Re: ´huvitavad´ kohtumised ja kohtamised
ise ka väga hääletamisega enam ei julge tegeleda. kunagi aga sai ikka hääletatud ning 2 meeldejäävamat lugu:
1. 5-6a tagasi viljandi folgilt kahe neiuga hääletasime tallinna poole. jääb siis mingi A6 seisma, tümm üsna kõva ja 2 semi-ossi autos. küsime, et tln saab?! vastuseks "ikka kui julgete". hmm sketchy, aga pask olla obv ja ei viitsi passida enam. lendasime peale. nii kui maanteele saime kiirendas juht 200ni välja ja kulgesime tallinna poole, vb oli tegemist üldse S6-ga ei mäleta, aga vahepeal oli igastahes 240 rauas ja ma olin küll, et wtf toimub, neiud ei põdenud eriti üldse ja nii ma siis värisesin seal magamiskott süles (ühest avariist olen juba elus osa võtnud, rohkem ei taha). hetkel mõelda järgi, siis wtf oleks pidanud insta ütlema, et laske maha, a no ajutu nagu ma olen, hoidsin hoopis suu kinni. tümm lõugas ja auto oli energiajoogi pudeleid täis, kahtlane. 1 hetk tundus nagu ees sõidaks salament enda lege sonataga, härra roolis lasi siis kiiruse 100 peale ja sõidsime tolle sabas paar kilti(tundus nagu sõidaks 20km/h) ja siis oli ilus hetk, teine klemm pikutas kõrval ja juht lihtsalt jäi samuti magama ja vajus sõbrale sülle, auto muidugi insta kruusa peal ja hakkasin juba rooli haarama kui juhi sõber üles ärkas ja auto teele tagasi tõmbas ning juhile släppi pani, saatis korralikult ***** ja jäid seisma, et kohad vahetada. olime muidugi full šokis ja hämmingus, aga OBV ei läinud ju ikka maha. sõber hüppas rooli ja tõmbas kohe samamoodi 200 peale, ütles et tal lube pole, aga käib kardi vms trennis ja oskab sõita küll, järgmine aasta kui täisealiseks saab, pidi tegema, kena. siis keeras mussi vähe vaiksemaks ja rääkis kuidas nad pole kumbgi 2 ööd järjest maganud, sellepärast ka energiajoogi pudelid ning kõva tümm, et ärkvel püsiks. ma ei tea kuidas, aga lõpuks jõudsime tervelt tallinna, siiamaani mõtlen, et see ikka täielik ime ja oleks pidanud kohe maha minema.
2. ca 5 aastat tagasi hääletame sõbraga trt-tln, autosid eriti ei liigu ning sõber paneb joindi põlema, pole kunagi väga teinud, aga no tol hetkel võtsin ka mõned mahvid. läksime võsast teele tagasi ja vaatasime kuidas 2 naist olid meie koha ära võtnud kuigi nägid meid kohe alguses. ootavad siis 1 minuti ja mingi hipster jääb oma golfiga seisma ja naised saavad insta peale. tiltmode ja passime edasi. õnneks möödub ainult 5 min ja mingi muhe kelo jääb oma uue mini cooperiga seisma ning võtab meid peale, autos veel pakub oma cd-vihikut, et me mussi valiks, the doors peale ja sõidame. mingi hetk olime siis sellest hipsterist mööda saanud ning tallinna jõudes esimese valgufoori juures jääme pidama, see lennujaama juures, on vist 3 rida ning meil punane tuli. vastu tulevad autod siis keeravad järjest lennujaama ning meie kõrval vaba rida kust tuleb see sama hipster oma golfiga ning sõidab kenasti punase tule alt läbi mingile jorsile mõnusa litakaga külje pealt sisse. me veel veits kivis sõbraga ja vaatame lihtsal suud lahti wtf. keegi õnneks tõsiselt viga ei saanud ning liikusime edasi, joppas kuna tolles hipiraketis oli veel laps turvatoolis..
