´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • harryahven
    Pokkerihai
    • Dec 2009
    • 1964

    #241
    Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

    hcc tühja lennukiga ikka

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #242
      Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

      irw ei tea kui ostaks kõik kohad ära bussis, kas siis saaks naglalt öelda, et buss on täis :D ?

      A endal üks täiesti random lugu, mis juhtus kui ma olin 4-5 aastane ehk 16 aastat tagasi kuskil.
      Mul ema oli öelnud mulle, et kohe lähme maale, et pane riidesse jne. Ma olin riidesse pannud, välja läinud ja kõndinud ligi poolteist km bussijaama. Ma ei tea, kuidas ma oskasin seda aga jah, peris sick. Siis olin täiesti random bussi võtnud ja sinna peale üraitanud minna aga siis mingi proua oli märganud mind,et ma üksi ja kutsus vist mendid. Ja kuna mu ema oli ka menti hellanud, siis viidi tagasi koju. end of the story. Ei midagi huvitavat aga lihtsalt tuli meelde just.

      Oma sünnipäeval ( sain 7meseks ) kõndisime sõbraga mööda uulitsat ringi ja leidsime hunnikuraha, mis oli kilekotisees ja veelombis. WTF??. Ligi 5-6k kui ma õigesti mäletan oli seal ja läks perede vahel jagamisse lol.

      Comment

      • isutuba
        Grinder
        • Sep 2009
        • 633

        #243
        Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

        Täna olin siis sõbraga kaubamajas Tartus ja kergelt purjus kah veel eilsest päevast ja otsustasime poest võtta midagi näksida.Läksime siis saiakeste letti juurde panime paar sajakest kotti ja võtsin ühe näppu vahele kah,mille me kahepeale poes ka ära sõime.Läksin siis kassase ja maksin kauba eest va selle eest mis me juba ära sõime.Niisiis arve makstud ja paar sammu edasi liigutud tuleb turvamees ja räägin et turvakaamera ppealt on näha et me sõime selle saia poes ära ,mina siis ikka ennast täis ja vaidlen vastu talle et tõestagu ja näidaku mulle seda videot jne,pärast paar minutit kestnud diskusiooni olin ma mingi hetk juba pikali maas ja oli liitunud meiega ka teine turvamees kes mul käed raudu pani ja mind viidi sealt turvaruumi.turvaruumis istusime sõbraga ikka päris tükk aega politseid ootates,selle aja jooksul jõudsin ka suitsu põlema panna aga ega palju tõmmata ei jõudnud kui turva mul selle käest ära võttis.Peale pikemat ootamist jõudis kohalt ka politsei härrad kes kontrollisid dokumete ja panid puhkuma,vahepeal olime jõudnud ka oma taskud tühjaks teha ja kõik asjad laua peale laduda.jällegi läks tükk aega mööda kuni politsei vaatas turva linti jne.Peale pikka aega ootamist tuli politsei sinna ja küsis mu sõbra käest et mis tabletid need tal taskus olid(2tk) sõber siis vastas et need on xanaxid(tugeva toimeline rahusti) mis talle mõned tunnid tagasi anti.Siis hakkas nende tablade pärast mingi kamm pihta ,et kas retsept on nende jaoks ja et neid ei või ilma omada jne.Mingi 5 minuti hiljem lasti minul minema minna ja sõber pidi veel sinna jääma.

        Pm mina sain tasuta saiaksese ja sõbrast ei tea ma mdiagi mis temast edasi sai.
        probably istub kuskil mehiko vanglas narko smuugeldamise ja omamise eest ,lolz Druglord captured in Tartu Kaubamaja,biggest arrest of the year

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #244
          Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

          Mis sõber sa siuke oled :D ?
          Aga peris tore stoori muidu.

