´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Godspeed_EJ
    Klubi Liige
    • Nov 2009
    • 3049

    #151
    Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

    Ei skoorinud, sellest ka deja-vu :(

    Comment

    • jasssass
      Vana Tegija
      • Sep 2010
      • 1200

      #152
      Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

      2003.
      Tudengikorter, nädalalõpp (arvatavasti neljapäev), rahad kõik vedelaks tehtud, silme all kotid, kõht tühi.

      Külmkapis leidus vaid jääd, ilmselt ei olnud keegi seda külmikut kunagi isegi mitte sulatanud, sest sügavkülmas oli tohutu mass jääd ja ümmargune auk jää sees, kuhu mahtus täpselt liitrine Laua viin. Kokkusattumus? vist mitte.
      Põrandal vedeles tühi kartulikott, seinakapis võrgu sees oli õnneks paar peotäit sibulaid, pool pudelit äädikat ja mingi kahtlane leivasupi pulber. Nurgas kilekottides oli õlletaara, aga seda ei tohtinud rahaks teha, sest taarapäev oli reede ja selle eest pidime kojusõidu piletid ostma.

      Tuli hakata kokkama sellest mis on, mõtlesime praadida sibulaid äädikaga, pealejoogiks vett, kuna eelmine nädal oli sama asi juba menüüs olnud siis otsustasime katsetada leivasupiga. Tundus päris lihtne, paki peal oli kirjas, et valada potti liiter vett(2 õllepudelitäit), kuumutada keemiseni, seejärel lisada paki sisu ja segada kuni ühtlase paksu massi tekkimiseni. Saime kenasti hakkama, aga välimuselt meenutas see ollus juba kord söödud leivasuppi ja lusika peal venis nagu ila, otsustasime selle hõrgutise siiski söömata jätta ja sinna gaasipliidi peale malmist poti sisse ta meist maha jäi. Tõmbasime näod krimpsu jõime kõhud vett täis ja kuna oli juba hilja ja väsitav nädal seljataga siis energia kokkuhoiu mõttes tuli keerata lebosse ja magama.

      Ärgates oli rõõm suur, viimaks ometi käes reede, sai taara ära viia, bussipiletid osta ja vanemate juurde sööma sõita, võimas tunne.

      Kätte jõudis uus nädal, uus algus ja uus lõpp, leivasupp mis sinna malmpotti seisma jäi, seisis sealsamas edasi, loogiline, et keegi ei viitsinud potti pesta, mõttetu ajaraiskamine. Edaspid praadisime kartuleid ja sibulaid ja viinereid ja kõike mis suhu kannatas panna, aga pott jäi puutumata.

      Tasapisi hakkas Leivasupp päris huvitavat elu elama, iga paari nädala tagant vaatasime korra kaane alla, märkasime kummalisi muutuseid. Peamised muutused toimusid värvides - roojakarva supp muutus halliks, hakkasid kasvama mingid seene sarnased vormid, mõne nädala möödudes tõmbus roheliseks ja siis paari kuu pärast juba helesiniseks. Päris huvitav oli seda evolutsiooni jälgida. Tõenäoliselt oleks HR Darwin sama teinud.

      Kahjuks sai ühel korterikaaslasel sellest evolutsiooniteooria uurimisest villand ja see pott visati kolmanda korruse aknast välja tänavale. Tema õnnetuseks kättemaks leivasupile ebaõnnestus, kuna samal päeval oli kellegi ema käinud külas ja "natuke" koristanud, ühtlasi pesnud puhtaks ka poti.... aga jah, tänavale ta lendas.
      LOO MORAAL: SÖÖGE LEIVASUPPI.

      Comment

      • MTTSNG
        Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
        • Sep 2011
        • 621

        #153
        Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

        Ei saa sellest aru, et kuidas saab inimene enda kodus niimoodi käituda. Ükskõik kui vana oled, noh okei 6 aastane võibolla ei saa sellest aru, aga koristada tuleb enda järel.
        Pole ju nii üüratu raske mingi möga minema visata, selleasemel et nagu debiilik seda käia vahel silitamas ja vaatamas kuidas mingi ämblik on sellesse ära uppunud jms.
        Öeh.

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #154
          Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

          Algselt postitas MTTSNG Vaata postitust
          Ei saa sellest aru, et kuidas saab inimene enda kodus niimoodi käituda. Ükskõik kui vana oled, noh okei 6 aastane võibolla ei saa sellest aru, aga koristada tuleb enda järel.
          Pole ju nii üüratu raske mingi möga minema visata, selleasemel et nagu debiilik seda käia vahel silitamas ja vaatamas kuidas mingi ämblik on sellesse ära uppunud jms.
          Öeh.
          Ma küsin endalt koguaeg sama asja, kui näen kuskil saates mingit vaest peret, kellel kõik mega sassis ja räpakil.
          Et noh korda saab ju ikka hoida, vahet ei ole, kas raha on või ei ole. :P.

          Comment

          • Maxi
            Pokkerihai
            • Nov 2010
            • 1849

            #155
            Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

            Elasin aasta tartus ühikas kus oli ca 13-14 m2 tuba ja 3 kodanikku, koristamine oli täiesti mõtetu kuna minutite pärast oli kõik samamoodi. Leidsime mingi hetk kapi tagant saia mis oli sulgkerge kuna hallitus oli jõudnud terve saia täiesti ära süüa.

