Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #601
    Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

    Siuke asi, et kaotasin rahakoti mõned päevad tagasi ära koos ID kaardi, juhilubade, pangakaartide ja muude dokumentidega. Äki tuleb veel kuskilt välja mingi väike võimalus on.
    Aga küsimus pigem siuke kas on mõtet üldse uusi lubasid lasta teha? Nagu aru saan ei pea neid enam vist kaasas kandma ja saaks ilma plastikuta ka läbi? ID kaardi teen nagunii uue, ülekannete jms jaoks vaja.
    Palju üldse uued load maksavad muidu?
    Last edited by qbj0hn; 18.01.12, 00:56.

    Comment

    • taavi
      Grinder
      • Oct 2008
      • 684

      #602
      Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
      Palju üldse uued load maksavad muidu?
      Juhtimisõigust tõendava dokumendi ja selle duplikaadi väljastamine

      Mootorsõiduki esmase juhiloa, juhiloa, rahvusvahelise juhiloa või selle duplikaadi väljastamise eest tasutakse riigilõivu 400 krooni/25,56 eurot.
      http://www.mnt.ee/?id=10774

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #603
        Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

        Eesti Advokatuuri esimehe Toomas Vaheri hinnangul on arusaamatu, miks Eesti riik oma elanikke kiusab, sidudes autorooli istumise võimalikkuse plastikutüki olemasoluga, kuigi seadus võimaldaks ka teistsugust lähenemist.


        Vaheri väitel muutub olukord aga kohe, kui inimene teatab, et tema juhiluba on kas kadunud või varastatud. Nimelt peab liiklusseaduse §96 lõike 1 kohaselt mootorsõidukijuhil olema kehtiv juhtimisõigust tõendav dokument, kuid juhiloa varguse või kadumise korral muutub juhiluba kehtetuks.

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #604
          Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

          Wierd stuff.
          Ma aru saanud, et ei pea enam kaasa kandma ja ega nemad ju ei tea kas kadunud/varastatud. Ütlen, et lihtsalt jäi koju. Samas see 25€ ei tapa ka ja asi oleks korras. Esimest korda elus suutsin siukse kaotamise teha.
          Üldiselt ma olen regulaarne telefonide kaotaja :D. mai tia mitu x ma selle ära olen kaotanud lifetime, selleks kunagi omale normaalset telefoni ei osta ka.
          Rahakoti leidja sain aint ühe pizza võrra rikkamaks mille talong mul rahakoti vahel oli, sularaha polnud vahel õnneks.
          Last edited by qbj0hn; 18.01.12, 01:09.

          Comment

          • oohoh
            Grinder
            • Oct 2009
            • 547

            #605
            Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

            weird pls

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #606
              Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

              obv, koguaeg ajan sassi need
              ommiql pool 4 tuleb grammar nazide attack peale kohe :(

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #607
                Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                Ma kaotasin ka mällis peaga eelmine suvi ära load. Küsisin ARK-ist, et mis saab? Sama vastus, mis Potsataja viidatud artiklis. Seega polegi teatanud, et kadunud ega avaldust teinud juhiloa kehtetuks muutmisel. Kadunud on ta siiamaani, aga juhtimisõigus kehtib. Seega probleemi pole, politseil pole vahet, toksib arvutisse su nime sisse ja asi klaar.

                Ja seepärast ma käingi ilma rahakotita joomas obv :D

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #608
                  Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                  Kuidas lumega lood on?
                  Meil maja ees pole autosid nähagi pmst ja siuke lume kiht tuli maha. Auto taha mingi epic kuhi ka veel lisaks sadanud, tuleb pool tundi seda vist välja kaevata.

                  Comment

                  • rahvavaenlane
                    Klubi Liige
                    • Dec 2009
                    • 3040

                    #609
                    Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                    tallinnas ööga mõned sendimeetrid tulnud. aga pole hullu, 2,5 kuud veel ja siis on see laga läinud.

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #610
                      Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                      Wow kui sick video, eile postitatud. OOT-st võtsin. http://www.youtube.com/watch?v=suTlsiRcXMw mingi 7 tüüpi taob mingit aasia venda. Loodan, et pannakse kinni siuksed vennad.
                      Tough vend, siukse pundi käest saab sisse ja siis suudab veel omal jalal jooksu panna.
                      Aga vennad on vist juba teada, video postitati 4chani ja seal nii palju erinevat rahvast ja nimed olid kohe teada.

                      http://forumserver.twoplustwo.com/34...t-wow-1154198/
                      Last edited by qbj0hn; 18.01.12, 06:40.

