´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jäämees
    Vana Tegija
    • Jun 2011
    • 1182

    #256
    Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

    Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
    Ma loodan, et turvamehed ikka olid oma ülesannete kõrgusel ning sull ja su sõbrale ikka mõned "maksakad" ka andsid.
    Xanax sees polnud rahustust enam vaja

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #257
      Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

      Miks sa selle saiakese poes ära sõid? Polnud raha ja kõht tühi? Ma arvan, et sellist vargust ma isegi aktsepteeriks.

      Comment

      • Jäämees
        Vana Tegija
        • Jun 2011
        • 1182

        #258
        Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

        vb oligi plaan seda külalistetuba ka näha.. Kuigi pigem oli lihtsalt mingi ''äge varastame kaubsist (saiakese) - gangsters for life''

        Comment

        • emmimees
          Klubi Liige
          • Aug 2010
          • 2719

          #259
          Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

          vahest suvel poes sööd ikka jäätise ära, aga kassasse ikka viskad tühja pakendi :D. Vargad tulekski sõlme keerata ja turvaruumis natuke õpetust anda

          Comment

          • k2snakalle
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2545

            #260
            Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

            hehe.. täna just käisin poes ja järjekord mega pikk. Jõin järjekorras olles oma 0,5-se pudelivee ära, sest janu oli nii suur...turvamees vaatas küll imelikult ja jälgis, et ma ikka selle eest maksaks. Niisiis viskasingi oma tühja pudeli kassasse.

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #261
              Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

              Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
              hehe.. täna just käisin poes ja järjekord mega pikk. Jõin järjekorras olles oma 0,5-se pudelivee ära, sest janu oli nii suur...turvamees vaatas küll imelikult ja jälgis, et ma ikka selle eest maksaks. Niisiis viskasingi oma tühja pudeli kassasse.
              Jeah, teen ka vahest nii kui suur janu on.. Aga obv ei pane seda tühja 30 eurosenti maksvat pudelit kuskile peitu :D nagu wtf, milleks :D

              Comment

              • viki
                Grinder
                • Apr 2010
                • 893

                #262
                Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

                Kohtasin täna laudades ühte mängijat,kelle statid olid 80 käe peale 0/0.Tõstis SB pealt ja BB pealt viskasin AJ maha.Tundub,et ootas oma käe ära.

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #263
                  Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

                  See standard jamh.
                  Ma isegi mitu x näinud kuidas emad lasevad väiksel lapsel mingi kohukese laadse asja poes paaki tõmmata ja siis viskavad selle korstus paberi letile.

                  Comment

                  • raudtee(EST)
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 288

                    #264
                    Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

                    See värk ajab ikka tõsiselt sita keema. Kahjuks on see juba igapäevane. Majanduslikult kindlustatud perekond poes - mutt paneb pudelist vett, vanamees haukab saiakest ja kulistab värvilist jooki peale, poolik šokolaad korvis, lapse suu kõrvuni šokolaadiga koos, ühes käes poolik kohuke ja kuskil jogurti leti ees täiest kõrist röögib, et tema tahab seda nüüd ja kohe.
                    Eeskuju missugune. Peab ikka janu ja isu olema, et max 30 minti kannatada. Enne mõistan neid, kellel pole võimalik nende asjade eest tasuda ja kugistab vaikselt ära. Tundub, et sellised asjad nagu kannatus ja viisakus kaovad. II variant, et mulle hakkab pensioniiga liiga lähedale jõudma.

                    Comment

                    • k2snakalle
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2545

                      #265
                      Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

                      No pingutad ikka väheke nüüd üle. Muidugi on tegu viisakusega ja tuleb seda mõistuse piires teha. Kui mul on korv asju täis, taskus kindlalt raha sulas olemas (et kui pangakaardiga peaks mingi jama tekkima) järjekord megapikk ja ulme pohmakas, siis tõesti sitta selle viisakusega. Ma ei usu, et see kellegi elu nüüd muudab, et ma seal selle ära joon.
                      Last edited by k2snakalle; 22.02.12, 09:13. Põhjus: typo

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #266
                        Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

                        Ise joon kah kohe pudelist, kuna naine uimab alati lettide vahel ja sellevastu pole kah midagi, kui lapsele see kohuke kätte antakse, hullem on vaadata kisendavat titte ja ema raiub - kodus sööme.

                        Comment

                        • Vandalar
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3577

                          #267
                          Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

                          No kui poes enne kassat saia mugitakse juba, siis on midagi valesti IMO. Esiteks, see tõepoolest on ebaviisakas nende suhtes, kel vbl elujärg just kõige parem pole ja sina käid siis sellel inimesel nina all värsket saia mugimas, kes vaatab mida ta endale poest üldse lubada saab. Ning kui asja eest makstud ei ole, siis see pole sinu oma veel, seega puhtloogiliselt ka ei tohiks veel ostmata asjale käsi külge ajada- teoreetiliselt on see vargus või siis laenamine- toidupoed aga üldiselt laenamisega ju ei tegele?

                          Comment

                          • Maxi
                            Pokkerihai
                            • Nov 2010
                            • 1849

                            #268
                            Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

                            Pole kunagi midagi poes sööma hakanud, ega hakka ka. Tundub täiesti retarded mingit saiakest kuskil lettide vahel mugima hakata. See kui kuumal päeval leti järjekorras seistes veepudelist lonksu võtad on veel kuidagi andestav.

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #269
                              Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              võibolla püsiks ontopic?

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #270
                                Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

                                Mhm, saiasöömisest poes võiksite uues teeemas vaielda :D

                                Comment

                                Working...