ise ka väga hääletamisega enam ei julge tegeleda. kunagi aga sai ikka hääletatud ning 2 meeldejäävamat lugu:
1. 5-6a tagasi viljandi folgilt kahe neiuga hääletasime tallinna poole. jääb siis mingi A6 seisma, tümm üsna kõva ja 2 semi-ossi autos. küsime, et tln saab?! vastuseks "ikka kui julgete". hmm sketchy, aga pask olla obv ja ei viitsi passida enam. lendasime peale. nii kui maanteele saime kiirendas juht 200ni välja ja kulgesime tallinna poole, vb oli tegemist üldse S6-ga ei mäleta, aga vahepeal oli igastahes 240 rauas ja ma olin küll, et wtf toimub, neiud ei põdenud eriti üldse ja nii ma siis värisesin seal magamiskott süles (ühest avariist olen juba elus osa võtnud, rohkem ei taha). hetkel mõelda järgi, siis wtf oleks pidanud insta ütlema, et laske maha, a no ajutu nagu ma olen, hoidsin hoopis suu kinni. tümm lõugas ja auto oli energiajoogi pudeleid täis, kahtlane. 1 hetk tundus nagu ees sõidaks salament enda lege sonataga, härra roolis lasi siis kiiruse 100 peale ja sõidsime tolle sabas paar kilti(tundus nagu sõidaks 20km/h) ja siis oli ilus hetk, teine klemm pikutas kõrval ja juht lihtsalt jäi samuti magama ja vajus sõbrale sülle, auto muidugi insta kruusa peal ja hakkasin juba rooli haarama kui juhi sõber üles ärkas ja auto teele tagasi tõmbas ning juhile släppi pani, saatis korralikult ***** ja jäid seisma, et kohad vahetada. olime muidugi full šokis ja hämmingus, aga OBV ei läinud ju ikka maha. sõber hüppas rooli ja tõmbas kohe samamoodi 200 peale, ütles et tal lube pole, aga käib kardi vms trennis ja oskab sõita küll, järgmine aasta kui täisealiseks saab, pidi tegema, kena. siis keeras mussi vähe vaiksemaks ja rääkis kuidas nad pole kumbgi 2 ööd järjest maganud, sellepärast ka energiajoogi pudelid ning kõva tümm, et ärkvel püsiks. ma ei tea kuidas, aga lõpuks jõudsime tervelt tallinna, siiamaani mõtlen, et see ikka täielik ime ja oleks pidanud kohe maha minema.
2. ca 5 aastat tagasi hääletame sõbraga trt-tln, autosid eriti ei liigu ning sõber paneb joindi põlema, pole kunagi väga teinud, aga no tol hetkel võtsin ka mõned mahvid. läksime võsast teele tagasi ja vaatasime kuidas 2 naist olid meie koha ära võtnud kuigi nägid meid kohe alguses. ootavad siis 1 minuti ja mingi hipster jääb oma golfiga seisma ja naised saavad insta peale. tiltmode ja passime edasi. õnneks möödub ainult 5 min ja mingi muhe kelo jääb oma uue mini cooperiga seisma ning võtab meid peale, autos veel pakub oma cd-vihikut, et me mussi valiks, the doors peale ja sõidame. mingi hetk olime siis sellest hipsterist mööda saanud ning tallinna jõudes esimese valgufoori juures jääme pidama, see lennujaama juures, on vist 3 rida ning meil punane tuli. vastu tulevad autod siis keeravad järjest lennujaama ning meie kõrval vaba rida kust tuleb see sama hipster oma golfiga ning sõidab kenasti punase tule alt läbi mingile jorsile mõnusa litakaga külje pealt sisse. me veel veits kivis sõbraga ja vaatame lihtsal suud lahti wtf. keegi õnneks tõsiselt viga ei saanud ning liikusime edasi, joppas kuna tolles hipiraketis oli veel laps turvatoolis..
Comment