                      Comment

                      • Relamz
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1467

                        #611
                        Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                        Kas keegi oskab öelda mis on sellise asja täpne nimetus. Mäletan, et väiksena kutsuti seda koolis õpetajate nätsuks. Nätsulaadne asi millega kinnitati paberilehti ja muud kerget kraami seina külge.
                        Või oskab keegi soovitada midagi millega tapeedile kinnitada ~10x10cm paberijuppe, et ilusti puhtalt hiljem maha saaks?

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #612
                          Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                          Algselt postitas Relamz Vaata postitust
                          Kas keegi oskab öelda mis on sellise asja täpne nimetus. Mäletan, et väiksena kutsuti seda koolis õpetajate nätsuks. Nätsulaadne asi millega kinnitati paberilehti ja muud kerget kraami seina külge.
                          Või oskab keegi soovitada midagi millega tapeedile kinnitada ~10x10cm paberijuppe, et ilusti puhtalt hiljem maha saaks?
                          tean mida mõtled ja seda kasutada ei soovita. ise aastaid pidanud seinale ajutisi pilte panema ja see nätsulaadne vidin (väikeste ruudukestena paberil saadaval) toob aegajalt endaga ka krohvi ja värvi kaasa. pikaaegsel katsetusel on kaks head meetodit:

                          1. scotchi ajutised teibiribad. st nendel mingi osa kahepoolsest teibist on mittekleepuv ja hiljem sealt tirides venib teip lahti. aegajalt ka see liiga tugev ja võib kergelt seina kahjustada, aga suht ok

                          2. võta tavaline kõige peenem maalriteip ja rebi sellest ca 5cm jupp, siis voldi mitmekordselt kokku tekitades justkui kahepoolse teibi. töötab ja tuleb kenasti maha.

                          Comment

                          • Relamz
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1467

                            #613
                            Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                            tean mida mõtled ja seda kasutada ei soovita. ise aastaid pidanud seinale ajutisi pilte panema ja see nätsulaadne vidin (väikeste ruudukestena paberil saadaval) toob aegajalt endaga ka krohvi ja värvi kaasa. pikaaegsel katsetusel on kaks head meetodit:

                            1. scotchi ajutised teibiribad. st nendel mingi osa kahepoolsest teibist on mittekleepuv ja hiljem sealt tirides venib teip lahti. aegajalt ka see liiga tugev ja võib kergelt seina kahjustada, aga suht ok

                            2. võta tavaline kõige peenem maalriteip ja rebi sellest ca 5cm jupp, siis voldi mitmekordselt kokku tekitades justkui kahepoolse teibi. töötab ja tuleb kenasti maha.

                            Tänud info eest.

                            Comment

                            • Roomet
                              FPP Pro
                              • Dec 2009
                              • 211

                              #614
                              Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                              Algselt postitas Relamz Vaata postitust
                              Kas keegi oskab öelda mis on sellise asja täpne nimetus. Mäletan, et väiksena kutsuti seda koolis õpetajate nätsuks. Nätsulaadne asi millega kinnitati paberilehti ja muud kerget kraami seina külge.
                              Või oskab keegi soovitada midagi millega tapeedile kinnitada ~10x10cm paberijuppe, et ilusti puhtalt hiljem maha saaks?
                              Takiks hüüdsime, vb tuli sõnast duck...

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #615
                                Re: Jaanuari OFFTOPIC: Camu 2012 aastal naiseks!

                                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                                tean mida mõtled ja seda kasutada ei soovita. ise aastaid pidanud seinale ajutisi pilte panema ja see nätsulaadne vidin (väikeste ruudukestena paberil saadaval) toob aegajalt endaga ka krohvi ja värvi kaasa. pikaaegsel katsetusel on kaks head meetodit:

                                1. scotchi ajutised teibiribad. st nendel mingi osa kahepoolsest teibist on mittekleepuv ja hiljem sealt tirides venib teip lahti. aegajalt ka see liiga tugev ja võib kergelt seina kahjustada, aga suht ok

                                2. võta tavaline kõige peenem maalriteip ja rebi sellest ca 5cm jupp, siis voldi mitmekordselt kokku tekitades justkui kahepoolse teibi. töötab ja tuleb kenasti maha.
                                Mul NASH-i ja CHUBUKOV-i tabeldi seinapeal ning vahetan igakuise eesmärgi paberit sama nätsumoodi ollusega. Sein ei ole värvitud, tapeedimoodi asi ja midagi peale tolle nätsu sealt ära ei tule (erinevalt plastiliinist ei jäta ka rasvaseid plekke). Samuti tuleb paberi küljest lahti. Võib-olla paned liiga palju, vajutad liiga tugevalt või kasutad muu firma "nätsukesi" või hoopis miski muu põhjus.

                                Selle nätsukese nimi on minul APLI-TACK.

                                Comment

                                Working...