Võrkturundus (püramiidiskeemid)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Strawberry
    Varasemalt kasutaja "romeo"
    • Aug 2012
    • 1229

    #136
    Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

    oitarvi, võttes arvesse ülalpool toodud konkreetseid näited. Palun selgita, kuidas selline võrkturundus mida sa teed ei ole scam ?

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #137
      Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

      Hahah, geniaalne.

      Comment

      • virukunn
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 2036

        #138
        Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

        :D Solid

        Comment

        • oitarvi
          Vana Tegija
          • Jan 2009
          • 1231

          #139
          Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

          Algselt postitas gamblingFTW Vaata postitust
          Imo see ikka naljakas. Koolitused? Koolitatakse inimesi kohvi müüma? Kui sa rahamägesi ei näeks, siis sa ostaks esiteks kohvi poest. Miks see pikk tekst? Näed ehk turgu ja tutvustad siin oma tegemisi selleks, et kliente leida. Ma ei võta tõsiselt ühtegi inimest, kes tegeleb võrkturundusega. Kõigil on müügimehe brainwash ja süüdimatu tekst ehk jäetakse alati arvamus lahti. Bläma

          See on nagu usugagi, kui üks hetk süvenema ja uurima ja süvenema ja uurima hakkad ja jumal on meis kõigis sees, tuleb lihtsalt vaeva näha ja see endas leida ja gotta serve the god, sest jumal aitab lõpuks sind ja päästab sind taevasse siit põrgust, enda kõrvale sinna püramiidi tippu :D

          Ja see nö areng, oskad paremini inimesi ära rääkida ju ühesõnaga, kui see kokku võtta. On seal mingi teine point olemas? Ok peamine põhjus ikkagi inimestele seda head kohvi müüa, mille sa juhuslikult avastasid ja tahad pakkuda seda jumalikku maitset kogu maailmale ? :D

          Võrkturunduses ei ole häid tooteid, sest head ja kvaliteetsed tooted müüvad end ise, mitte ei pea hunnik inimesi selleks välja koolitama, et seda turundama hakata.

          Buy the fucking dip !


          E: Privador see sitamüük huvitav idee, PM me!
          Hästi paned, dude. Ei tulnud reklaamima midagi. Lihtsalt avaldasin arvamust, miks mulle see kohvi idee meeldib ning mainima, et kõik otseturunduses ei ole veel räme scämm ja jõhker püramiid.
          Koolituste koha pealt mõtlesin üldisi ärilisi koolitusi a'la partnership training, kus räägitakse lihtsalt ärist ning mis võib edaspidi ka kasuks tulla.
          Ma ei tulnud igaljuhul vaidlema ja midagi räigelt üles haipima. See on minu arvamus ja kui tahad mustata ja seda edasi teha siis anna minna.

          Comment

          • kallekusta
            Grinder
            • May 2012
            • 603

            #140
            Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

            Parimad kohvimasinad on firma Jura omad. Ainukese tõsiselt hea kohvi saab ubadest, mis on äsja jahvatatud. Igasugu padrunid ja padjakesed sucks.

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #141
              Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

              Kõige rämedam asi mis mind häiris selle Zinzino puhul oli, et iga kuu või 2 tagant tuli sul tellida need kuradi padjad ja maksta postitasu mingi €7. Kui küsisin, et kui teil nii kõva bisnis juba siin Eestis, et ei ole ju raske hea hunnik korraga neid Eestisse saata oma kuskile kontorisse vms ja siis inimestele laiali saata, et Eesti raames ju nii suure paki saatmine maksab mingi €2 vb? Siis ei osatud midagi öelda. Rämedad varjatud kulud millega pappi tehakse, keegi ei oska ju sellise asja pärast muretseda, et 100EEK kuus maksab postiga oma kohvi kättesaamine.

              Comment

              • oitarvi
                Vana Tegija
                • Jan 2009
                • 1231

                #142
                Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                Kõige rämedam asi mis mind häiris selle Zinzino puhul oli, et iga kuu või 2 tagant tuli sul tellida need kuradi padjad ja maksta postitasu mingi €7. Kui küsisin, et kui teil nii kõva bisnis juba siin Eestis, et ei ole ju raske hea hunnik korraga neid Eestisse saata oma kuskile kontorisse vms ja siis inimestele laiali saata, et Eesti raames ju nii suure paki saatmine maksab mingi €2 vb? Siis ei osatud midagi öelda. Rämedad varjatud kulud millega pappi tehakse, keegi ei oska ju sellise asja pärast muretseda, et 100EEK kuus maksab postiga oma kohvi kättesaamine.
                Ei ole päris nii. Võib tellida ka nii, kuidas tahad. Pole probleemi. Selle kulleri teenus on minu meelest ka kallis ja häirib tegelikult mindki. Aga läbirääkimised käivad uue kullerfirmaga. Tahetakse üldse Tln piires tasuta kohaletoomine teha. Aga ma arvan ma rohkem ei sekku siia vaidlustesse. Minu eesmärk polnud siia vaidlema tulla ega reklaamima. Proovisin lihtsalt võrkturundusest natukene teistmoodi ka rääkida, kui halvasti.

