´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Cashmer
    Õpihimuline Mängur
    • Jan 2011
    • 438

    #91
    Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

    Pumperi teist lugu lugedes hakkas trainspottingut silme ette viskama, mitte et see lugu ja film omavahel eriliselt sarnased oleks. Mõned lood on siin nii head, et saaks filmi kokku küll.

    Comment

    • redddman10
      Grinder
      • Aug 2010
      • 703

      #92
      Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

      Algselt postitas Junken Vaata postitust
      redman oligi raudselt see kes seal metsas rusikatega vehkis :D
      mäletaks seda ma arvan:D

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #93
        Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

        MOAR Pumper, head lood.
        Btw Svenza võiks chime innnnida oma naise elustamis lugudega

        Comment

        • privador
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3951

          #94
          Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

          Mnjah pumperi lood ikka suht creepy lugeda
          Aga see on selge, et vangidega pole mõtet tegemist teha ja "sõpsi panna" midagi head sealt ei tule. Aga jah see psühholoogiline "töötlemine" vangile suht omane. "Kle ma jätan mobla sinu juurde" "Kle kas ma saan seda sinult laenata" "Kle mul vaja arvutit parandada"

          Pealegi kui nt kui statistikat vaadata, siis enamus tapmisi pannakse toime nn ühise "peo" käigus
          Aga jah suht creepy olukord, kus paned mingite vendadega pidu ja mõtled kogu aeg, kuda sellisest situatsioonist puhtalt välja tulla

          Comment

          • hakkameimema
            Õpihimuline Mängur
            • Aug 2011
            • 349

            #95
            Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

            Head lood (Y)

            Comment

            • sven
              Jube Noob
              • Nov 2010
              • 127

              #96
              Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

              Minu yks lobusamaid ohtuid loppes tosise WTF momendiga jargmisel hommikul. Sober tuli kylla ja otsustasime minna Baton Rouge'i(Louisiana pealinn kuskil tunni soidu kaugusel sealt kus elan). Ohtu algas sellega et laksime kylla sobrannale kes LSU's kais ja neil oli seal pidu kaimas mis oli juba paeval kell 1 alanud ja kui meie sinna joudsime kuskil 8 ohtul, siis enamus olid juba tuure maha votmas. Meie plaan oli kiirelt jargi jouda ja otsustasime sobraga HU jooma mange teha. Kuna sobrannal ei olnud ei kaarte ega taringuid siis tuli meelde "guess a number" kasiino mang Vegas Vacationist ja tegime sellest jooma mangu. Mang ise kerge, yks meist motles peas numbri 1-10 ja teine pidi arvama mis number on, kui arvas valesti pidi jooma ja kui oieti siis pidi numbri motleja jooma ja nii edasi tagasi. Pole vaja oelda et ei votnud vaga pikka aega et meil tuju sees oli. Ohtu ise oli ka paris huvitav kui linnapeale laksime, aga sellest ei viitsi kirjutada. Lopp tulemus oli see et sober sebis mingi yksiku ca 21 aastase naise maha ja oli minek tema juurde. Soitsime siis tema juurde kuhugi nats linnast valja ja ta naitas mulle toa kuhu voisin ennast magama kerida ja laks ise sobraga teise tuppa. Jargmine hommik kui lopuks arkasin, siis sealt toast kus magasin laks uks otse elutuppa. See oli pilt mis nagin kui ukse avasin: elutoas istus selle naise vaikevend, ema ja isa ja siis minu sober ainult selle naise boxerites(arvestage et mu sober on yks karvasemaid inimesi keda olen nainud :) ja vaatasid multikaid. Tuleb valja et selleks ajaks kui mu sober arkas oli see naine juba toole lainud ja ilma midagi kahtlustamata oli sober lihtsalt porandalt votnud ta boxerid ja elutuppa jalutanud kus perekond juba ees ootas ja nagu ta on lihtsalt maha istunud ja mulisema hakanud nendega. Asi loppes sellega et vanemad tegid meile hommikusoogi ja mulisesime nendega veel mingi ca 2 tundi ennem kui minema laksime. Oleme ausad, teel koju oli moment kus vaatasime yksteisele otsa ja molemale oli nakku kirjutatud kysimus: WTF just happened?!

              Comment

              • Junken
                Lendur Sass
                • Sep 2011
                • 1039

                #97
                Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

                Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                arvan sama, suht lame imo
                yea... +1 srsly

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #98
                  Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

                  Algselt postitas Junken Vaata postitust
                  yea... +1 srsly
                  suht lapsik teema jah, kuid usun, et poisid nyyd hoopis teisest puust.
                  pumperi lugusid loeks veel, suht mõnusad veini kõrvale:)

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #99
                    Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

                    Mul on üks vähe teistsugune, ma loodan et vinti üle ei keera.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • virukunn
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 2036

                      #100
                      Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

                      Päris epic thread, andke veel minna, ma refreshin iga vähe aja tagant juba.

                      Comment

                      • Mr_Kenny
                        Vana Tegija
                        • Jun 2011
                        • 1357

                        #101
                        Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

                        irww :D:D:D

                        Comment

                        • hakkameimema
                          Õpihimuline Mängur
                          • Aug 2011
                          • 349

                          #102
                          Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

                          Algselt postitas alaska Vaata postitust
                          Mul on üks vähe teistsugune, ma loodan et vinti üle ei keera.
                          Dafaaq ulme...Istun loengus ja lugesin seda, karp lahti...

                          Comment

                          • Mr_Kenny
                            Vana Tegija
                            • Jun 2011
                            • 1357

                            #103
                            Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

                            Algselt postitas hakkameimema Vaata postitust
                            Dafaaq ulme...Istun loengus ja lugesin seda, karp lahti...
                            Su nimi sobib hästi jutuga.

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #104
                              Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

                              rohvel kopter.
                              Mul ka taoliseid lugusid, küll mitte mingist otsesest orgiast aga huumorikaid juhtumeid taolisest vallast.
                              Küll aga ma pean paar lehekülge hoogu võtma enne kui need letti lajatan. Alates sellest kuidas kurttumm külmkapi najal tahtis mind elu mahladest tühjaks imeda lõpetades sellega kuidas alakana sai räusates tüdrukuga koju tulla täispeaga ja isa välja viskas korterist meid mõlemaid.

                              Comment

                              • numnuts
                                Grinder
                                • Dec 2010
                                • 846

                                #105
                                Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

                                Algselt postitas alaska Vaata postitust
                                Tra ma ei söönud kümme aastat peale seda margariini. [/SPOILER]
                                OMGROFL:D:D:D

                                Comment

                                Working...