´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jasssass
    Vana Tegija
    • Sep 2010
    • 1200

    #166
    Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

    Kui peaks lohutama siis tänaseks olen juba päris korralik inimene, õppisin noa ja kahvliga sööma, ei väljuta kõhugaase söögi lauas, koristan, teen kodutöid.
    Aga need vaid ühed lahjemad lood millest natuke kirjutasin, üldiselt ei olnud eesmärgiks headele ja korralikele kaaskodanikele hingelisi kannatusi põhjustada. piiss

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #167
      Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

      See teema ongi igast lugude räämiseks elust ja olust mitte eetika ja viisakus nõuetest.

      Comment

      • Junken
        Lendur Sass
        • Sep 2011
        • 1039

        #168
        Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
        See teema ongi igast lugude räämiseks elust ja olust mitte eetika ja viisakus nõuetest.

        AND TELL ME A NEW STORY

        Comment

        • Marks111
          Jube Noob
          • Nov 2008
          • 111

          #169
          Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

          praegi ütlen siht aulaslt et olen ****** ja sõitsun autoga audru jõkke paegu . Auto istub kaldas äärepeal looan et keegi välja tõmbab. mazda 6 siis:S

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #170
            Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

            Algselt postitas Marks111 Vaata postitust
            praegi ütlen siht aulaslt et olen ****** ja sõitsun autoga audru jõkke paegu . Auto istub kaldas äärepeal looan et keegi välja tõmbab. mazda 6 siis:S

            Comment

            • Marks111
              Jube Noob
              • Nov 2008
              • 111

              #171
              Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

              jaa praegu olen ****** ja loodan et keegi mu mazine välja tõmbab ennem kui ära upub

              Comment

              • Marks111
                Jube Noob
                • Nov 2008
                • 111

                #172
                Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

                ei viitsi neid lolle pilte komenteerida sest suht ***** asi ikka

                Comment

                • Fabulous
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 2674

                  #173
                  Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

                  Kõige õigem asi on sellises olukorras obv PP foorumisse postitama tulla *thumbs up*

                  Comment

                  • Marks111
                    Jube Noob
                    • Nov 2008
                    • 111

                    #174
                    jes for fun

                    Pokkeri rahade eest ostetud ju:P

                    aga ma ei jõudnud bravossee jeee... mõlisege nüüd

                    aut läks ennem jõkke.....

                    kui keegi ei usu siis vaadake audru poole.. trigrano kodule suht lähedal

                    kui kellelgi on probleem siis ma tahtsingi siia teemasse postitada. Ei pea keegi kaasa tundma ütlen ausalt. Aga võite õppust võtta olen ennemgi täis peaga sõitnud(täpslelt ühe korra), aga sellist asja juhtund pole et ei tea kuidas nii sõitsin ja ei mäleta ka... ju proovisin enda võiemid kässerades ja nii.. aga suht masendus peal. Õppige minusugusest lollist
                    Last edited by Marks111; 28.01.12, 04:06.

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #175
                      Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

                      Algselt postitas inward Vaata postitust
                      .................................................. .....................

                      Comment

                      • Liquicity
                        Õpihimuline Mängur
                        • Mar 2010
                        • 454

                        #176
                        Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

                        Järgminekord vala oma kitile diislit bensu asemel..enne kui sõitma lähed segamini peaga.

                        Comment

                        • Marks111
                          Jube Noob
                          • Nov 2008
                          • 111

                          #177
                          Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

                          Algselt postitas Liquicity Vaata postitust
                          Järgminekord vala oma kitile diislit bensu asemel..enne kui sõitma lähed segamini peaga.
                          Jah valan.
                          ega ma uhkustama ei tulnud enda juhtumiga siia. antsin lihtsart märku et nii võib juhtuda ja pole tore tunda seda.
                          Ja see esimene kord kui ****** peaga sõidan ja juhtus kohe nii. Saa võid ennast ka benaga üle valada kui esimest korda midagi teed mis seadusega keelatud, kui enda üle nii uhke oled..

                          Edit:****** tunne on see nii varaliselt kui sellepärast et sõitsin mälleris peaga. Oleksin 100x õnnelikum kui reaalselt oleks trahvi saand kohe kui sõitma hakkasin(missest et trahv oleks samaväärtusega ja load oleks läinud, mis mul õnnetus juhtus, sest auto jäi isegi suht terveks peale mõne õnneliku plekimõlkimise ja muu häda)
                          Last edited by Marks111; 28.01.12, 04:25.

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #178
                            Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

                            Algselt postitas Marks111 Vaata postitust
                            jaa praegu olen ****** ja loodan et keegi mu mazine välja tõmbab ennem kui ära upub
                            Ma alles avastasin, oleks vaatama tulnud. Ükspäev alles tõmbasin ühte välja oli teelt välja pannud terve perega aga audru jõkke ei anna küll sõita seal ju kõik piirded ees pikalt nüüd.

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #179
                              Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

                              Rofl, solid jutt :D

                              Comment

                              • ROTT RUUDI
                                Grinder
                                • Jun 2010
                                • 520

                                #180
                                Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

                                Uhkustad nii või naa, see, et sa seda tagasi lükkad jätab veel sitema mulje.
                                Kui saad siis pane veel 1 kord, et sa suht ***** ka

                                Comment

                                Working...