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #156
              Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

              Algselt postitas MTTSNG Vaata postitust
              Ei saa sellest aru, et kuidas saab inimene enda kodus niimoodi käituda. Ükskõik kui vana oled, noh okei 6 aastane võibolla ei saa sellest aru, aga koristada tuleb enda järel.
              Pole ju nii üüratu raske mingi möga minema visata, selleasemel et nagu debiilik seda käia vahel silitamas ja vaatamas kuidas mingi ämblik on sellesse ära uppunud jms.
              Öeh.

              EI!

              No ei ole seda omadust ja kannatan tohutult selle pärast. Mitte et ma hullu sita sees elaks, aga näen väga hästi, kui ilus mu ümbrus ja üldse elu oleks, kui koguaeg käsi pulsil oleks. Nii koristamise, töötegemise, enesearendamis ja muude asjade kohapealt. Aga ei, koguaeg on vaja manduda ja siis ennast kokku võtta. Ei suuda leida nippi, mis sellest jamast päästaks. Vaikselt liigub paremuse poole õnneks viimaselajal.

              Teemasse niipalju, et tahaks nagu midagi kirjutada, aga kuradi sitas valguses paistan ise alati. Oleks ju huvitav rääkida, kuidas politseide käest on korduvalt peksa saadud, aga mis selleni viis.... mingi oma idiootne käitumine enamasti.

              Comment

              • jasssass
                Vana Tegija
                • Sep 2010
                • 1200

                #157
                Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

                Algselt postitas alaska Vaata postitust
                EI!



                Teemasse niipalju, et tahaks nagu midagi kirjutada, aga kuradi sitas valguses paistan ise alati. Oleks ju huvitav rääkida, kuidas politseide käest on korduvalt peksa saadud, aga mis selleni viis.... mingi oma idiootne käitumine enamasti.
                Lase aga tulla, vigadest saab ju õppida, eriti hea on teiste vigadest õppida. Igal asjal on mitu otsa, kunagi sai jubedalt pidu pandud ja naabrid kutsusid korduvalt politsei, et muusika on liiga kõva ja lärm jne, et meie segame nende öörahu. WTF teie segate meie pidu hoopis.

                Comment

                • jasssass
                  Vana Tegija
                  • Sep 2010
                  • 1200

                  #158
                  Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

                  Algselt postitas MTTSNG Vaata postitust
                  Ei saa sellest aru, et kuidas saab inimene enda kodus niimoodi käituda. Ükskõik kui vana oled, noh okei 6 aastane võibolla ei saa sellest aru, aga koristada tuleb enda järel.
                  Pole ju nii üüratu raske mingi möga minema visata, selleasemel et nagu debiilik seda käia vahel silitamas ja vaatamas kuidas mingi ämblik on sellesse ära uppunud jms.
                  Öeh.
                  Ühiselamulaadne läbukorter ei tekitanud kodutunnet, ei teagi kumb variant tundub debiilsem, kas teiste järel koristamine või mitte koristamine, võta sa kinni.

                  Comment

                  • viki
                    Grinder
                    • Apr 2010
                    • 893

                    #159
                    Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

                    Ülikoolis käies olime kolmekesi ühikatoas ja tegime kohe alguses ühiselt väikse remondi.Nii oli vähe kodusem tunne ja eriti ei läbustanud.

                    Comment

                    • Provoker
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 3067

                      #160
                      Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Loo moraal on see, et inimesed on ikka meeletult laisad. Ma ei saa aru kuidas sellist jama saab taluda üldse enda kõrval.

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #161
                        Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

                        Ühtegi Monki pole ma oma elu jooksul kohanud. Ema räägib mul ikka, et mehed (digi)muunduvad aja möödudes oma naise sarnaseks, kuid ma nõustun temaga ainult osaliselt. Samas tähendaks see seda, et minu poegadel on veel lootust ja mina olen nüüdseks juba suht lootusetu juhtum.

                        Comment

                        • camu
                          Super Moderaator
                          • Jan 2009
                          • 3411

                          #162
                          Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

                          Algselt postitas Provoker Vaata postitust

                          Loo moraal on see, et inimesed on ikka meeletult laisad. Ma ei saa aru kuidas sellist jama saab taluda üldse enda kõrval.
                          Mõttetu on hakata siin subjektiivselt oma kivi otsast moraali lugema.

                          Comment

                          • Provoker
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 3067

                            #163
                            Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

                            tean, lihtsalt pidin ütlema kuna ise ei salli mustust enda ümber.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #164
                              Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

                              Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                              tean, lihtsalt pidin ütlema kuna ise ei salli mustust enda ümber.
                              Mustusel ja segadusel on väga suur vahe. Kui laua peal on kohvitass, hunnik münte, paberid laiali, võtmed siis selle nimi on segadus. Kui seal laua peal kohvipleid, kuskil vedelevad mustad nõud, mädaneb õunasüda ja vorstivõileib siis selle nimi on mustus.

                              edit: esimene hakkab miski aeg häirima, teine koheselt ja seda ei kannata.

                              Comment

                              • camu
                                Super Moderaator
                                • Jan 2009
                                • 3411

                                #165
                                Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

                                Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                                tean, lihtsalt pidin ütlema kuna ise ei salli mustust enda ümber.
                                Ma isegi ei pidanud silmas otseselt Sinu postitust. Iga jutu kohta võiks siin hakata targutama, et kuidas ikka nii saab. A la keegi ei saa laevas naist, keegi paneb naabrinaist, keegi läbustab hotellis, keegi magab koeraga raudtee ääres jne. Kellelegi ikka käib hinge peale, et kuidas nii saab.

                                Comment

                                Working...