Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!
Anna neile www.city24.ee või kv.ee link (mõlemal inglisekeelne tugi) ja soovita neile vanalinna või kesklinna. William otsi ka ise nii korteri.
EDIT: 2-3 euri eest ma vaataks vist ainult vanalinna. kesklinn on ka üldiselt väga lai mõiste ja mitteteadja võib tegelt saada nii korteri pm. lasnamäe algusesse
Algselt postitas Mr_Kenny
Vaata postitust
EDIT: 2-3 euri eest ma vaataks vist ainult vanalinna. kesklinn on ka üldiselt väga lai mõiste ja mitteteadja võib tegelt saada nii korteri pm. lasnamäe algusesse

Comment