´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Cashmer
    Õpihimuline Mängur
    • Jan 2011
    • 438

    #46
    Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

    Algselt postitas adam_q Vaata postitust
    kui sa 16 ja vinniline oled, siis pole just palju võimalusi :D
    seksist prostituudiga võid vinnid ka noku otsa saada.

    mis maagiline vanus see 16 on?

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #47
      Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

      Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
      Aru ma ei saa. nii palju on atraktiivseid naisi, kelle sebimiseks ei pea supervõimeid, superautot, supervälimust omama + kui sa kellegi ära sebid on ikka ulmeliselt hea tunne. Miks peaks tahtma bordellis grannysid sorkida?
      Mõnikord on lihtsalt väikest seiklust ka vaja. Äkki tuleb pool 4 hommikul poole grindi ajal ilge isu peale. Siis ei hakka ju riideid selga tõmbama ja klubisse sebima minema. Ehk on veel special soovid ka ja otsi siis kuskilt naiskat kes tahaks üle öö 2h soparallit teha. Siis hea ju õhtuleht lahti tõmmata ja minek.
      Last edited by qbj0hn; 23.01.12, 13:07.

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #48
        Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

        qbj0hni thread on see officially.

        Comment

        • Ermii
          Õpihimuline Mängur
          • May 2009
          • 402

          #49
          Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
          Mõnikord on lihtsalt väikest seiklust ka vaja. Äkki tuleb pool 4 hommikul poole grindi ajal ilge isu peale. Siis ei hakka ju riideid selga tõmbama ja klubisse sebima minema. Ehk on veel special soovid ka ja otsi siis kuskilt naiskat kes tahaks üle öö 2h soparallit teha. Siis hea ju õhtuleht lahti tõmmata ja minek.
          hahahahaaa, tõsijutt :)

          Comment

          • Cashmer
            Õpihimuline Mängur
            • Jan 2011
            • 438

            #50
            Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
            Mõnikord on lihtsalt väikest seiklust ka vaja. Äkki tuleb pool 4 hommikul poole grindi ajal ilge isu peale. Siis ei hakka ju riideid selga tõmbama ja klubisse sebima minema. Ehk on veel special soovid ka ja otsi siis kuskilt naiskat kes tahaks üle öö 2h soparallit teha. Siis hea ju õhtuleht lahti tõmmata ja minek.
            mis asi on soparalli? pepuseks?

            Comment

            • adam_q
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1453

              #51
              Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

              tegelt on normaalne, kui pool 4 hommikul on naine olemas vajadusel. kellel ei ole, see peaks obv litsarisse minema, mis seal ikka

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #52
                Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

                Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
                mis asi on soparalli? pepuseks?
                Yeah, tõin näite lihtsalt.
                Jumal hoia kui sul veel siuke fetish on kui sõbral Pooteril BBV4L-is. lmao. siukest jackpoti annab kuskilt hollykast leida

                Comment

                • kuco
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1910

                  #53
                  Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

                  Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                  tallinn-tartu vahelisel lõigul peab järgmist bussi ootama mitu tundi? Mis aastal veel see oli:D
                  Praegu lasevad iga 15-30minti tagant tartusse.
                  Enamus on ekspressid ja vahepeal rahvast peale ei korja.
                  Enda kõige pikem ootamine oli ~8h Pärnust Tartusse hääletamisel. Lõpuks andsin alla ja läksin Tallinna kaudu Tartusse. Ilusasti sai hääletatud :)

                  Comment

                  • Ermii
                    Õpihimuline Mängur
                    • May 2009
                    • 402

                    #54
                    Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

                    Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
                    mis asi on soparalli? pepuseks?
                    anna pyhakaru-le võimalus, võibolla saad tulevikus siis teada :)

                    Comment

                    • rahvavaenlane
                      Klubi Liige
                      • Dec 2009
                      • 3040

                      #55
                      Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

                      huvitav on see et kui litsimaja on käe-jala ulatuses, siis pole nagu eriti vajagi sinna minna, aga kui kaugemal, siis on niuke kihk peal, et anna otsad. kunagi olime sõpradega nädalasel parvematkal (võrtsust värskani) kui värskasse jõudsime siis muud juttu enam polnudki ja tellisime põlvast takso ja panime kolmekesti õkva tartusse ...majja. ülejäänud kes jäid värskasse parve lahti monteerima ja kokku pakkima olid järgmine päev päris tigedad. teine juhus oli rakveres. oleks seal iga nurga peal mõni bordell olnud poleks ilmselt mingit vajadust olnudki prosti järele, aga täiesti juhuslikult tuli teema jutuks ja siis enam palju taganemise ruumi polnud. võtsime takso ja siis läks vaidluseks, et kas tallinn või narva. taksojuht kuulis vaidlust pealt ja soovitas, et kohtla-järvelt on kõige ligem. ok mõeldud tehtud ja põrutasime kohtla-järvele. jõudsime siis kohale ja uurisime taksisti käest, et noh kust siis saab, selgus, et ta ka ei teagi täpselt on ainult kuulnud. hea tüüp küll. kui me olime seal k-järvel mõnda aega niisama asjatult ringi tiirutanud ja tänavate peal inimeste käest asja kohta uurinud, kes ei osanud meile ka miskit soovitada olime juba suht maha rahunenud. ok, võtsime siis poest õlled ja sõitsime rakverre tagasi ja panime plaani paika, et tasulisi ei võta, sebime linnapealt niisama mõned maha.

                      Comment

                      • Cashmer
                        Õpihimuline Mängur
                        • Jan 2011
                        • 438

                        #56
                        Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

                        mul on väike laps, mida olen ka maininud ning superluks peika

                        Comment

                        • adam_q
                          Vana Tegija
                          • Feb 2009
                          • 1453

                          #57
                          Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

                          Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
                          mul on väike laps, mida olen ka maininud ning superluks peika
                          no prob, inward mu arust kunagi rääkis suhtes milfidega asjatamisest :)

                          Comment

                          • peete82
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1310

                            #58
                            Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

                            Kamoon, Cashmer. See veel puudus, et naine hakkaks meestele siin sellisel teemal moraali lugema.

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #59
                              Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

                              no **** ärge nussige offtopicut.. ei taha mingit arutelu siit lugeda.. ikka tahaks teravaid kogemusi vms..

                              Comment

                              • viki
                                Grinder
                                • Apr 2010
                                • 893

                                #60
                                Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised

                                Kunagi,kui kõrtsi regular olin(4-5 päeva nädalas)juhtus selline lugu.Veetsime sõbraga tavalise õhtu erinevates joogikohtades ja läksime öösel taksoga tema juurde,kus vähe peale võtsime.Ta jäi magama ja otsustasin koju ära minna.Ta elas lasnamäel.Liikusin kodu poole ja mingi venelaste kamp tuli suitsu nõudma.Järgmisena tuli pilt ette täiesti võõras kohas,olin metsakalmistule sattunud.Hääletasin siis mingi bussi peale ja sain koju ära.Kõik raha oli alles ja ei saanudki aru,kuidas sinna sattusin.Liikmed olid terved,aga ähmaselt oli meeles,et ühel venelasel oli mingi väike pudel käes.Äkki lasti mingit närvigaasi.

                                Comment

                                Working...