Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)
Mul on see kohviaparaat.. mul naiska ostis selle lihtsalt päriselt endale ja emale kummalegi üks aparaat.. müüja käis veel pikalt peale, et davai hakaku nüüd edasi sebima teisi ostjaid jms asjapulkasid.. sai toorelt emmi saadetud.. poest saia ostes ma ei lähe sama saia sõpradele pähe määrima nii et tõmmaku oks koomale.. kohvi aparaat on hea ja mugav.. kohv on hea.. sortisid palju mille hulgast valida.. veidi kallis on.. ca 0,25 senti tassitäis.. aga mugavus maksab ka midagi.. end of story..
Mul on see kohviaparaat.. mul naiska ostis selle lihtsalt päriselt endale ja emale kummalegi üks aparaat.. müüja käis veel pikalt peale, et davai hakaku nüüd edasi sebima teisi ostjaid jms asjapulkasid.. sai toorelt emmi saadetud.. poest saia ostes ma ei lähe sama saia sõpradele pähe määrima nii et tõmmaku oks koomale.. kohvi aparaat on hea ja mugav.. kohv on hea.. sortisid palju mille hulgast valida.. veidi kallis on.. ca 0,25 senti tassitäis.. aga mugavus maksab ka midagi.. end of story..
Comment