Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!
Siuke asi, et kaotasin rahakoti mõned päevad tagasi ära koos ID kaardi, juhilubade, pangakaartide ja muude dokumentidega. Äki tuleb veel kuskilt välja mingi väike võimalus on.
Aga küsimus pigem siuke kas on mõtet üldse uusi lubasid lasta teha? Nagu aru saan ei pea neid enam vist kaasas kandma ja saaks ilma plastikuta ka läbi? ID kaardi teen nagunii uue, ülekannete jms jaoks vaja.
Palju üldse uued load maksavad muidu?
Siuke asi, et kaotasin rahakoti mõned päevad tagasi ära koos ID kaardi, juhilubade, pangakaartide ja muude dokumentidega. Äki tuleb veel kuskilt välja mingi väike võimalus on.
Aga küsimus pigem siuke kas on mõtet üldse uusi lubasid lasta teha? Nagu aru saan ei pea neid enam vist kaasas kandma ja saaks ilma plastikuta ka läbi? ID kaardi teen nagunii uue, ülekannete jms jaoks vaja.
Palju üldse uued load maksavad muidu?
Comment