Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!
Lugesin Delfist, et enamus inimesi maksab iga kuu kütte peale oma 2 toalistes korteritest 100€ ringis. Täiesti ulme tundub. Mul elektriküttega on kogu arve 50€ ringis (1 tuba ~25 m2) ja mõtlesin, et suht kirves, aga tuleb välja, et keskküttega tuleks sama või veelgi kallim.
Lugesin Delfist, et enamus inimesi maksab iga kuu kütte peale oma 2 toalistes korteritest 100€ ringis. Täiesti ulme tundub. Mul elektriküttega on kogu arve 50€ ringis (1 tuba ~25 m2) ja mõtlesin, et suht kirves, aga tuleb välja, et keskküttega tuleks sama või veelgi kallim.
Comment