Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised
Kui peaks lohutama siis tänaseks olen juba päris korralik inimene, õppisin noa ja kahvliga sööma, ei väljuta kõhugaase söögi lauas, koristan, teen kodutöid.
Aga need vaid ühed lahjemad lood millest natuke kirjutasin, üldiselt ei olnud eesmärgiks headele ja korralikele kaaskodanikele hingelisi kannatusi põhjustada. piiss
Kui peaks lohutama siis tänaseks olen juba päris korralik inimene, õppisin noa ja kahvliga sööma, ei väljuta kõhugaase söögi lauas, koristan, teen kodutöid.
Aga need vaid ühed lahjemad lood millest natuke kirjutasin, üldiselt ei olnud eesmärgiks headele ja korralikele kaaskodanikele hingelisi kannatusi põhjustada. piiss


Comment