Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!
Samas ei ole väga valesti öeldud + Eestis karistused sellise asja eest olematud kui üldse saab midagi ette võtta, et tasub 2+2 omadel ülipessimistlikult suhtuda küll eestlaste stakemisse.
Vahest Hinnavaatluses loen 'Seadusega pahuksis' alafoorumit, €10 väärtuses korraldatakse isegi mingeid tõsiseid scämme :D
Algselt postitas Madis Very
Vaata postitust
Vahest Hinnavaatluses loen 'Seadusega pahuksis' alafoorumit, €10 väärtuses korraldatakse isegi mingeid tõsiseid scämme :D


Comment