Võrkturundus (püramiidiskeemid)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #91
    Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

    Mul on see kohviaparaat.. mul naiska ostis selle lihtsalt päriselt endale ja emale kummalegi üks aparaat.. müüja käis veel pikalt peale, et davai hakaku nüüd edasi sebima teisi ostjaid jms asjapulkasid.. sai toorelt emmi saadetud.. poest saia ostes ma ei lähe sama saia sõpradele pähe määrima nii et tõmmaku oks koomale.. kohvi aparaat on hea ja mugav.. kohv on hea.. sortisid palju mille hulgast valida.. veidi kallis on.. ca 0,25 senti tassitäis.. aga mugavus maksab ka midagi.. end of story..

    Comment

    • privador
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3951

      #92
      Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

      Just mõtlesin ükspäev

      a)Lood firma Puhas õhk OÜ vajadusel lood fancy kodulehekülje
      b)Ostad hiinast mingit sitta mingi partii
      c)Paned CVkeskusesse töökuulutusse "Arenev firma xxx otsib enda meeskonda aktiivseid müügitalente vms palk kuni 5keuri kuus(mis isenenesest pole vale)
      d)Palju tööotsijaid tuleb kohale-koolitad välja jne. Palka loomulikult maksad vaid "tulemustasu" pealt v siis ostab see müügimees ise partii välja. Võid ka mingi jalgade süsteemi välja aretada
      Ühesõnaga mingit tööjõuriski ei võta
      e)Tõmbud passiivseks kui lumepall on veerema pandud. Vajadusel paned tankistid juhatusse, kui tahad madalat profiili hoida. Eestis seadused külge ei hakka
      d)Kui midagi läheb p-sse siis asutad uue juriidilise keha ja alustad otsast peale

      Tundub, et selline skeemitamine on eestis popiks saanud.

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #93
        Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

        Pauligil on vist mingid analoogsed kohvimasinad 4x odavamad. Luxi tolmuimejate näitel nagu mäletan, et tehasehind (tootjahind) oli imo 15% lõpphinnnast.

        Meenus see Pauligi toode: http://www.euronics.ee/tootekaart/44...imasinad/19016

        Nii fancy ehk ei ole kui Zinzino (?) aga imo ei õigusta võrkturustuse vs. jaekaubanduse hinnavahe ennast kunagi.

        Comment

        • privador
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3951

          #94
          Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

          Huvitav palju nende kohvimasinate hinnavahe on? Sealt saaks välja arvutada umbkaudu palju vahendajad(võrkturustajad-skeemiloojad) tasku panevad.
          Last edited by privador; 12.10.12, 10:39.

          Comment

          • MarxVoss
            FPP Pro
            • Dec 2008
            • 211

            #95
            Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

            Svenza. Mul ka tuttav käis presenteerimas aga ma kasutasin seda selleks, et kohvi juua. Larpisin vist 10 erinevat endale sisse ja mõned veel peale, kuna olen hull kohvi hoolik (peale selle, et alkohoolik ka olen. Kohv oli tõesti hea. Aga siis kui äri jutuks hakkas kakkuma, siis ütlesin, et ma ikka oma löfsberg lilale truuks jään.

            Comment

            • MarxVoss
              FPP Pro
              • Dec 2008
              • 211

              #96
              Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

              Algselt postitas privador Vaata postitust
              Huvitav palju nende kohvimasinate hinnavahe on? Sealt saaks välja arvutada umbkaudu palju vahendajad(võrkturustajad-skeemiloojad) tasku panevad.
              Hinnad algasid mingi 120 Eurist kuni 750-ni vist + iga tass kohvi oli kuskil 2Euri ja kui sõbrad tood ka siis saad mingi portsu kuus tasuta. Igatahes jama!

              Comment

              • bauss
                Grinder
                • Sep 2009
                • 737

                #97
                Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

                selle raha eest saab juba JURA masina, nahhui mingit lollust vaja osta

                Comment

                • Cypher0
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 1512

                  #98
                  Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

                  Algselt postitas MarxVoss Vaata postitust
                  Svenza. Mul ka tuttav käis presenteerimas aga ma kasutasin seda selleks, et kohvi juua. Larpisin vist 10 erinevat endale sisse ja mõned veel peale, kuna olen hull kohvi hoolik (peale selle, et alkohoolik ka olen. Kohv oli tõesti hea. Aga siis kui äri jutuks hakkas kakkuma, siis ütlesin, et ma ikka oma löfsberg lilale truuks jään.
                  Rofl, nice one! :D

                  Comment

                  • bauss
                    Grinder
                    • Sep 2009
                    • 737

                    #99
                    Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

                    Comment

                    • BuildUp
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2547

                      #100
                      Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

                      Ohoh, popim kutt kui Mr. Erit.

                      e: rofl - http://www.facebook.com/photo.php?v=2806679802697
                      Last edited by BuildUp; 12.10.12, 13:33.

                      Comment

                      • Matu
                        FPP Pro
                        • Aug 2009
                        • 284

                        #101
                        Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

                        haah nyyd sain aru miks yks tuttav fbs seda kohvi värki jagas kogu aeg
                        arvasin et niisama poisile meeldib aga näed siis :D

                        Comment

                        • TaistoJ
                          Grinder
                          • Aug 2010
                          • 787

                          #102
                          Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

                          EPIC videod sellel tüübil.

                          Comment

                          • BuildUp
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2547

                            #103
                            Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #104
                              Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)



                              Tundub suht kerge rahateenimise võimalus olema.

                              Comment

                              • BuildUp
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2547

                                #105
                                Re: Võrkturundus (püramiidiskeemid)

                                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                                http://www.tarbija24.ee/1160030/saja...t-holpsat-tulu

                                Tundub suht kerge rahateenimise võimalus olema.
                                «See on mõtlevate ja tarkade inimeste äri, see ei ole mõeldud igaühele!» kiidavad sponsorid takka. :D

                                Comment

                                Working...