          Comment

          • ok2aa
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 1903

            #245
            Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #246
              Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

              rofl@ sõbrast eitea midagi mis sai :D

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #247
                Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

                täna oli tore kohtuda esimest korda Vapsiku, Priidixi, Owneri, Coni ja k2snakallega. täitsa muhedad poisid kõik :)

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #248
                  Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

                  Tean, mis sündmusega tegemist oli, oleksid peaaegu minuga ka kohtunud :D Aga krt ei saanud kahjuks liituda Tartust :\

                  Comment

                  • jrgn hell
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 3328

                    #249
                    Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

                    Algselt postitas isutuba Vaata postitust
                    Täna olin siis sõbraga kaubamajas Tartus ja kergelt purjus kah veel eilsest päevast ja otsustasime poest võtta midagi näksida.Läksime siis saiakeste letti juurde panime paar sajakest kotti ja võtsin ühe näppu vahele kah,mille me kahepeale poes ka ära sõime.Läksin siis kassase ja maksin kauba eest va selle eest mis me juba ära sõime.Niisiis arve makstud ja paar sammu edasi liigutud tuleb turvamees ja räägin et turvakaamera ppealt on näha et me sõime selle saia poes ära ,mina siis ikka ennast täis ja vaidlen vastu talle et tõestagu ja näidaku mulle seda videot jne,pärast paar minutit kestnud diskusiooni olin ma mingi hetk juba pikali maas ja oli liitunud meiega ka teine turvamees kes mul käed raudu pani ja mind viidi sealt turvaruumi.turvaruumis istusime sõbraga ikka päris tükk aega politseid ootates,selle aja jooksul jõudsin ka suitsu põlema panna aga ega palju tõmmata ei jõudnud kui turva mul selle käest ära võttis.Peale pikemat ootamist jõudis kohalt ka politsei härrad kes kontrollisid dokumete ja panid puhkuma,vahepeal olime jõudnud ka oma taskud tühjaks teha ja kõik asjad laua peale laduda.jällegi läks tükk aega mööda kuni politsei vaatas turva linti jne.Peale pikka aega ootamist tuli politsei sinna ja küsis mu sõbra käest et mis tabletid need tal taskus olid(2tk) sõber siis vastas et need on xanaxid(tugeva toimeline rahusti) mis talle mõned tunnid tagasi anti.Siis hakkas nende tablade pärast mingi kamm pihta ,et kas retsept on nende jaoks ja et neid ei või ilma omada jne.Mingi 5 minuti hiljem lasti minul minema minna ja sõber pidi veel sinna jääma.

                    Pm mina sain tasuta saiaksese ja sõbrast ei tea ma mdiagi mis temast edasi sai.
                    probably istub kuskil mehiko vanglas narko smuugeldamise ja omamise eest ,lolz Druglord captured in Tartu Kaubamaja,biggest arrest of the year
                    reetsid sõbra nii obv olukorras.

                    korralik live pro ütleks sulle geee geee sellise sita peale.

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #250
                      Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

                      Kergelt purjus, WTF ?

                      Comment

                      • isutuba
                        Grinder
                        • Sep 2009
                        • 633

                        #251
                        Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

                        Mismõttes reetsin? Selle saia söömise eest vastutasin mina seal turvaruumis ja kui ma õhtul kokku sain siis ta ütles et ta jääti sinna ültse teisel põhjusel mingi vana teema pärast ,seega mite ka nende 2 tabla pärast....ja ega ma siis kohe minema ei läinud kui ma turva ruumist välja sain,ma ootasin teda väljas

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #252
                          Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

                          wow

                          Comment

                          • Tylos
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 340

                            #253
                            Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

                            tibla jutt

                            Comment

                            • ristijeesus
                              Klubi Liige
                              • Oct 2009
                              • 2533

                              #254
                              Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

                              Turvaruum ehk isutuba

                              Comment

                              • masterpuppet
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2094

                                #255
                                Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

                                Ma loodan, et turvamehed ikka olid oma ülesannete kõrgusel ning sull ja su sõbrale ikka mõned "maksakad" ka andsid.

                                Comment

                                Working...