nad kasutavad hüpnoosi, sugesteerimist, mängivad alateadlike hirmude ja nõrkustega. Nad kasutavad ajalist rushi- liitu kohe ja saad parema hinnaga. Nad mängivad välja inimlikule ahnusele. Nad mängivad verbaalselt end igast olukorrast välja.
Kui keegi tuttav teil teemas sees, siis las ta olla omaette. Ta on nii brainwashed, et teil pole lootust ka neid tagasi tuua. Aeg õpetab.
Kui mõni tuttav kutsub teid vestlusele siis hoidke eemale.
Üldiselt olen sellel arvamusel, et igaüks peab oma vigadest õppima aga need parasiidid on pisut liiga osavad. Olge ettevaatlikud ja hoidke tuttavaid eemale, kes plaanivad liituda. Kui nad sees on siis neid enam tagasi ei too. Tuttav 3. kursuse ttü tudeng jättis kooli pooleli, et kuradi imekallist pesupulbrit müüa. Skeem on muljetavaldav.
Paljud teist kindlasti puutunud mingil määral kokku püramiidiskeemidega. Amway, Herbalife, imelised pesupulbrid jne. Tegu on pettustega. Süsteemil puudub nö väline tulu ja teenitakse ainult madalamate lülide pealt ning seetõttu ei see asi ei saa lihtsalt kuidagi toimida.
Kuna järjest rohkem tuttavad ja tuttavate tuttavaid(ka arusaajaid meessoost tudengeid- ma ei räägi siin ainult keskealistest naistest) kukub järjest rohkem sinna võrku siis kirjutan siin oma kogemisest, et tõsta üldist teadlikkust.
Paar nädalat tagasi käisin püramiidiskeemi müüjatega kohtumisel. pakuti imelist mahla, mis tõstab NO sisaldust veres. Tuttavad survestasid ja mõtlesin, et lähen kuulan ja teen nad maatasa. Jõudsin siis kohale panin diktofoni käima ja otsustasin võtta uue suuna- mängisin kaasa.
Mul on tugev psühholoogialane taust ja hetkega sain kiirelt aru, et tegu elukutseliste petturitega. Liigutasin juttu soovitud suunas ja panin nad tegema faktilisi vigu. Nad konkreetselt valetasid mulle näkku.
Neil on aastate pikkuse scammimise tulemusena välja töötatud viimse detailini lihvitud petuskeem. Kõik paberid, reklaamid, kodulehed, soovitused, iganädalased konverentsid jnejne on üpris lähedal sellele nagu peaks(väga terava pilguga näeb loogikavigu aga üldiselt peale vaadates kõik vägagi JOKK).
Kõikide toodete kohta on tehtud nö uuringud. Need uuringud on tehtud nende endi poolt. Nad võivad väita mida iganes. Tihtipeale pole toode isegi EU's lubatud. Internet on spämmitud täis ainult positiivset- hulgaliselt kodulehti, liikmete kirjutatud soovitused jne.
Tavainimesel pole lootust ka 2vs1 nende vastu vesteldes 1,5h+. Nad kasutavad hüpnoosi, sugesteerimist, mängivad alateadlike hirmude ja nõrkustega. Nad kasutavad ajalist rushi- liitu kohe ja saad parema hinnaga. Nad mängivad välja inimlikule ahnusele. Nad mängivad verbaalselt end igast olukorrast välja.
Kui keegi tuttav teil teemas sees, siis las ta olla omaette. Ta on nii brainwashed, et teil pole lootust ka neid tagasi tuua. Aeg õpetab.
Kui mõni tuttav kutsub teid vestlusele siis hoidke eemale.
Üldiselt olen sellel arvamusel, et igaüks peab oma vigadest õppima aga need parasiidid on pisut liiga osavad. Olge ettevaatlikud ja hoidke tuttavaid eemale, kes plaanivad liituda. Kui nad sees on siis neid enam tagasi ei too. Tuttav 3. kursuse ttü tudeng jättis kooli pooleli, et kuradi imekallist pesupulbrit müüa. Skeem on muljetavaldav.

Comment