                Comment

                • kallekusta
                  Grinder
                  • May 2012
                  • 603

                  #143
                  Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #144
                    Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

                    Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                    oitarvi, võttes arvesse ülalpool toodud konkreetseid näited. Palun selgita, kuidas selline võrkturundus mida sa teed ei ole scam ?
                    Mis ajast on see scam see kui ma müün sulle näiteks uue LCD teleka 1000 EUR-iga aga tegelikult on see mujal saadaval hoopis 500 EURiga. Ise olid loll, et ostsid ju ?

                    Hiljuti oli meil firmas selline situatsioon, kus '' kallis '' müüs ja '' odav '' ei müünud. Selle peale suruti peale seda, et me müüksime '' odav ''-at ka. Küsiti, et: '' Kui kallim müüb paremini kui sama asi odavamalt, siis milleks suruda peale odavamat? ''

                    Poindist saad vastu, et kliendi jaoks on '' odav '' suhteline. Kelle jaoks on odav osta 5 euri eest kohvi, kelle jaoks 10 euri eest.
                    Kliendi eest ei tohi ära otsustada, et kas ta tahab maksta rohkem või ei.
                    Last edited by VisaHing; 22.03.13, 19:44.

                    Comment

                    • Strawberry
                      Varasemalt kasutaja "romeo"
                      • Aug 2012
                      • 1229

                      #145
                      Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

                      fair enough

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #146
                        Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

                        Scam pole, aga eesti keeles võimalikult viisakalt öeldes, siis legaalne huiamine.

                        Edit: Business on business muidugi, arusaadav, ise ei suudaks lihtsalt päevad läbi inimestele näkku sokkida.

                        Eks pokkeris fishide taga ajamine ka omamoodi naiivsete huiamine samas...
                        Last edited by qbj0hn; 22.03.13, 20:01.

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #147
                          Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

                          Algselt postitas kallekusta Vaata postitust

                          See müügis olev maja peaks kuuluma vähemalt juttude põhjal Eesti Tupperware maaletoojale. Seega arva ise, mis selle piimakannu omahind on.

                          http://www.kv.ee/kaunis-villakomplek...51708837724321
                          Sellest majast oli mingi aeg e24.ee-s juttu ja tegu oli ühe Oriflame tipptegija ja G4S Eesti tipu majaga.

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #148
                            Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

                            Algselt postitas Strawberry Vaata postitust
                            Internet detective activate !

                            Edasimüüja Eestis:



                            OH Expresso masin hinnaga 149€ *tingimusega*, et sa teed liitud igakuise kohvipelletite ostmisega (vähemalt 24€ kuus). Muidu sama kohvimasin 269€. Kohv 36 padjakest /24€. 0,66€/padjake.

                            Internet detective activate ! Vol2.

                            Sama kohvimasin mitte-juutidelt ostetuna:

                            http://www.unigro.be/fr/electro/cafe...ombouts/421957 79.99€

                            Sama kohv mitte-juutidelt ostetuna:



                            1 pakk (12 padjakest) 2.24£ ehk 2,62€. 0,21€/padjake.
                            Algul vaatasin, et pakkumises on teine masin. Siis märkasin, et sinu lingitud masina võtmisel tuleks veel 55 eurot juurde maksta. x koguse masinate ja padjakeste tellimisel saab selle 205€+55€ komplekti omahinnaks ehk juba koos postikuludega 100 eurot. Edaspidise 36 padjakese tellimisel on omahinnaks 7.88€ 24€ asemel. BDS-il on kliendi teemal üldjoontes õigus, aga sõbrale ei hakkaks ju ometi 500€ maksvat LCD telekat müüma 1000 euroga?
                            Last edited by Potsataja; 23.03.13, 23:01.

                            Comment

                            • trippin567
                              Julm Donk
                              • Mar 2010
                              • 65

                              #149
                              Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

                              Lol päris odavad need kohvimasinad siis ikka. Endal ka korterikaaslased ostsid kaks masinat aasta tagasi ja ajasid natuke äri enda arust. Õnneks mulle eriti peale ei käinud selle jutuga, sai maitstud ka ja tol hetkel tundus küll vähemalt päris hea olevat. Aga peaks mainima küll neile, mis masinate omahind tegelikult olla võib :D

                              Comment

                              • vennike
                                Pokkerihai
                                • Mar 2009
                                • 1958

                                #150
                                Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

                                Kohvist üldiselt rääkides, siis ega väga vahet pole kas 500$ või 5000$ masin, peaasi, et värsked ja head oad oleks. Ma saan iga paari nädala tagant värskelt röstitud oad koju kätte ja täiesti tasuta :D Need kapslid on lolbad.

                                Comment

                                Working...